DHC Plzeň – Kynžvart 27:24 (kon.) | Písek – Hodonín 29:17 (kon.) | Šaľa – Poruba 35:22 (kon.)
Slavia – Most 29:35 (kon.) | Olomouc – Tatran Stupava 38:9 (kon.) | Zlín – Michalovce 20:41 (kon.)
DHC Plzeň
27:24 (12:15)
Házená Kynžvart
Sobota 02.10.2021, 15:00 • Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň • MOL liga žen • 5. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek dne. (16:29:27)

Západočeské derby před skvělou atmosférou rozhodně nenudilo. Kynžvart nedokázal udržet výkon z prvního poločasu. V úvodu druhé půle si sice stále udržovat až čtyřgólový náskok, ale ve 45. minutě Plzeň čtvrtou brankou v řadě srovnala. Od té doby už byly domácí hráčky o krok napřed a nakonec si došly pro vítězství 27:24.

DHC Plzeň – Házená Kynžvart 27:24 (12:15)
    Nejvíce branek: V. Galušková 8/3, Šmrhová 5, Vlachová 5/2 – Švihnosová 6, K. Königová 5, V. Dvořáková 4. Rozhodčí: Friedel, Kučerka. Sedmimetrové hody: 6/5 – 2/2. Vyloučení: 3:5.

Konec zápasu. (27:24)

60
    Střelu Veroniky Galuškové přes celé hřiště v poslední sekundě Srpová s obtížemi vyráží. (27:24)

60
    Kristýna Königová na začátku poslední minuta minula branku z levého křídla a je definitivně rozhodnuto! (27:24)

59
    Weisenbilderová zablokována, ale Formanová při brejku předvedla technickou chybu. (27:24)
    59
    Formanová z levého křídla zakončovala takřka ze spojkového úhlu a velkou šanci využila! Rozhodla už Plzeň, nebo předvede Kynžvart další famózní obrat? (27:24)

58
    Kroky Veroniky Galuškové netrestá Königová! Ta šla do brejku, ale zakončovala z velkého úhlu. Proti Řezáčové neuspěla. (26:24)

58
    Šmrhová s Veronikou Galuškovou zablokovaly přihrávku do křídla, Plzeň získává míč! (26:24)

57
    Oddechový čas pro hosty. (26:24)
    57
    A Plzeň odskakuje! Šmrhová z pravého křídla zakončila do vzdálenějšího horního rohu, její pátá trefa v zápase. (26:24)

57
    Weisenbilderová se dopustila kroků při pokusu o proskok. (25:24)

56
    Veronika Galušková propálila trojblok, ale Srpovou nepřekvapila. (25:24)

56
    Signalizovaná pasivita Plzně. (25:24)

55
    Řezáčová vykopla technické zakončení Königové s rotací z levého křídla! Domácí mohou jít do trháku. (25:24)
    54
    Veronika Galušková dostala příliš prostoru ke střele a ze spojky zamířila k levé tyči. Srpová bez šance. (25:24)