Kynžvart – Písek 30:28 (kon.) | Most – Zlín 40:26 (kon.) | Hodonín – Slavia 22:29 (kon.)
Tatran Stupava – DHC Plzeň 17:34 (kon.)
HK Hodonín
22:29 (15:12)
DHC Slavia Praha
Sobota 25.09.2021, 18:00MOL liga žen • 4. kolo

HK Hodonín – DHC Slavia Praha 22:29 (15:12)
    Nejvíce branek: B. Krejčíková 6, Víchová 4, Kalinová 4/2 – Vostárková 7, Holeňáková 6/4, Míšová 5. Rozhodčí: Suchanek, Pluhař. Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/5. Vyloučení: 3:3. (19:25:49)

Je konec. Slavia Praha nakonec v tomto duelu dokázala uspět a povedlo se jí vyhrát poměrem 29:22. Hodonín přitom měl po prvním dějství tříbrankové vedení, avšak druhý poločas se mu vůbec nepovedl a soupeř naopak předvedl skvělý výkon, po kterém bere všechny body do tabulky.

Konec zápasu. (22:29)
    60
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Vostárková). (22:29)
    60
    Denisa Holeňáková ovšem vrací hostům šestibodové vedení. (22:28)
    59
    Po delší době se prosazují také domácí, a sice Michaela Smějová. (22:27)
    59
    Navíc je tu další branka od Veroniky Holečkové, která tak navyšuje o šest branek. (21:27)

58
    Hodonín se v závěru zápasu pokouší s výsledkem něco udělat, zatím se to moc nedaří. (21:26)

57
    Oddechový čas pro hosty. (21:26)

56
    Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková). (21:26)
    55
    Zřejmě je rozhodnuto. Tereza Vostárková svým dalším zásahem zvyšuje na rozdíl pěti branek. (21:26)

54
    Hodonín se pokoušel dostat do zakončení, zastavil ho ovšem nedovolený zákrok. (21:25)
    53
    Nahrávka nyní putovala na osamocenou Terezu Vostárkovou, která znovu nezaváhala. (21:25)
    52
    Přesto se domácí celek prosazuje při vlastním oslabení, Bára Krejčíková mířila k tyči. (21:24)
    52
    I v oslabení se do poměrně slušné pozice dostala Nikola Motejlová, která tak zvyšuje vedení. (20:24)

51
    Vyloučení v týmu HK Hodonín (Šárka Pospíšilová). (20:23)
    50
    Deset minut před koncem máme sníženo. Bára Krejčíková našla recept z volného prostoru. (20:23)
    49
    Tereza Vostárková využila nepozornosti domácí obrany a pochopitelně se nemýlila. (19:23)

48
    Ani tentokráte se domácí celek nedokázal prosadit a utkání se nevyvíjí moc dobře. (19:22)