Švýcarsko – Česko 3:8 (kon.)
konec
Švýcarsko
3:8 (0:3, 3:5)
Česko
Středa 15.09.2021, 17:15Mistrovství světa v inline hokeji
Partner:
   
  I druhý zápas českého týmu končí vítězstvím. Tentokrát Čechům nestačilo Švýcarsko, které ale dokázalo třikrát skórovat. Produktivita ovšem ozdobila výkon Česka, které si zajistilo postup do play-off. V posledním zápase skupiny se rozhodne, zda skupinu ovládnou Češi nebo Španělsko. (18:39:02)
   
  Konec zápasu.
   
  39:58
  Mahdal si ještě sáhne na kotouč, když jej z dálky otestoval Carmona, ale to už bude vše.
   
  39:48
  Vyloučení v týmu Česko (Jakub Bernad – 2 min, držení).
   
  39:17
  Běží poslední minuta a Češi kontrolují hru.
   
  38:29
  Dietrich neprošel přes české obránce a Mahdal může zůstat v klidu a bez práce.
   
  37:49
  Kamil Skácel si zkrotil na holi skákající puk a bekhendem z mezikruží vyslal další ránu na švýcarskou branku. Annel raději přerušuje hru.
   
  36:50
  Patrik Annel zase musel ukázat své kvality. Zkoušel to na něj Aleš Chamrád, ale Švýcar zase dokázal střelu ukrýt ve výstroji.
   
  35:58
  Jakub Cik nabral rychlost a ze středu hřiště vyslal další střelu na švýcarskou branku. Annel obstál.
   
  35:04
  Švýcarsko právě vstřelilo branku!
  S góly se doslova roztrhl pytel. DARRYL JAMES CARMONA pravděpodobně za pomoci teče českého brankáře prostřelil Mahdala na první tyči.
   
  33:58
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češi přidávají další branku a Annel si ji tentokrát za rámeček nedá. MARTIN FIALA se snadno dostal do brankoviště a z otočky poslal kotouč mezi jeho betony. asistence: Jakub Bernad.
   
  32:30
  Česko právě vstřelilo branku!
  To byla rychle využitá přesilová hra. Nejprve se kotouč k brance nedostal, ale na druhý pokus, který vyslal MARTIN FIALA už nedokázal Annel reagovat a loví posedmé kotouč z branky. Asistence: Jakub Bernad.
   
  32:25
  V signalizované výhodě stihl Mahdal utéct z branky a Češi sevřeli soupeře kolem jeho brankoviště. Na Loskota přišla dobrá přihrávka přes šířku hřiště, jenže Annel se vyznamenal a vytáhl parádní zákrok na brankové čáře.
   
  31:18
  Švýcarsko právě vstřelilo branku!
  NOAH MANUEL HEINRICH se dvakrát dostal do výhodné pozice na pravém kruhu po přihrávkách Lukase Dietricha a tu druhou už zužitkoval, když o tyč otřel střelu a Mahdal nestihl zareagovat. Asistence: Lukas Dietrich.
   
  30:29
  Jakub Bernad byl sám u tyče, ale neměl kudy procpat kotouč do branky, a tak se snažil alespoň udržet kotouč, což se mu povedlo.
   
  29:29
  Švýcaři si po šesté inkasované brance berou oddechový čas.
   
  29:29
  Česko právě vstřelilo branku!
  Souhra dvojice Loskot a Šebek zase zafungovala, když dokonale vyšachovali obranu a po Loskotově pasu měl PATRIK ŠEBEK snadnou pozici, když střílel nad padajícího Annela. Asistence: Marek Loskot.
   
  29:06
  Marek Loskot dostal přihrávku do jízdy a ihned pálil. Annel se musel natahovat, aby střelu vytěsnil.

  David Šimon

  Branky a nahrávky: 22. Edri, 32. Heinrich (Dietrich), 36. Carmona – 2. Fiala (Chamrád), 4. Loskot, 16. Šebek (Loskot), 24. Loskot (Školoud), 28. Bernad (Chamrád), 30. Šebek (Loskot), 33. Fiala (Bernad), 34. Fiala (Bernad)


  Švýcarsko: Annel (Brunner) – Hunziker, Villger, Heinrich, Edri, Eichenberger, Farrer, Steger, Kamber, Rohner, Dietrich, Carmona
  Česko: Mahdal (Brabec) – Chamrád, Cik, Strýček, Bernad, Školoud, Skácel, Andrýsek, Šebek, Fiala, Vyoral, Loskot, Novák L., Novák J.