Atalanta BC – Young Boys 1:0 (kon.) | Zenit – Malmö 4:0 (kon.) | Bayern – Dynamo Kyjev 5:0 (kon.)
Benfica – Barcelona 3:0 (kon.) | Manchester Utd. – Villarreal 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Sevilla 1:1 (kon.)
Salzburg – Lille 2:1 (kon.) | Juventus – Chelsea 1:0 (kon.)
Bayern Mnichov
5:0 (2:0)
Dynamo Kyjev
Středa 29.09.2021, 21:00 • Allianz Arena, Mnichov • Liga mistrů • Skupina E

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:6. (22:54:58)

Bayern Mnichov ve druhém poločase dominoval a nepustil soupeře vůbec k ničemu. Asi dvacet minut hráli i domácí na údržbu, střídání jim ale vlila čerstvou krev do žil a postupně Gnabry, Sané a Choupo-Moting zvýraznili poločasový náskok do konečné podoby 5:0.
    Dynamo nenavázalo na slušnou partii z první půle a odjíždí na Ukrajinu s debaklem.

90+3

90+3
    Rozhodčí ještě po vypršení 120 vteřin nastavení nechal dohrát akci Bayernu, která končí nepřesnou křížnou střelou Lucase Hernándeze.

90+2
    V nastaveném čase rozehrál Carlos De Pena rohový kop Dynama. V šestnáctce se však skákavý míč svezl po rameni Volodymyra Šepeljeva a hosté se alespoň k pokusu o čestný gól nepropracovali.

90+1
    Žlutou kartu dostává Lucas Hernández (Bayern Mnichov).

90
    Italský rozhodčí nastaví rozhodnutý zápas o dvě minuty.

90
    Karavajev to dvakrát zkoušel zprava, ale centrované míče do vápna Bayernu nedostal.
    87. Eric CHOUPO-MOTING - 5:0

87
    Bayern právě vstřelil branku!
    Do podoby debaklu dostává skóre spolupráce samých náhradníků. Akci založil Sarr, na Pavardův centr poté vyskočil ERIC CHOUPO-MOTING a zavěsil hlavičku k tyči za zkamenělého Buščana.

85
    Domácí si teď počínali ve vlastním území dost bohorovně a úplně volný Karavajev se málem dostal ke střele. V poslední chvilce mu míč ukopl od nohy Neuer.

84
    Ani Sarrovi nesedla střela z pokutového oblouku, mířící do horních pater tribuny.

83
    Po rohu zakončuje vysoko nad břevno střídající Sabitzer.

82
    Musiala dostal míč od Hernándeze a přešlápl si ho kolem obránce, nakonec jej až dva metry od tyče zablokoval Zabarnyj za cenu rohu.

81
    Pokusy hostů o protiútok ztroskotávají na nepřesných finálních přihrávkách. Nyní dloubl míč přímo na kopačky soupeře Šepeljev.

79
    Julian Nagelsmann využívá naráz všechny zbylé možnosti ke střídání: splněno mají pro dnešek Leroy Sané, Leon Goretzka a Robert Lewandowski, naopak na hřiště přicházejí Bouna Sarr, Marcel Sabitzer a Eric Choupo-Moting.

77
    Náhradníci bavorského giganta se také chtějí ukázat. Musiala se prosadil na pravé straně šetnáctky k centru, který zalehává tentokrát pozorný Buščan.

76
    Pavardovo prostrčení do šestnáctky obrana Dynama odvrací jen odkopem naslepo.
    74. Leroy SANÉ - 4:0

Karel Jedlička

Branky: 12. Lewandowski (pen.), 27. Lewandowski (T. Müller), 68. Gnabry (Sané), 74. Sané, 87. Choupo-Moting (Pavard)

Karty:   90+1. Lucas Hernández (BAY) – 38. Tymčyk (DKY)

Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:6.
    Bayern Mnichov: Neuer /C/ – Süle, Upamecano, Hernández, Davies (69. Pavard) – Kimmich, Goretzka (79. Sabitzer) – Gnabry (69. Musiala), Müller, Sané (79. Sarr) – Lewandowski (79. Choupo-Moting).
    Náhradníci: Früchtl – Richards, Cuisance, Roca, Nianzou, Stanišić.

Dynamo Kyjev: Buščan – Tymčyk (46. Kędziora), Zabarnyj, Šabanov, Mykolenko – Cygankov (70. Karavajev), Šaparenko (46. Šepeljev), Sydorčuk /C/, Andrijevskij, De Pena – Garmaš (70. Suprjaha).
    Náhradníci: Něščeret, Bojko – Verbič, Ledněv, Naum, Syrota, Škurin, Anťuch.

Rozhodčí: Guida – Meli, Peretti (ITA)

Diváci: 25 000