Čerepovec – Nižněkamsk 6:5 (po pr.) | Omsk – Novosibirsk 4:3 (kon.) | Viťaz – Riga 3:4 (po pr.)
HC Viťaz Moskevská oblast
3:4 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
Dinamo Riga
Sobota 16.10.2021, 16:00 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL

48:17
    Fjodor Malychin (VTZ) na dvě minuty opouští hrací plochu a za nedovolené bránění jede na trestnou.

41:56
    Trochu života by do dění mohla vnést přesilovka, Reece Scarlett (RIG) je vyloučen za podrážení.

27:07
    Buncis trestnou lavici zahřál pro Emileho Poiriera (RIG), který na ní usedá za vysokou hůl.

24:57
    Dinamo špatně střídalo, Filip Buncis (RIG) je poslán odsedět trest za příliš mnoho hráčů.

22:37
    Jegor Voronkov (VTZ) u pravého kruhu podrazil Lukáše Radila, Viťaz čeká další oslabení.

18:06
    S tresty se roztrhl pytel, za držení je nyní na dvě minuty z ledu vykázán Fjodor Malychin (VTZ).

17:55
    A pozor, hosté jdou na dlouhou dobu do tří! Skvorcovsovi bude na trestné dělat společnost Gints Meija (RIG), jenž je trestán za podrážení.

17:32
    Indrašis se nakonec rychle oklepal a zamířil na střídačku, Gunnars Skvorcovs (RIG) zase na trestnou. Verdikt zní dvě minuty za napadení.

12:28
    Domácí mají šanci se soupeřem srovnat krok, za sekání dostává menší trest Edgars Kulda (RIG).

09:14
    Viťaz je trestán za příliš mnoho hráčů, dvě minuty za svůj tým odpyká Jegor Zubov (VTZ).

01:12
    Hosté aktivitou donutili soupeře faulovat, dvě minuty za vražení na hrazení si odsedí Miks Indrašis (VTZ).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 19. Ojamäki (Audette, Kemiläinen), 31. Kemiläinen (Jegor Voronkov, Audette), 38. M. Aaltonen (Ojamäki) – 3. Shinkaruk (Meija, E. Poirier), 11. J. Karjalainen (Radil, Berzinš), 40. Sotnieks (Gormley, L. Darzinš), 62. Shinkaruk (E. Poirier, Gormley)

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Kulbakov) – Kemiläinen, Jegor Voronkov, Viktor Antipin, D. Musin, Borodkin, K. Ljamin (A), Rydčenko – Ojamäki, M. Aaltonen (A), Audette – V. Leščenko, Indrašis, Jaremčuk – V. Popov, Smolin, Malychin (C) – Nesterov, Savin, Arkalov – Zubov.
    Dinamo Riga: Mattsson (Machovský) – Cibulskis (A), Freibergs, Čukste, Scarlett, Gormley, Sotnieks, Ozolš – L. Darzinš (C), Radil, Tiivola – Shinkaruk (A), E. Poirier, Protapovič – J. Karjalainen, Meija, Berzinš – Skvorcovs, Buncis, E. Kulda.

Rozhodčí: Oskirko, Sidorenko – Berseňov, Viljugin.