Poprad – Trenčín 2:3 (kon.)
HK Poprad
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Úterý 19.10.2021, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 17. kolo

55:15
    Šanca pre Poprad na vyrovnanie. Času už nie je veľa, prichádza presilovka. Dve minúty za podrazenie dostáva Šimon Beták.

52:39
    Zlá správa pre Poprad. Dve minúty za podrazenie inkasuje Mike Dalhuisen.

44:59
    Popradčania stále prehrávajú o jeden gól a situáciu si komplikujú. Na dve minúty za podrazenie je vylúčený Peter Šišovský.

36:08
    Presilovku si zahrajú trenčianski vojaci. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Matej Paločko.

33:00
    Presilovku získavajú hráči Trenčína. Dve minúty za podrazenie dostáva Adrián Valigura.

28:11
    Za vzájomnú potýčku po predchádzajúcej situácii sú po dve minúty za hrubosť vylúčení Mike Dalhuisen a Šimon Beták.

18:06
    V závere tretiny majú presilovku Popradčania. Jozef Švec je potrestaný za hákovanie.

16:51
    V oslabení tentokrát budú hrať kamzíci. Daniel Brejčák dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.