FKM Vysočina Jihlava – D. Benešov 3:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Uh. Brod 0:2 (kon.) | Vratimov – Znojmo 2:2 (kon.)
Blansko – Slovácko B 1:3 (kon.) | Kroměříž – Olomouc B 0:2 (kon.)
FK Blansko
1:3 (1:2)
1.FC Slovácko B
Sobota 11.09.2021, 16:00 • Údolní, Blansko • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek soboty. (17:53:21)

Zápas je u konce. Vítězem dnešního souboje je rezerva Slovácka, která si z Blanska poveze 3 body. Skóre zápasu otevřel již ve druhé minutě Kratochvíla, v 8. minutě z penalty srovnával Reteno. V 38. minutě dával na 1:2 Stojmenov. Druhý poločas nabídl také mnoho šancí, však jen jediná skončila v brance. A to v brance domácích. Juroška se v 67. minutě prosadil hlavou.

90+3

90+2
    Borek si s míčem před Retenem odešel ke kraji vápna, kde míč sebral do rukavic a nakopl ho dopředu na Davida Pisara.

90+1
    Nepodařený centr Blanska pohlídal brankář Borek, a teď si jej chystá k odkopu.

90
    Blansko rozehraje z poloviny hřiště, když byl jeden jejich hráč faulován.

90
    Nastaveny budou tři minuty.

89
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Juroška, přichází Pisar.

88
    Tulajdan přihrával před branku na Retena, který ve velké rychlosti míč nedokázal umístit a spíše se od něj odrazil a zamířil tak jen vedle branky!

86
    Reteno měl možnost opět uklízet, po kličce golmanovi, do prázdné brány, ovšem v rychlosti a pod tlakem zakončoval nad branku.

85
    Blansko je ve všech hráčích na polovině Slovácka a dobývá hostující branku.

84
    Domácí celek hraje v deseti hráčích. Miroslav Kroutil po se po pádu poranil a odstoupil ze hřiště.

82
    Hosté měli další možnost vsítit branku, ale žádná ze střel nešla až do branky. Dvakrát zasahoval brankář, poslední střela šla vedle.

80
    Pavel Juroška teď možná zbytečně připravil svůj celek o branku! V souboji s blanenským obráncem získal míč a měl tak volnou cestu k brankáři Nešetřilovi. Podařilo se mu jej obhodit a už jen nechal míč dokutálet do branky. Myslel si, že míč skončí v síti, on se však zastavil o tyčku a následně byl odkopnut hráčem Blanska. Kdyby šel Juroška ještě míč pro jistotu dorazit, mohl se radovat ze čtvrté branky Slovácka!

78
    Olšanský měl na kopačkách čtvrtou branku Slovácka. Jeho pokus ale golman pěkným zákrokem zneškodnil a vyrazil na roh!

77
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Blažík, přichází Pyš.

77
    Ve vápně hledal svého kapitána, ke kterému se však míč přes obránce Slovácka nedostal.

76
    Blansko bude mít k dispozici standardní situaci z levé strany, kterou rozehraje Alexa.

75
    Alexa se vydal do čtveřice hráčů Slovácka, kde neměl šanci uspět. Martin Kudela však pak ztratil míč kousek za polovinou hřiště.