48:18 (25:5)
SHC Maloměřice Brno
Neděle 19.09.2021, 10:30Chance Extraliga mužů • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Extraligy mužů mezi Talent tým Plzeňského kraje a SHC Maloměřice-Brno.

SHC Maloměřice-Brno

Hostující Maloměřice prožily takový průměrný vstup do nového ročníku nejvyšší házenkářské soutěže. V úvodním duelu doma přehrály Hranice vysoko 30:19, zatímco ve druhém klání prohrály na svém hřišti o deset branek proti Lovosicím.

Domácí Plzeň je na tom se vstupem do letošního ročníku nejvyšší soutěže házenkářů podobně. Ve dvou duelech zatím Plzeň získala dva body. Na úvod totiž prohrála 30:32 proti Novému Veselí Následně ale zvítězila ve Frýdku – Místku.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, Kaplan, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Sedlák, Korbel, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Šindelář.

SHC Maloměřice – Brno: Zaplatílek, Mazač – M. Jirák, Žďánský, Havlát, T. Musil, Koubek, Kučera, Drásal, Hastík, R. Číž, Dostalík, F. Zeman, Jung..

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Domácí obstarali výhoz do dnešního souboje a hned v úvodu se tlačí do útoku. (0:0)
    2
    Michal Dostalík v úvodu druhé minuty technickou střelou ošálil brankáře. (0:1)
    2
    Tomáš Nejdl se z následné protiakce postaral o bleskové vyrovnání. (1:1)
    3
    Do úniku se dostal Petr Linhart, který napálil míč pod břevno. (2:1)
    4
    Trestuhodně příliš prostoru na středu dostal Jakub Douda, který švihem prostřelil brankáře. (3:1)
    5
    Po dalším skvěle sehraném brejku přidal čtvrtou branku Plzně Vinkelhofer. (4:1)
    6
    Plzeň hraje opravdu skvěle. Jakub Šindelář prostřelil brankáře střelou do dolního rohu. (5:1)

7
    Domácí se hnali do dalšího rychlého protiútoku, ale přihrávka na levou stranu byla tentokrát příliš dlouhá. (5:1)
    7
    Další brejk už ale Plzni vyšel. Podruhé v utkání se prosadil Tomáš Nejdl. (6:1)
    8
    Exhibice domácího celku pokračuje. Petr Linhart se trefil z pravého křídla. (7:1)
    9
    Přihrávku na střed brankoviště dostal Jakub Šindelář, který se otočil kolem obránce a napálil míč pod břevno. (8:1)
    9
    Maloměřice brzdí neskutečné ztráty. Petr Linhart proměnil další únik. (9:1)
    10
    Stále stejná písnička! Z levé strany vymetl horní roh branky Jakub Douda. (10:1)
    11
    Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář). (11:1)
    12
    O osudu utkání už je prakticky rozhodnuto. Z otočky se opět trefil Jakub Šindelář. (12:1)

13
    Hostující celek se opět usadil na polovině domácí Plzně, ale hráči Maloměřic se jen těžko dostávají do zakončení. (12:1)
    13
    Hosté zkusili hru bez brankáře, ale odkrytou branku trefil přes celé hřiště Jakub Šindelář. (13:1)

14
    Maloměřice se opět dostaly do zakončení, ale tentokrát rána zasáhla jen jednoho z plzeňských házenkářů. (13:1)
    15
    Hosté se nakonec dočkali branky, když se do dolního rohu trefil Jan Drásal. (13:2)
    16
    Sedmimetrový hod proměnil na domácí straně Jakub Douda. (14:2)

17
    Právě Jakub Douda vyzkoušel další zakončení ze střední vzdálenosti, ale brankář si s jeho pokusem poradil. (14:2)
    18
    Tomáš Nejdl dostal přihrávku na levé křídlo, naskočil do brankoviště a vymetl zadní roh. (15:2)

18
    Hosté se hnali do protiútoku, ale jeden z domácích hráčů se skvěle vrátil a přihrávku stáhl ze vzduchu. (16:2)
    19
    Další únik domácího celku zakončil brankou Petr Linhart. (17:2)
    20
    Také hosté předvedli rychlý přechod do útoku, na jehož konci stál Patrik Černý. (17:3)

21
    Další útok hostujících Maloměřic však vyústil v nedovolený zákrok na polovině Plzně. (17:3)
    22
    Jakub Douda si dobrým pohybem znovu našel prostor a prosadil se. (17:3)
    23
    Plzni funguje opravdu všechno! Leonard Kaplan v pádu zakroutil svou střelu do horního rohu. (19:3)
    24
    Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Michal Dostalík). (19:4)
    25
    Plzeň přidává svou dvacátou branku v první půli. Sedmičku proměnil Jakub Douda. (20:4)
    26
    Ondřej Šafránek navíc s velkým přehledem přetavil další únik domácích v branku. (21:4)
    27
    Jakub Douda dnes hraje ve velké pohodě a gólově táhne Plzeň. (22:4)
    28
    Drásal dostal prudkou přihrávku mezi obránce a trefil se k tyči. (22:5)
    28
    Na opačné straně bleskově odpovídá Marek Korbel. (23:5)
    29
    Plzeň nedává nohu z plynu! Po další rychlé akci se z pravé strany trefil Petr Sedlák. (24:5)
    30
    V samotném závěru první půle se ještě prosadil Ondřej Šafránek. (25:5)

30
    První poločas skončil. (25:5)

První poločas končí! V první půli jsme sledovali opravdu zajímavou podívanou. Plzeň zcela ovládla dění na hřišti. Od úvodních minut se domácí dostávali do jasných situací, které proměňovali. V závěru první půle navýšili svůj náskok na dvacet branek.

31
    Začal druhý poločas. (25:5)
    33
    Michal Tonar si našel přihrávku na střed a prudkou střelou vymetl horní roh. (26:5)
    33
    Plzeň pokračuje v ofenzivní jízdě. O další zásah se postaral Jan Stehlík. (27:5)
    34
    Jan Stehlík si znovu naběhl do prostoru za obranou a přidává další zásah. (28:5)
    35
    Michal Dostalík po rychlém přechodu do útoku přidal svou druhou branku v utkání. (28:6)
    36
    Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Marek Korbel). (29:6)
    37
    Fantastický výkon Plzně nadále pokračuje. Marek Korbel zakončil k zadní tyči. (30:6)
    38
    Robert Žďánský si naběhl na prudkou přihrávku a po dobrém převzetí zakončil přesně. (30:7)
    39
    Marek Korbel se rozehrál k fantastickému výkonu a přidává jednu branku za druhou. (31:7)
    39
    Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Jiří Havlát). (31:9)
    39
    Opět byl hlavní postavou Marek Korbel, který se trefil pod břevno. (32:9)
    40
    Jakub Šindelář si naskočil proti obraně a dělovkou poslal míč do dolního rohu. (33:9)
    41
    Domácí už zkouší i efektní zakončení. Jedním takovým se blýskl Ondřej Šafránek. (34:9)
    42
    Leonard Kaplan z výskoku vymetl horní roh. (35:9)
    43
    Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Michal Dostalík). (35:10)
    43
    Jakub Šindelář si naběhl na další přihrávku na levou stranu a trefil se mezi nohy brankáře. (36:10)
    44
    Po dalším úniku snížil Robert Ždánský. (36:11)
    45
    Jakub Šindelář si naběhl mezi obránce, kam dostal dobrou přihrávku a prosadil se. (37:11)
    46
    Další povedený útok domácího celku zakončil opět Šafránek. (38:11)
    46
    Viktor Hastík dostal přihrávku zadovkou a napálil míč do horního rohu. (38:12)
    47
    Michal Dostalík je dnes prakticky jediným hráčem host, který se dokáže prosadit. (38:13)
    48
    Marek Korbel na opačné straně poslal míč do dolního rohu. (39:13)
    48
    Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Jiří Havlát). (39:14)
    49
    Čtyřicátou branku domácích v dnešním souboji přidává Tomáš Nejdl. (40:14)
    50
    Nejdl znovu dostal trestuhodně mnoho prostoru a s přehledem jej využil. (41:14)
    52
    Jiří Havlát se po postupném útoku zapsal mezi střelce. (41:15)
    53
    Robert Ždánský dostal přihrávku do brejku, který zakončil dělovkou na přední tyč. (41:16)
    54
    Tomáš Nejdl se uvolnil naznačením na levé straně a poslal míč do horního rohu. (42:16)
    55
    Marek Korbel se znovu dostal do úniku a s přehledem prostřelil brankáře. (43:16)
    55
    Domácí Plzeň ještě bude zkoušet útok na padesát branek. Opět se prosadil Jakub Šindelář. (44:16)
    56
    Další parádní branka! Lobem z levého křídla se trefil Petr Sedlák. (45:16)
    57
    Petr Linhart dostal přihrávku na střed a navýšil vedení Plzně na třicet branek. (46:16)
    58
    Jakub Šindelář navíc přidává další přesný zásah. (47:16)
    58
    Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Karel Zaplatílek). (47:17)
    59
    Marek Korbel se poněkolikáté v utkání dostal do úniku a opět se nemýlil. (48:17)
    60
    V samotném závěru se ještě trefil Dostalík. (48:18)

Konec zápasu. (48:18)

Je konec! Domácí Plzeň si dnes proti Maloměřicím s chutí zastřílela. Domácí hned v úvodních minutách utekli díky povedeným brejkům a od té doby už své vedení pouze navyšovali. Nakonec dnešní duel ovládli o třicet branek.

Talent tým Plzeňského kraje – SHC Maloměřice – Brno 48:18 (25:5)
    Nejvíce branek: Šindelář 10, Korbel 8, Douda 6/2 – Dostalík 6, Žďánský 3, Havlát 3. Sedmimetrové hody: 2/2 – 0. Vyloučení: 0:0. (11:57:59)