Frýdek-M. – Karviná 24:26 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
24:26 (8:13)
HC Baník Karviná
Pátek 22.10.2021, 19:00 • Hala Frýdek - Místek • Chance Extraliga mužů • 8. kolo

60
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Slavomír Mlotek). (24:26)
    60
    Vojtěch Petrovský se prosadil přesně minutu před koncem ze sedmimetrového hodu! Míč poslal mezi nohy brankáře. Tohle bude ještě drama! (24:26)

59
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Patrik Fulnek). (24:26)
    59
    Tak nyní už to pro Baník vypadá velice dobře. Patrik Fulnek se z brejku utrhl a skóroval. (23:26)
    59
    Adam Gřešek poslal skvělý míč do branky soupeře a ještě vykřesal naději pro domácí. (23:25)

59
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Nikolas Noworyta). (22:25)
    58
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Nikolas Noworyta). (22:25)
    58
    Radim Chudoba prohodil míč mezi nohama Marjanoviče a opět je z toho rozdíl dvou branek. (22:24)
    57
    Jan Sobol po dvou náznacích velmi zkušeně překonal Jana Marenčáka ze sedmimetrového hodu. (21:24)
    57
    Vojtěch Petrovský je opravdu neskutečný! Čtyři minuty před koncem snižuje osmou brankou navíc už jen na rozdíl dvou gólů. (21:23)
    54
    Neskutečná individuální akce Vojtěcha Petrovského! Ten proběhl z levé strany okolo několika karvinských hráčů a následně parádně zakončil. (20:23)
    53
    Jan Sobol se po dlouhé době dokázal prosadit! A to navíc ještě při vlastním oslabení, které Baník hraje opravdu skvěle. (19:23)

52
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc). (19:22)
    52
    Vojtěch Petrovský se prosadil a Frýdek-Místek už opět prohrává jen o tři branky. (19:22)
    50
    První úspěšný sedmimetrový hod Frýdku-Místku má na svědomí Vojtěch Petrovský. (18:22)

50
    Žlutá karta pro realizační tým HCB Karviná. (17:22)
    49
    Po zákroku Pyška, který je zpět v brance frýdeckomísteckých, se domácí dostali do rychlého protiútoku a míč ze středu do branky soupeře tvrdě "napral" Vojtěch Petrovský. (17:22)
    46
    Vojtěch Patzel dobíhal z druhé vlny, dostal míč z boku přímo na střed před brankoviště a jednoduše ho silnou ránou umístil do středu branky. (16:22)
    45
    Václav Franc poslal míč do sítě a přesně ve třech čtvrtinách utkání Frýdek-Místek opět prohrává o pět branek. (16:21)
    44
    Slavomír Mlotek zaokrouhlil parádní ránou počet vstřelených branek Karviné na 20. (16:20)
    43
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba). (16:19)
    43
    Jakkoliv v prvním poločase řídil zápas Jan Sobol, nyní je to dvojice Vojtěchů. Na straně Frýdku-Místku Petrovský, na baníkovské Vojtěch Patzel, který teď využil sedmičku. (15:19)
    42
    Vojtěch Petrovský je v posledních minutách opravdu při chuti. Nyní se prezentoval parádním technickým obloučkem přes gólmana z levé strany. (15:18)
    41
    Po delší době skóruje i Baník. Prosadil se Václav Franc, poprvé v zápase. (14:18)
    40
    Vojtěch Petrovský se prosadil podruhé a domácí jsou už vzdáleni jen na tři branky. (14:17)
    38
    Jako na kolotoči. Tak by se dala popsat nynější situace na place. Vojtěch Petrovský se hned po inkasované branky dostal do šance a proměnil ji. (13:17)
    38
    Vojtěch Patzel dostal přihrávku na svou klasickou pozici před brankovištěm a míč vmetl do sítě. (12:17)
    37
    Míč putoval po ose Radim Chudoba – Vojtěch Petrovský – Jan Mucha. Poslední jmenovaný vyskočil hodně vysoko a naopak vmetl míč k zemi do branky. (12:16)
    36
    Vojtěch Patzel se prezentoval parádní střelou z obrovské dály, se kterou nemohl domácí gólman vůbec nic dělat. (11:16)
    34
    Radim Chudoba ale rychle snižuje zase na rozdíl čtyř branek, tentokrát z velmi netradiční pozice na křídle. (11:15)
    34
    Slavomír Mlotek skóroval z poměrně laciné pomalé rány z prostoru před brankovištěm (10:15)
    33
    Jan Mucha zakončil parádně, prosadil se po třetí v utkání a prohrávají už jen o čtytři branky. (10:14)
    32
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (9:14)
    32
    Petr Široký otevírá střeleckou listinu druhého poločasu a zároveň zaznamenává svou první branku v utkání. (8:14)
    30
    Poslední minutky byly z pohledu Pepina skvělé. Jan Mucha se trefil ještě tři sekundy před koncem po skvělé kombinaci a domácí tak stáhli osmibrankový náskok "pouze" na pět branek. (8:13)
    29
    Domácí se konečně trochu rozstříleli. Marenčák poslal Zbyňka Bureše do dlouhého úniku, který hráč Frýdku-Místku zakončil o zem. (7:13)
    28
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba). (6:13)
    28
    One Man Show! Jan Sobol se trefuje minutu co minutu a táhne vicemistry do velmi pohodlného vedení. (5:13)
    26
    Ani Marenčák, který už se v brance Frýdku-Místku vyměnil s Pyškem, nedokázal zastavit Jana Sobola a Karviná tak poprvé vede o sedm gólů. (5:12)

25
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Ondřej Voleník). (5:11)
    25
    Jan Sobol je dnes jasně nejlepším hráčem na hřišti, konkurovat by mu mohl tak možná skvěle chytající Marjanović. No každopádně zaznamenal pátý gól. (5:11)
    23
    Jan Marenčák přehodil celé hřiště a vhodil míč do odkryté brbanky hostů. Frýdek-Místek se tak prosazuje po neskutečných čtrnácti minutách. (5:10)
    22
    Karviná vede už o šest branek! Postaral se o to Jan Sobol, který už dnes do sítě nacpal čtvrtý míč. (4:10)

22
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Dalibor Mynář). (4:9)
    20
    Po velmi dlouhé době se opět jeden z týmů prosadil. Tedy respektive Karviná, která sehrála parádní kombinaci zakončenou Slavomírem Mlotkem. (4:9)

19
    Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Václav Franc). (4:8)
    14
    Karviná už domácímu týmu hodně utíká. Opět se trefil Vojtěch Patzel, který tentokrát parádně dohrál z křídla. (4:8)
    13
    Vojtěch Patzel se prosadil parádní ránou z pravé strany. Dnes poprvé až po třinácti minutách. (4:7)

12
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Oto Kancel). (4:6)

10
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Ondřej Skalický). (4:6)
    10
    Pyško parádně dvakrát zasáhl proti střelám Baníku. Útok Frýdku-Místku ale skončil jen ztrátou míče, kterou využil Jan Sobol. (4:6)
    9
    Velkou parádu předvedl Mathias Choleva, který skončil do brankoviště, v letu si přendal míč do druhé ruky, naznačil a nakonec vypálil k tyči. (4:5)

7
    Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Slavomír Mlotek). (3:5)
    6
    Vojtěch Patzel krásně schoval střelu, z podstřelu pak míč poslal do horní části branky a zvýšil poprvé na rozdíl dvou branek (3:5)
    5
    Jan Sobol se s míčem propracoval na pravé křídlo, kde se osamostatnil a následně zakončil k tyči. (3:4)
    5
    Jan Mucha se chopil střely po signalizované pasivitě a parádně poslal z dálky míč až do branky. (3:3)
    3
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Ondřej Skalický). (2:3)
    3
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva). (2:2)
    3
    Marjanović skvěle vychytal útok domácího týmu a poslal do akce Karvinou. Jan Sobol Pyška prostřelil a otočil stav. (1:2)
    2
    Téměř okamžitě pak odpovídá Patrik Fulnek a okamžitě srovnává na 1:1. (1:1)
    1
    Radim Chudoba první střelou v zápasu okamžitě zapsal jeden bod do střelecké listiny. (1:0)