Oxyworld Baník Chomutov – Boca Juniors Krupka 6:10 (kon.) | Mladá Boleslav – Dalmach Turnov 2:1 (nedohr.) | Jerigo Plzeň – Černý Dub 1:5 (kon.)
nedohráno
FC Malibu Mladá Boleslav
2:1 (2:1)
TJ FC Dalmach Turnov
Sobota 02.10.2021, 20:00 • Městská sportovní hala, U Stadionu 1322, Mladá Boleslav • 2. Futsal liga západ • 2. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Pěkný sobotní večer z Mladé Boleslavi, kde se zdejší futsalový klub utká proti Turnovu.

Z technických důvodů budeme ze zápasu přinášet jen změny stavu.

1

2
    Žlutou kartu dostává Dominik Machů (FC Malibu Mladá Boleslav).

8
    Turnov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je VOJTĚCH HURT. Asistence: Matěj Randák.

8
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAKUB VELECHOVSKÝ. Asistence: Petr Matouš.

10
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Hurt (TJ FC Dalmach Turnov).

18
    Autorem branky je MAREK MAŇAS. Asistence: Petr Matouš.

20

Skóre otevřel v osmé minutě Turnov, když domácí v téže minutě zareagovali vyrovnáním. Za deset minut Mladá Boleslav dokonala obrat a po dvaceti minutách vede 2:1.

21

24
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Vojtěch Hurt (TJ FC Dalmach Turnov).

24
    Kvůli napadení druhého sudího Radka Dragouna je zápas předčasně ukončen. Vojtěch Hurt napadl sudího do pěstí do oblasti hlavy a následně kopl do oblasti břicha. O (ne)dohrání zápasu rozhodne příslušný orgán futsalu v nejbližších dnech.

Oba celky odchází do kabin, konec zápasu.

Vyjádření Komise rozhodčích SFČR k inzultaci ve 2. futsalové lize

Na incident ze sobotního utkání druhého kola 2. futsal ligy Západ v utkání FC Malibu Mladá Boleslav a TJ FC Dalmach Turnov reagoval také předseda Komise rozhodčích SFČR Jiří Honěk.

„Komise rozhodčích SFČR se znepokojením přijala zprávu o inzultaci druhého rozhodčího na utkání 2. Futsal ligy západ. Po zhlédnutí videozáznamu, kdy druhý rozhodčí v souladu s pravidly futsalu udělil hráči hostů druhou žlutou kartu, následně červenou a byl vzápětí napaden hráčem Dalmach Turnov, komise jednoznačně odsuzuje bezprecedentní útok na rozhodčího. Tento čin nemá se sportem nic společného a komise věří, že se již nic podobného nebude opakovat a napadený rozhodčí bude opět schopen řídit utkání,“ uvedl ve svém prohlášení za KR Jiří Honěk. (18:28:45)

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ FC Dalmach Turnov. Více informací zde.

Branky: 8. Velechovský (Matouš), 18. Maňas (Matouš) – 8. V. Hurt (Randák)

Karty:   2. Machů (MBL) – 10. V. Hurt (TRN)   24. V. Hurt (TRN)

FC Malibu Mladá Boleslav: Šteiner – Maryška, Machů, Velechovský, Maňas, J. Volf, Matouš, Skalický, Mašek. Trenér: Jaroslav Bílek.

Sestava není k dispozici podle čtyřek.

TJ FC Dalmach Turnov: Filla – Šimek, Špína, Bangha, Veber, Randák, V. Hurt, Perger, Pařízek, D. Hurt, Mencl. Hrající trenér: Jaroslav Mencl.

Rozhodčí: Pivoňka, Dragoun; delegát: Smreček