NY Rangers – New Jersey 6:2 (kon.) | Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Boston – Washington 3:4 (po pr.)
Winnipeg – Calgary 3:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:3 (po pr.) | Anaheim – Los Angeles 3:6 (kon.)
Minnesota Wild
4:3 (0:3, 1:0, 2:0 - 1:0)
St. Louis Blues
Čtvrtek 07.10.2021, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Příprava NHL
    62:19 Adam BECKMAN - 4:3

62:19
    Tak to je neskutečné, Minnesota dokonala obrat v prodloužení! Rossi a pravé straně přihrál Kulikovovi, který pak kotouč přenechal na pravé straně ADAMU BECKMANU, jenž parádní ránou rozvlnil síť. Asistence: Dmitrij Kulikov a Marco Rossi.
    59:16 Nico STURM - 3:3

59:16
    tak to je neskutečné, bez gólmana nakonec doopravdy Minnesota srovnává zásluhou NICA STURMA, který skvěle před brankovištěm tečoval do levého dolního rohu střelu Addisona, které mířila doprava nahor. Asistence: Calen Addison a Adam Beckman.
    56:07 Brandon DUHAIME - 2:3

56:07
    Utkání se dramatizuje! Necelý čtyři minutky před koncem totiž Wild skóruje podruhé. BRANDON DUHAIME předvedl parádní sólo, když vyjel kolem levého mantinelu, dostal se k brance a následně podivnou střelou vymetl Hussovu svatyni. Asistence: Kulikov a Merrill.

52:09
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Nikita Alexandrov – 2 min., hákování).

41:31
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Sam Anas – 2 min., sekání).

30:17
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (James Neal – 2 min., hákování).
    27:11 Victor RASK - 1:3

27:11
    Minnesota se poprvé prosazuje! Greenway bojoval na pravé straně u branky. Kotouč do ní ale neprocpal. Velmi hezky ho však bekhendovou žabkou přesunul na VICTORA RASKA k druhé tyči a ten už ho jen zasunul do odkrytého prostoru. Asistence: Jordan Greenway.

26:08
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Nikita Alexandrov – 2 min.).

22:47
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jon Merrill – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

22:38
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Dmitry Kulikov – 2 min., držení).

18:49
    Další samostatný nájezd v podání St. Louis. MacEachem se dostal do bekhendového zakoknčení, ale úspěšný nebyl.

17:50
    Parádní zákrok domácího brankáře Kahkonena! Clifford se proti němu vydal do samostatného nájezdu, ale finský strážce svatyně svůj úkol jednoznačně splnil.

12:40
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Brandon Duhaime – 2 min., hákování).
    05:19 Robert BORTUZZO - 0:3

05:19
    Tak toto je neskutečný vstup hostů do zápasu! Nyní už vedou 3:0, protože se prosadil ROBERT BORTUZZO. Ten pálil vršku levého rohu a krásně našel mezírku mezi vzdálenější tyčí a gólmanem. Asistence: Nathan Walker a Nikita Alexandrov.
    04:30 Nathan WALKER - 0:2

04:30
    Hosté se dostávají velmi rychle do dvoubrankového vedení. NATHAN WALKER si našel kotouč, který Dakota vyslal parádní bekhendovou přihrávkou před brankoviště a skvěle ho vmetl do branky. Asistence: Dakota Joshua.
    02:04 Mackenzie MACEACHERN - 0:1

02:04
    Tak to bylo velmi rychlé! už ve třetí minutě se St. Louis ujímá vedení! Zasloužil se o to MACKENZIE MACEACHERN, který vybojoval kotouč za brankou a následně ji obtočil. Rychle vypálil a jeho kotouč zapadl do branky mezi tyčkou a brankářem Kahkonenem. Bez asistence.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 28. Rask (Greenway), 57. Duhaime (Kulikov, Merrill), 60. Sturm (Addison, Beckman), 63. Beckman (Kulikov, Rossi) – 3. MacEachern, 5. Walker (Joshua), 6. Bortuzzo (Walker, Alexandrov)

Minnesota Wild: Kahkonen – Addison, Beckman, Benn, Cramarossa, Dewar, Duhaime, Greenway, Hicketts, Chaffee, Kulikov, Lizotte, Merrill, Rask, Rau, Rossi, Sturm, Swaney, Tugeon
    St. Louis Blues: Husso – Alexandrov, Anas, Barbašev, Bortuzzo, Bozak, Brown, Clifford, Frolík, Joshua, Kostin, MacEachem, Mikkola, Neal, Perunovich, Rosen, Santini, Walker, Walman