Helas Brno – Rapid Ústí n/L 5:3 (kon.) | Interobal Plzeň – Ž. Vlci Brno 15:2 (kon.) | Slavia – FTZS Liberec 3:2 (kon.)

Rapid právě vstřelil branku!
    Přichází ovšem snížení a nic tak rozhodnuto ještě rozhodně není. VÁCLAV KOC se během přečíslení dva na jednoho trefil přesně k pravé tyči brány.
    29:15 Tomáš POUL - 5:2

29:15
    Helas Brno právě vstřelil branku!
    Hattrick TOMÁŠE POULA ve druhém poločase! Nyní si naběhl na přihrávku z pravého křídla a stejně efektně jako Koc v první půli zakončil přesně.
    22:12 Tomáš POUL - 4:2

22:12
    Povedený vstup domácích do druhé půle. Do dvoubrankového vedení dostává Brňany přesnou střelou z pravé strany TOMÁŠ POUL.
    20:17 Tomáš POUL - 3:2

20:17
    Teď už ovšem domácí skórují a potřetí jdou do vedení. Ivan Šarközy našel z rohu TOMÁŠE POULA, který se dokázal natáhnout a usměrnit míč do sítě.
    15:51 Pedro Heinrich BRAGA - 2:2

15:51
    Velmi rychle je ovšem opět srovnáno! PEDRO HEINRICH BRAGA dokázal z větší vzdálenosti překvapit nic nevidícího brankáře Herka.
    15:35 Jiří MUŽÍK - 2:1

15:35
    To mu ovšem teď nemusí vadit, protože se vrací do vedení. JIŘÍ MUŽÍK dostal přihrávku z rohu hřiště před bránu, odkud dokázal míč odrazit o tyč do sítě.
    11:37 Václav KOC - 1:1

11:37
    Máme vyrovnáno. Braga dokázal dostat míč z levého křídla na VÁCLAVA KOCE, jenž sám před brankářem převedl efektní zakončení a poslal míč do sítě.
    05:05 Ivan ŠARKÖZY - 1:0

05:05
    Převaha domácího celku je zužitkována. Míč se dostal na pravou stranu k IVANOVI ŠARKÖZYMU, který si sice míč musel celkem dlouho zpracovávat, nakonec jej ale dokázal uklidit k levé tyči brány.

Filip Krůza

Branky: 6. Šarközy, 16. Mužík, 21. Poul (Šarközy), 23. Poul, 30. Poul – 12. Koc (Braga), 16. Braga, 31. Koc

Helas Brno: Herko (Klímek) – Kamenský, Šarközy, Cupák D., Cupák V., Mužík, Poul, Gajdács, Matejov, Svoboda, Presl
    SK Rapid Ústí nad Labem: Klečka (Mrázek) – Gajdoš, Čapek, Koc, Zápotocký Ji, Zápotocký Ja., Macháček, Braga