Kovo Praha – Plzeň 1:0 (kon.) | Hostivař – Dobřany 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Kladno 0:6 (kon.)
Karviná – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Letohrad – Most 5:0 (kont.)
HBC Hradec Králové 1988
0:6 (0:2, 0:2, 0:1)
HBC Kladno
Sobota 09.10.2021, 11:00CROSSDOCK Extraliga • 6. kolo

Konec. Kladno si dnes do Středočeského kraje veze tři body za vysokou výhru 0:6. Dnešní výkon hradeckého složení nebyl optimální a i přes rozsáhlou marodku to mělo k důstojnému výkonu opravdu daleko. Kladno si tak upevňuje svou pozici na prvním místě a odskakuje svým sokům v tabulce. Piráti budou muset porážku hodit za hlavu a soustředit se na následující boje. Naviděnou, naslyšenou zase tady, v Hradci na modrém plastu, Jana Rakovská. (12:40:21)

44:55
    Svoboda zblokoval ránu přímo do holeně ale bolestivou grimasou v obličeji překonává nepříjemné okamžiky.

43:19
    Přesilovka Kladna je jedním z posledních okamžiků, které nám přinese dnešní souboj, nutno podotknout, že je to v podání Kladna spíše tréninková exhibice k nacvičení nových signálů.

42:42
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Černý – 2 min.).

42:20
    Výhoda pro hosty, kteří se snaží v šesti překonat hradecké kvarteto na červené čáře.

39:22
    Zbývá pár minut do konce a Kladno se stále drží v útočném pásmu. Hradečtí jsou už opravdu pár okamžiků k návratu do kabin, kde dozajisté dostanou od trenéra Pavlíka tvrdý direkt.

38:55
    Přesilovka Hradce? Stejný scénář jako v prvním případě této třetiny. Vypadá to, že kladenským hra ve čtyřech je pro ně jako hra v pěti.

38:09
    Vyloučení v týmu HBC Kladno (Šíma – 2 min., podražení).

38:02
    Lukáš Černý si dnes odbývá další minuty v extralize a jeho hra je zatím pestrá a přináší hradeckému obecenstvu spoustu skvělých okamžiků.

36:22
    Svoboda zkusil kličkovanou mezi trojblokem hostů, ale ti byli neomylný a hradecký forvard skončil na červené čáře.

35:23
    Přesilová hra hradeckých? Spíše bychom to mohli nazvat přesilovkou Kladna, které si v dnešním duelu podmaňuje každý kout hřiště.

34:22
    Tragédie, tak by se dnes dala nazvat hra hradeckých, kteří i v přesilovce jsou pod tlakem a Kladno si vytváří gólové situace.

33:23
    Vyloučení v týmu HBC Kladno (Procházka – 2 min., sekání).

32:59
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Bum a bum, střela z modré čáry, kterou vyslal Schnaubelt po přihrávce od Důrase byla neomylná. Biegl mohl jen sledovat, jak kulatý nesmysl míří přesně do levého horního otvoru jeho branky. 0:6

32:12
    Hrubý si lehl do střely kladenského obránce a dokázal ji vytěsnit až do ochranné sítě. Skvělé počínáni matadora.

31:33
    Šíma se dostal k odraženému balónu, který trefil ze vzduchu ale Biegl dokázal vzdušnou střelu vyrazit mimo svou svatyni.

30:52
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Fanderlík – 2 min., hrubost).

30:01

Jana Rakovská

Branky a nahrávky: 3. Javůrek (Schnaubelt), 7. Soukup (Zdrůbecký, Šíma), 22. Šíma (Špaček), 26. Pražák (Šíma, Pliml), 33. Schnaubelt (Důras)