Hattrick Brno – Česká Lípa 6:7 (po pr.) | Ostrava – Liberec 5:6 (2:3 po s.n.) | Mladá Boleslav – Bohemians 9:4 (kon.)
Královské Vinohrady – Black Angels 2:7 (kon.) | Sparta – Pardubice 8:4 (kon.) | Otrokovice – Vítkovice 3:13 (kon.)
Tatran – Chodov 8:4 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
3:13 (1:5, 1:1, 1:7)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Úterý 28.09.2021, 18:05 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 5. kolo

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek večera. (20:14:16)

Otrokovice tak momentálně z úvodních pěti duelů čtyřikrát prohrály, to vítkovická bilance je přesně opačná, tedy čtyři výhry, jedna porážka. Otrokovice jedou o víkendu do Liberce, Vítkovice na hřiště Black Angels.

Vítkovice nakonec deklasovaly Otrokovice poměrem 13:3 Přitom domácí ve druhé třetině zlepšili svůj výkon a v oněch dvaceti minutách byli hostům naprosto vyrovnaným soupeřem. Jenže absolutně jim nevyšel vstup do poslední třetiny. Za ani ne čtyři minuty obdrželi čtyři branky a bylo hotovo. Vítkovice už potom některé akce přehrávaly. Nakonec vyhnal z branky Majricha. Otrokovice může alespoň těšit, že využily obě své přesilové hry.

Střely na branku: 22:36

Nejlepší hráči zápasu
    Lukáš Petřík (Otrokovice)
    Rostislav Gattnar (Vítkovice)

59:46
    František Vykopal zůstal sám na levé straně před Jasiokem, ale ten dobře vykopl nohu.

58:41
    Ronald Gašparík obešel na pravé straně Palčinského a jeho střelu přizvedly Vítkovice nad horní tyč.

57:53
    Rostislav Gattnar postrčil míček na levou stranu a střelu Jakuba Hubálka na zadní tyč vytahoval Steiger rukou.

56:49
    Hrabal rozehrával s Petříkem, Rostislav Gattnar a ještě jeden hostující florbalista byli aktivní při napadání.

56:05
    Vítkovice kombinovaly až pokazily nahrávku zleva na druhou stranu.

55:17
    Filip Čonka-Skyba přihrál na pravou stranu, ale Steiger si poradil se zakončením z jedničky.
    54:39 Rostislav GATTNAR - 3:13

54:39
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Při přečíslení hostů nahrál Petřík ze středu na levou stranu přes Petříka a ROSTISLAV GATTNAR skóroval na bližší tyč. Asistence: Jakub Hubálek.
    54:05 František VYKOPAL - 3:12

54:05
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    FRANTIŠEK VYKOPAL překvapil Jasioka střelou přes Martina Gattnara na přední tyč. Asistence: Lukáš Petřík.

53:44
    Domácí si jenom přihrávají.

53:07
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Šimon Hatala – 2 min., Bránění ve hře).
    52:20 Rostislav GATTNAR - 2:12

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 16. Petřík (Jurčík), 34. Hrabal (Vykopal), 55. Vykopal (Petřík) – 4. Zubek (Šindler), 9. Bräuer (Švajný), 16. R. Gattnar (Matejčík), 19. Bräuer (Kaleta), 19. Šindler (Delong), 37. Besta (TS), 41. Delong, 41. Matejčík (R. Gattnar), 42. M. Gattnar (Šindler), 44. Čonka-Skyba (Palčinský), 47. Delong (Vítovec), 53. R. Gattnar (Matejčík), 55. R. Gattnar (Hubálek)

PSG Panthers Otrokovice: Majrich (44. Steiger) – Jurčík, Halama, D. Ležatka, Maťcha, Kelemen, Gašparík – Červenka, Sovják, M. Ležatka, Hrabal, Nehila, Kvapil, Máček, Šťourač, Vykopal, Krčma, Petřík (C).
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Jasiok (Chalupecký) – Hatala, Hubálek (C), Švajný, Vítovec, Kaleta – Čonka-Skyba, M. Gattnar, R. Gattnar, Sidunov, Šindler, Bräuer, Zubek, Palčinský, Delong, Matejčík, Besta.

Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka