1:0
    R. KUKUMBERG ML. premieňa.

Samostatné nájazdy začínajú.

Nájazdy sa začnú o 19:26.

Tento zápas nie a nie rozlúsknuť. Rolba upraví ľadovú plochu a pustíme sa do série samostatných nájazdov, po ktorých už budeme poznať víťaza duelu.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:49
    SR 18 oddychový čas!

64:49
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (O. Ďuriš – 2 min., podrazenie).

64:44
    Šanca Cebáka! Kristín mu prenechal puk zadovkou! Nasledovala poriadna strela, no Jurčák mu zmenšil strelecký uhol a drží ho vo výstroji!

64:00
    Prebieha posledná minúta predĺženia.

63:55
    Kurila nestačil zasúvať puk do odkrytej časti Gábrišovej brány!

63:17
    Peter Sojčík buchol do puku, pretože mu v nevhodnej chvíli pred zakončením poskočil! Jurčák pozorný!

63:08
    Vyhraté vhadzovanie a okamžitá strela švihom. Gábriš v bránke Dubnice stlmil puk na prsiach a hru prerušil.

62:48
    Ondruš nič nevyťažil zo súboja jeden proti jednému.

61:30
    Hegyi nepotrestal hrúbku domácej obrany! Chýbal mu posledný krôčik, ale zasunul puk za ležiaceho Jurčáka!

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Predĺženie sa začne o 19:12.

Dubnica to aspoň dotiahla do nadstaveného času. Okrem prvej tretiny to nebol z jej strany presvedčivý výkon.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:37
    Tábi získal náskok pred jedným z domácich obrancov. Dokázal aj vystreliť, no zakývala sa len bočná sieťka.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

56:59
    SR 18 hrá s piatimi hráčmi.

56:35
    Andrisík ako falošný obranca sa oprel do zakončenia. To poštípalo vyrážačku reprezentačného mladíka.

56:04
    Jurčák obsadil stred brány. Prifrčala delovka Mikuša, ktorú zastavil.

54:59
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Pobežal – 2 min., sekanie).

53:25
    Mužstvá sa momentálne nehrnú za strhnutím duelu na svoju stranu. Tempo je pozvoľné.

51:00
    Záverečných deväť minút tretej tretiny. Ktovie, či budeme predlžovať, alebo sa bude na konci tešiť jeden z tímov. Zatiaľ v Piešťanoch nerozhodne 2:2 medzi SR 18 a Dubnicou.

50:19

49:22
    Dubnica dáva gól! Time-out Spartaka prináša želané ovocie. Dubnica vyšachovala brániacu sa štvoricu. Síkela nabil Dubeňovi za ľavý kruh. Poslal strelu, ktorú usmernil FILIP ONDRUŠ tečom. Asistencie: Lukáš Dubeň a Matej Síkela.

49:00
    Strieľaná prihrávka Petra Mikuša, smerujúca medzi nohy Jurčáka. Kristín mu prekážal vo výhľade, ale k teču sa nedostal.

48:19
    Dubnica oddychový čas!

48:19
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (M. Tomas – 2 min., nedovolené bránenie).

48:02
    Hostia roztiahli súpera v jeho tretine. Sojčík predkladal finálny puk pre kľačiaceho Jarábeka. Ten však míňa cieľ.

47:32
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Patzelt – 2 min., podrazenie).

46:57
    Tábi sa čerstvý zapojil do hry po návrate z trestnej lavice. A vybojoval pre svoje mužstvo útočné pásmo.

46:40
    Dubnica hrá s piatimi hráčmi.

45:40
    Ešte jedna presilovková minúta pre slovenských reprezentantov. Spartak sa s tým veľmi dobre vyrovnáva a každý druhý puk odpaľuje ďaleko.

45:28
    Puk išiel tesne nad ľadom. Zakončoval Chromiak a Gábriš ho upratal betónmi do strany.

44:40
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Tábi – 2 min., hákovanie).

43:45

43:42
    Až veľmi to chceli mladíci stihnúť do uplynutia oslabenia Dubnice, no v poslednej chvíli sa puk zošmykol z hokejky Chromiaka.

43:02
    Domáci hokejisti vlastnou vinou posúvajú dopredu súpera z Považia. Hra sa sťahuje k Jurčákovi, pretože došlo k zakázanému uvoľneniu počas presilovky.

41:54
    Cebák prudkým bekhendom vyhodil puk cez celú hraciu plochu.

41:45
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Síkela – 2 min., podrazenie).

41:12
    Miroslav Kristín netrafil bránu SR 18 z pár metrov!

40:08
    Dubnica zasypala Patrika Jurčáka už 36 streleckými pokusmi. Napriek obrovskej prevahe skórovala len jeden raz, čo je málo. Musí zabrať, pokiaľ chce niečo urobiť s týmto ukazovateľom.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Tretia tretina sa začne o 18:37.

Reprezentanti v prostrednej časti hry otočili skóre vo svoj prospech. Kým Dubnicu ako tak na začiatku zdobila prevaha, teraz je to naopak. Možno dnes máme zarobené na prekvapenie. Do konca je ešte ďaleko. Počkajme si, čo nám prinesie tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:00
    Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

38:14

36:31
    Slovensko U18 dalo gól!
    Dvojnásobná presilovka reprezentantov využitá. Traja Dubničania nevenovali pozornosť skrytému MATEJOVI TOMASOVI. Z medzikružia to trafil parádne do horných poschodí Gábrišovej brány. Asistencie: Jakub Križan a Viliam Kurila.

36:14
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Putala – 2 min., držanie).

35:19

34:38
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Cebák – 2 min., nedovolené bránenie).

34:12
    Vysoká Cebákova strela na zadný mantinel. Dubnica sa však nepripravila o pásmo.

34:08
    Kristín postával pred Jurčákom a nahodený puk sa snažil upratať za čiaru.

33:19
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Pobežal – 2 min., podrazenie).

32:02

31:39
    Oslabenie stojí vo všeobecnosti veľa síl. SR 18 tomu statočne odoláva. Sojčík z uhla nenachytal na hruškách Jurčáka, ktorý sa následne hodil za pukom a priľahol ho.

31:10
    Tvrdá strela, o ktorú sa postaral cez celé pásmo Mikuš.

30:22
    Dubnica bola v ťahu na Jurčákovu bránku. Puk sa nebezpečne pohyboval a mladý brankár mal plné ruky práce. Svojím výkonom v druhej tretine ale dáva šancu spoluhráčom na priaznivý výsledok.

30:18
    SR 18 hrá s so štyrmi hráčmi.

30:02
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (S. Kupec – 2 min., krosček).

29:54

29:11
    Ďalekonosná strela Kupca po tom, ako to nemal komu servírovať do útočného pásma. Gábriš si nesiahol.

28:18
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Eperješi – 2 min., sekanie).

28:18
    Síkela zdolal posledného hráča na modrej čiare a rútil sa na domácu bránku! Jurčákovi chcel prepáliť betóny, ale nepodarilo sa mu to!

27:54
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Dubeň – 2 min., sekanie).

25:48
    SR 18 vyrovnáva na 1:1. ONDREJ MARUNA si ako skúsený mazák potiahol puk medzi dvoch súperov a hoci sa vrátil Tábi, svoj backchecking nevyužil na sto percent. Gábriš loví puk zo siete. Asistencie: Roman Kukumberg mladší a Richard Patzelt.

25:06
    Na opačnej strane klziska je v kurze brankár Patrik Jurčák. Musel si poradiť s dvomi pokusmi Považanov, čo zvládol.

24:49
    Krížna prihrávka z radov reprezentantov. Kurila mal na to prikrátku hokejku.

23:56
    Miroslav Kristín pálil z pravého krídla. Do puku však išla dávka obetavosti domáceho zadáka.

23:03
    Výborné nabitie prihrávky Maniačka spoza súperovej bránky na hokejku jediného strelca Putalu! Reprezentačný gólman sa už dostáva do potrebnej formy!

22:11
    Tábi zakombinoval s Jozefom Haščákom, ktorý dokázal zakončovať z bezprostrednej blízkosti, ale nechal vyniknúť domáceho brankára Jurčáka.

21:32
    Andrisík si urobil slalom pomedzi všetkých hokejistov SR 18! Matej Síkela strieľal po jeho prihrávke, no Jurčák dostal puk nad seba!

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Druhá tretina sa začne o 17:47.

Málo sa prerušovalo, no hokej v prvej tretine trpel. Mierna prevaha Dubnice je viditeľná a Spartak aj vedie 1:0. Obojstranné zlepšenie očakávame po príchode zo šatní.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:00
    Prebieha posledná minúta prvej tretiny.

17:49
    Peter Mikuš vyslal z modrej čiary ľahký švih. Pred bránkou sa mu vyhol Ďuriš a Jurčák bez problémov použil lapačku.

17:01
    Nebola to zlá akcia mladíkov. Gábriš nebol príliš stopercentný pri zásahu, ale prestreliť sa nenechal.

15:35
    Haščák ovládol puk za domácim brankárom. Skúšal to vľavo i vpravo, ale medzi kruhy ho na Tábiho neprestrčil.

14:26
    Problém s vyjdením z vlastnej tretiny mal Patzelt. Hokejkou proti nemu zapracoval Ondruš, no tentoraz bol vo veľmi zlej streleckej pozícii z ťažkého ľavého uhla.

12:03
    Poriadne bol zabetónovaný priestor pred Jurčákom. Puk odskakoval častejšie k Dubničanom, ale dvojnásobný pokus nepretavili do prikrášlenia výsledku.

11:11
    Filip Ondruš pozorne čítal hru súpera! Po uchmatnutí puk nabral rýchlosť a ostalo mu už iba prekonať Jurčáka! Gólman SR 18 zabral a nepustil za seba druhý puk!

10:54
    Hostia odstrelili puk cez všetky čiary. V tomto prípade sa icing nepískal.

09:41
    Dubnica dáva gól! Maniačkovi ušiel puk, pretože domáci na neho vyvíjali tlak. Janík priložil ruku k dielu. MAREK PUTALA zaznamenal nechytateľnú strelu, ktorá zapadla za hornú obruč bránky a puk tam ostal zaseknutý. Asistencia: Dávid Janík.

08:31
    Tábiho predĺžený puk do hĺbky útočnej tretiny zablokoval jeden z vracajúcich sa bekov mládežníckej reprezentácie.

07:46
    Ondruš chyboval za vlastnou bránkou. Čiperní mladíci išli do súboja proti nemu. Získali puk na svoju hokejku, no Gábriš nebol ohrozený.

06:50
    Ďuriš sa viac vysunul z pozície ľavého krídelníka. Skúsený Kristín to chcel urobiť dobre, ale súper mu napokon znemožnil prihrať na prvého menovaného.

06:18
    Kristín sa zmocnil puku v útočnom pásme. Natlačil sa na pravý kruh a z tohto miesta išiel do švihu cez obrancu Tomasa. Od jeho hokejky sa odrazil puk do rohu klziska.

06:00
    Považania vyrobili nepresnú rozohrávku. Na puk nikto nedosiahol, a tak sa pískalo zakázané uvoľnenie.

04:33
    Hostia si vypracovali celkom dobrú príležitosť. Vo finálnej fáze to však zaškrípalo a puk putoval ďaleko od bránky.

03:33
    Hosťujúci brankár Gábriš s úvodným zákrokom. Najskôr vykopával strelu Kurilu a následne z nevýraznej dorážky likvidoval snahu Križana.

01:30
    Dubeň veľmi zlou spätnou prihrávkou dostal do problémov Cebáka a Dubničania mohli byť vystavení nebezpečenstvu.

00:15
    Peter Sojčík prvým hráčom, ktorý pohrozil reprezentačným mladíkom. Puk preletel okolo ľavej tyčky.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

TSS GROUP Spartak Dubnica: Matej Kristín (Gábriš) – Jarábek, P. Mikuš, Cebák, Dubeň, D. Trška, D. Janík, Putala, Korbel – Sojčík, O. Ďuriš, Miroslav Kristín – Síkela, Ondruš, Andrisík – Tábi, Hegyi, J. Haščák – Maniaček, Vaňo, Kopáč.

Rozhodca: Hatala, Hájnik – L. Ševčík, Holomek..

Dobrý deň, vážení fanúšikovia slovenského hokeja. Vítam Vás pri sledovaní vloženého zápasu 47. kola TIPOS SHL medzi SR 18 a Dubnicou.

SR 18
    sa stretne s tretím súperom. Duely s Humenným a Trnavou prehrala 1:5, respektíve 3:10. Chuť pracovať a zlepšovať ďalším nádejným hráčom ale nechýba.

Dubnica doplní svojich ligových predchodcov a má šancu získať body ešte pred začiatkom súťaže. Papierové predpoklady sú na strane Spartaka, no už neraz sa stalo, že favorit nezabodoval tak, ako sa očakávalo.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Ivan Harčár

Branky a nahrávky: 26. Maruna (R. Kukumberg ml., Patzelt), 37. M. Tomas (Križan, Kurila) – 10. Putala (D. Janík), 50. Ondruš (Dubeň, Síkela), rozh. náj. Ondruš

1:2   R. Kukumberg ml. (SVK18)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Jurčák (S. Urban) – Eperješi, M. Tomas, S. Kupec, Patzelt, Čulík, J. Chromiak, L. Pánik, O. Jurčo – Kurila, Pobežal, Križan – Stahoň, Maruna, R. Kukumberg ml. – Fedák, Jobek, Žurek – Melicher, T. Pitka, K. Rohaľ.
    TSS GROUP Dubnica: Gábriš (Matej Kristín) – Jarábek, P. Mikuš, Cebák, Dubeň, D. Trška, D. Janík, Putala, Korbel – Sojčík, O. Ďuriš, Miroslav Kristín – Síkela, Ondruš, Andrisík – Tábi, Hegyi, J. Haščák – Maniaček, Vaňo, Kopáč.

Rozhodčí: Hatala, Hájnik – L. Ševčík.