Zlín – Bohemians 1905 | 1:3 (kon.) | | | Pardubice – Liberec | 2:2 (kon.) | | | Teplice – Ostrava | 1:2 (kon.) |
Plzeň – Sparta | 3:2 (kon.) |
Prostějov – Chrudim | 2:0 (kon.) |
Crystal Palace – Tottenham | 3:0 (kon.) | | | Arsenal – Norwich | 1:0 (kon.) | | | Brentford – Brighton | 0:1 (kon.) |
Leicester – Manchester City | 0:1 (kon.) | | | Manchester Utd. – Newcastle | 4:1 (kon.) | | | Southampton – West Ham | 0:0 (kon.) |
Watford – Wolverhampton | 0:2 (kon.) | | | Chelsea – Aston Villa | 3:0 (kon.) |
Levante – Rayo Vallecano | 1:1 (kon.) | | | Villarreal – Alavés | 0:0 (odl.) | | | Ath. Bilbao – Mallorca | 2:0 (kon.) |
Sevilla – Barcelona | 0:0 (odl.) |
Freiburg – Kolín nad Rýnem | 1:1 (kon.) | | | Fürth – Wolfsburg | 0:2 (kon.) | | | Hoffenheim – Mohuč | 0:2 (kon.) |
Leverkusen – Dortmund | 3:4 (kon.) | | | Union Berlín – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | RB Lipsko – Bayern | 1:4 (kon.) |
Empoli – Venezia | 1:2 (kon.) | | | Neapol – Juventus | 2:1 (kon.) | | | Atalanta BC – Fiorentina | 1:2 (kon.) |
PSG – Clermont Foot | 4:0 (kon.) | | | Monaco – Marseille | 0:2 (kon.) |
Senica – Pohronie | 1:0 (kon.) | | | Michalovce – Trnava | 1:2 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 1:3 (kon.) |
Sereď – L. Mikuláš | 2:0 (kon.) |
Sokolov – Rakovník | 5:2 (kon.) | | | Motorlet – Vyšehrad | 1:1 (kon.) | | | Benešov – Admira Praha | 0:0 (kon.) |
Králův Dvůr – Povltavská | 2:1 (kon.) | | | Domažlice – Plzeň B | 3:3 (kon.) |
Jablonec B – Ml. Boleslav B | 1:2 (kon.) | | | Přepeře – Zbuzany | 7:0 (kon.) | | | Ústí n/O – Živanice | 1:2 (kon.) |
Velvary – Dukla B | 3:3 (kon.) |
FKM Vysočina Jihlava – D. Benešov | 3:3 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uh. Brod | 0:2 (kon.) | | | Vratimov – Znojmo | 2:2 (kon.) |
Blansko – Slovácko B | 1:3 (kon.) | | | Kroměříž – Olomouc B | 0:2 (kon.) |
Trebišov – Rohožník | 1:2 (kon.) | | | KFC Komárno – Skalica | 2:0 (kon.) | | | Púchov – Podbrezová | 0:2 (kon.) |
Šamorín – FC Košice | 4:3 (kon.) |
Dinamo Záhřeb – Šibenik | 2:0 (kon.) | | | Rijeka – Slaven Belupo | 2:1 (kon.) |
Warta Poznaň – Termalica | 0:0 (kon.) | | | Cracovia – Zabrze | 2:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Stal M. | 1:1 (kon.) |
Śląsk – Legia | 1:0 (kon.) |
konec
FK Senica
1:0
(0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
82
|
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Gabriel Halabrín, přichází Tomáš Egert.
|
|
81
|
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Peter Mazan, přichází Filip Mastiš.
|
|
81
|
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Martin Adamec, přichází Timotej Záhumenský.
|
|
75
|
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Šimon Šumbera, přichází Lukáš Kučera.
|
|
75
|
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Dominik Duda, přichází Daniel Filip Mašulovič.
|
|
61
|
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Mallé Ladji, přichází Daniel Ściślak.
|
|
59
|
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Milan Jurdík, přichází Ioannis Niarchos.
|
|
59
|
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Filip Oršula, přichází Egy Maulana Vikri.
|
Branky:
75. Mashike Sukisa
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:8.
Rozhodčí: Marhefka
Diváci:
Karty: 12. Duda (SEN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:8.
FK Senica:
Ravas – Twardek, Pavlík (C), Gáč, Šimčák – Duda (75. Mašulovič), Halabrín (82. Egert) – Oršula (59. Maulana Vikri), Jurdík (59. Niarchos), Šumbera (75. Kučera) – Mashike Sukisa.
Náhradníci: Chropovský – J. Buchel, Egert, Kučera, Mašulovič, Maulana Vikri, F. Buchel, Niarchos.
Trenér:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Slančík – Mazan (C) (81. Mastiš), Čmovš, Špiriak, Kokovas – Adamec (81. Záhumenský), Pajer, Badolo – Blahút, Lačný, Ladji (61. Ściślak).
Náhradníci: Hrdlička – Paluszek, Ściślak, Záhumenský, Výbošťok, Horák, Škrteľ, Mastiš, Nguer.
Trenér:
Náhradníci: Chropovský – J. Buchel, Egert, Kučera, Mašulovič, Maulana Vikri, F. Buchel, Niarchos.
Trenér:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Slančík – Mazan (C) (81. Mastiš), Čmovš, Špiriak, Kokovas – Adamec (81. Záhumenský), Pajer, Badolo – Blahút, Lačný, Ladji (61. Ściślak).
Náhradníci: Hrdlička – Paluszek, Ściślak, Záhumenský, Výbošťok, Horák, Škrteľ, Mastiš, Nguer.
Trenér:
Rozhodčí: Marhefka
Diváci:
Lukáš Jasoněk