Hostivař – Ústí n/L 4:3 (po pr.) | Kovo Praha – Most 2:4 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 7:1 (kon.)
Pardubice – Dobřany 3:2 (2:0 po s.s.) | Letohrad – Kert Park Praha 4:2 (kon.) | Karviná – Kladno 1:2 (kon.)
HbK Karviná
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HBC Kladno
Sobota 11.09.2021, 15:30CROSSDOCK Extraliga • 2. kolo

44:13
    Dědič vyrovnává poměr sil na ledě, když si pomohl hákováním u své branky. Karviná bude hrát pět na čtyři a bez brankáře. Hosté si berou timeout.

44:00
    Brankář Heczko je dnes podruhé vyloučen, dostane dvě minuty za podrážení a situace pro domácí už je kritická. Trest odpyká Jakub Wrobel.

28:24
    Vyloučení v týmu HbK Karviná (Mikeš – 2 min., sekání).

24:02
    Rozhodčí posílají oddychnout Palu na trestnou lavici kvůli jeho zasekání v obranném pásmu Karviné.

18:29
    Ačkoliv se některá z fanynek pořádně vzteká, tak za stejný přestupek usedá na trestnou lavici domácí Řehůřek a momentálně tak platí, že Karviná se může bránit ve třech až minutu a čtyřiačtyřicet sekund.

18:08
    Fárský je druhým hráčem, který si dnes vykoledoval dvě minuty za zdržování hry. Domácí budou hrát 29 sekund ve třech.

16:49
    Krátká přesilovka končí. Barnošák se rozeběhl na levé straně a Heczko se mu vrhl pod nohy, dostává dvě minuty taktéž za nedovolené bránění a trest odpyká Kaluža.

15:46
    Jmenovec slavného hokejisty a držitele bronzu z OH 2006 vylučuje Důrase za nedovolené bránění na modré čáře.

12:51
    Za vysokou hůl v obličeji Diviše je potrestán Soukup dvěma minutami.

08:37
    Zaremba poslal soupeře z levé strany přímo na mantinel, Kladnu se tento zákrok vůbec nelíbil a šest sekund uvidíme hru čtyři na čtyři, pak začne přesilovka Kladna, ta může trvat minutu a 54 vteřin.

06:38
    Javůrek oslabuje svůj tým zákrokem na pravé straně útočného pásma, dostává dvě minuty za hrubost a Kladno jde podruhé v utkání do čtyř

04:08
    Soukup rozehrál bekhendem z pravé strany mimo hrací plochu a rozhodčí usoudili, že to bylo bez teče, Karviná tak bude hrát první přesilovku v zápase.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 15. Diviš (L. Rosůlek, Říman) – 1. Kohout (Špaček, Kudela), 20. Kamenář (Soukup, Šíma)

HbK Karviná: Heczko (Klepač) – Kalus, Pilch (A), Říman, Sladký, J. Wrobel, Zaremba (A) – Diviš, Fárský, Kaluža, Mikeš, Pala, Řehůřek, J. Rosůlek (C), L. Rosůlek, Stromko.
    HBC Kladno: Čapek (Jirotka) – Dědič, Důras, Kamenář, Kudela, Pliml, Soukup (A) – Barnošák, Javůrek, Kohout, Pražák, Procházka, Prokop, Schnaubelt, Šíma, Špaček (C).

Rozhodčí: Filipec, V. Olesz