K. Vary – Kometa Brno | 4:3 (kon.) |
Barys – Chabarovsk | 3:2 (kon.) | | | Čerepovec – Vladivostok | 3:2 (po pr.) | | | Kazaň – CSKA Moskva | 1:2 (po pr.) |
Riga – Čeljabinsk | 1:6 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Omsk | 5:2 (kon.) | | | Petrohrad – Jekatěrinburg | 2:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Znojmo | 2:4 (kon.) | | | Žiar nad Hronom – Dubnica | 1:4 (kon.) |
konec
HC´ 05 Banská Bystrica
2:4
(1:1, 0:2, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
56:04
|
Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Fafrák – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).
|
|
52:18
|
Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Tamáši – 2 min., sekanie).
|
|
51:21
|
Vylúčenie v tíme Orli Znojmo (Prokeš – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
37:11
|
Vylúčenie v tíme Orli Znojmo (Luciani – 2 min., hákovanie).
|
|
35:18
|
Vylúčenie v tíme Orli Znojmo (Prokeš – 2 min., držanie).
|
|
34:23
|
Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Ihnačák – 2 min., hákovanie).
|
|
28:12
|
Vylúčenie v tíme Orli Znojmo (Walters – 2 min., hákovanie).
|
|
20:00
|
Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Ďatelinka – 2 min., podrazenie).
|
|
12:40
|
Vylúčenie v tíme Orli Znojmo (Southorn – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
05:26
|
Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Mistele – 2 min., napadnutie).
|
Branky a nahrávky:
10. Berger (Šoltés), 49. Berger (Galbavý, Bubela) – 3. Köver (Bartko), 27. Fejes (Köver), 35. T. Svoboda (Ahl, Culkin), 60. Němec (Sedlák)
Rozhodčí: Rojík, Kolár – Hanko, Sebeň
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC´ 05 Banská Bystrica:
Belányi (Gajan) – Crevier-Morin, Breton, Ďatelinka, Cardwell, Žiak, Bdžoch, Lopejský – Bubela, Ihnačák, Mistele – Šoltés, Berger, Galbavý – Fafrák, Sojka, G. Gabor – Kabáč, Tamáši, Vyhonský – Vašaš
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Kantor) – Sedlák, Culkin, Southorn, Haman, Bartko, Tejnor, Walters – T. Svoboda, Němec, Ahl – Luciani, Matuš, Fejes – Gorčík, Prokeš, Köver – Kvasnica, O. Svoboda, Oščádal
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Kantor) – Sedlák, Culkin, Southorn, Haman, Bartko, Tejnor, Walters – T. Svoboda, Němec, Ahl – Luciani, Matuš, Fejes – Gorčík, Prokeš, Köver – Kvasnica, O. Svoboda, Oščádal
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Rojík, Kolár – Hanko, Sebeň
Diváci:
Števo Lasab