KPR Ruch – Olomouc 29:29 (kon.) | Dunajská Streda – Hodonín 30:18 (kon.) | Kynžvart – Zlín 21:20 (kon.)
Most – Michalovce 25:27 (kon.) | Šaľa – DHC Plzeň 23:23 (kon.) | Tatran Stupava – Slavia 17:33 (kon.)
Poruba – Písek 29:30 (kon.)
Házená Kynžvart
21:20 (9:10)
Handball PSG Zlín
Sobota 11.09.2021, 16:00MOL liga žen • 2. kolo

Házená Kynžvart – Handball PSG Zlín 21:20 (9:10)
    Nejvíce branek: V. Dvořáková 6, Weisenbilderová 3/2, Jovičevićová 3 – Štipčáková 6/5, Kříčková 4, Polomíková 3. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 3/2 – 9/6. Vyloučení: 3:4. (17:43:43)

Velmi napínavé střetnutí nakonec končí vítězstvím Kynžvartu 21:20. Zlín prohospodařil čtyřbrankové vedení, které ještě svítilo na tabuli ve 49. minutě. Posledních 11 minut patřilo domácím házenkářkám, které bojovaly jako lvice a utkání nevzdaly a dřely až do posledních sekund a byly za to odměněny premiérovými dvěma body v MOL lize. Zlín bude ze západu Čech odjíždět velice smutný.

Konec zápasu. (21:20)
    60
    Tama Jovičevićová dává branku ze spojky necelých pět sekund před koncem a tím odstartovala radost hráček jak na hřišti, tak i na lavičce. (21:20)

60
    Štipčáková obešla protihráčku a vystřelila, jenže nastřelila levou tyč. Do konce zápasu zbývá 10 sekund, domácí kouč Sabadka si vzal oddechový čas. (20:20)

60
    Domácí obrana nyní dobře stráží své sokyně, které se nemohou prosadit. (20:20)

60
    Hostující kouč Vávra si vzal oddechový čas, do konce chybí 44 sekund. (20:20)
    59
    Zlín přišel o míč, čehož využila Jovičevićová, která dává branku do otevřené obrany. (20:20)

59
    Další střela hostující hráčky byla sražena. (19:20)

59
    Střela Ševčíkové byla zblokována domácí obranou, Zlín zůstane u míče. (19:20)
    58
    Co se nepovedlo Jovičevičové, to se povedlo Švihnosové a opět je to o branku. (19:20)

57
    Jovičevičová neprostřela z křídla Blažkovou. (18:20)

57
    Štipčáková nyní neuspěla ze sedmičky a ještě dala Kynžvartu naději. (18:20)

56
    Blažková předvedla důležitý zákrok, když chytla střelu domácí hráčky. (18:20)
    56
    Štipčáková odmítá drama na konci zápasu a dává branku Zlína. (18:20)
    56
    Weisenbilderová proměňuje sedmičku a domácí se dotahuje na rozdíl jedné branky. (18:19)