Most – Hr. Králové 4:3 (kon.) | Dobřany – Kert Park Praha 4:2 (kon.) | Hostivař – Karviná 0:4 (kon.)
Ústí n/L – Pardubice 2:5 (kon.) | Plzeň – Kladno 1:3 (kon.) | Kovo Praha – Letohrad 2:4 (kon.)
HBC Most
4:3 (1:1, 0:0, 3:2)
HBC Hradec Králové 1988
Sobota 18.09.2021, 11:00 • A.N.S. Most • CROSSDOCK Extraliga • 3. kolo

To je ode mě dnes vše, s přáním hezkého zbytku víkendu se loučí Lukáš Sýkora. (12:51:34)

Skončilo utkání 3. kola hokejbalové extraligy, ve kterém Most poráží Hradec Králové 4:3. Po skvělém vstupu do utkání vedl od 1. minuty domácí Most. V poslední minutě úvodní části ale Hradec vyrovnal. Ve druhé části jsme branku neviděli a v poslední části hry Hradec hned dvakrát vedl, ale nakonec o body v poslední minutě hry přišel a odjíždí s prázdnou. Most tak uhájil letošní neporaženost a vítězí i ve třetím utkání. Na obou stranách jsme dnes měli dvougólové střelce. Na straně domácích to byl Jiří Singer, který rozhodl o výhře svého týmu a na straně Hradce aktivní Josef Šimůnek.

44:35
    Mostečtí se dostali od útočného pásma a dnes už si výsledek pohlídají.

44:21
    Most právě vstřelil branku!

Tak to je neuvěřitelné. Mostečtí přečkali oslabení a následně udeřili 39 sekund před koncem utkání! Byl to JIŘÍ SINGER, který dost možná rozhodl dnešní utkání. Hradec má na odpověď opravdu málo času a nemůže si ani vzít oddechový čas. Asistence: Chyba.

43:08

42:56
    Fanderlíkova střela mimo.

42:05
    Hosté kombinují v útočném pásmu.

41:08
    Chytrý zasáhl protihráče vysokou holí a dostává menší trest.

40:47

Těsně po skončení přesilovky mostečtí přeci jen vyrovnávají! Chytrý nabil JANU POSPÍŠILOVI, který propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Chytrý, Kastner.

40:44

40:30
    Most opět v útočném pásmu.

40:10
    Bacovský se hnal za míčkem, který před ním odpálil Gerlich.

39:50
    Hosté vyhazují.

38:56
    Mostečtí vyhráli vhazování a Krajíčkovu střelu vyráží Brykner.

38:44
    Na trestnou lavici míří Hrabica za sekání. To je dobrá šance pro Most na vyrovnání.

38:13
    Signalizuje se trest pro hosty, ve výhodě se dostal do šance Drenčko, ale neproměnil.

36:25

Tak tohle byla rychlá odpověď. Pospíšilovu nabídku ke skórování využil JIŘÍ SINGER a snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Pospíšil.

Lukáš Sýkora

Branky a nahrávky: 1. Chyba (Krajíček), 37. Singer (Pospíšil), 41. Pospíšil (Chytrý, Kastner), 45. Singer (Chyba) – 15. Šimůnek (Hrabica, Fanderlík), 31. Šimůnek (Bacovský, Hrabica), 36. Svoboda (Ježek)

HBC Most: Gerlich (Svoboda) – Valenta (A), Kastner, Pospíšil (C), Markytán, Janák – Singer, Chyba (A), Drenčko, Hnízdil, Sýkora, Plachý, Krajíček, Novák, Chytrý
    HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Vaněk) – Ježek, Jiřík, Zeman, Fanderlík, Šimek – Svoboda, Tesař, Bacovský (A), Fiedler, Šimůnek, Hrabica (C), Rakovský, Černý, Hrubý

Rozhodčí: Jiří Kettner, Michal Záhora