Pardubice – Zlín | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Bohemians 1905 | 1:0 (kon.) |
Třinec – Brno | 0:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Ústí n. L. | 0:1 (kon.) | | | Chrudim – Příbram | 2:2 (kon.) |
Vlašim – Vyškov | 5:1 (kon.) | | | Opava – Žižkov | 6:1 (kon.) |
Chelsea – Norwich | 7:0 (kon.) | | | Crystal Palace – Newcastle | 1:1 (kon.) | | | Everton – Watford | 2:5 (kon.) |
Leeds – Wolverhampton | 1:1 (kon.) | | | Southampton – Burnley | 2:2 (kon.) | | | Brighton – Manchester City | 1:4 (kon.) |
Valencia – Mallorca | 2:2 (kon.) | | | Cádiz – Alavés | 0:2 (kon.) | | | Elche – Espanyol | 2:2 (kon.) |
Ath. Bilbao – Villarreal | 2:1 (kon.) |
Bayern – Hoffenheim | 4:0 (kon.) | | | Bielefeld – Dortmund | 1:3 (kon.) | | | RB Lipsko – Fürth | 4:1 (kon.) |
Wolfsburg – Freiburg | 0:2 (kon.) | | | Hertha – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) |
Salernitana – Empoli | 2:4 (kon.) | | | Sassuolo – Venezia | 3:1 (kon.) | | | Bologna – AC Milán | 2:4 (kon.) |
Nantes – Clermont Foot | 2:1 (kon.) | | | Lille – Brest | 1:1 (kon.) |
Pohronie – Trnava | 0:2 (kon.) | | | Senica – Ružomberok | 0:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Trenčín | 0:1 (kon.) |
Vyšehrad – Rakovník | 2:0 (kon.) | | | Sokolov – Plzeň B | 0:1 (kon.) | | | Motorlet – Domažlice | 1:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Vltavín | 1:2 (kon.) | | | Povltavská – Admira Praha | 1:3 (kon.) |
Jablonec B – Pardubice B | 2:0 (kon.) | | | Ml. Boleslav B – Zápy | 4:0 (kon.) | | | Teplice B – Živanice | 0:3 (kon.) |
Ústí n/O – Zbuzany | 1:1 (kon.) | | | Velvary – Chlumec n/C | 1:1 (kon.) |
Vratimov – Olomouc B | 0:2 (kon.) | | | FKM Vysočina Jihlava – Uh. Brod | 1:0 (kon.) | | | Blansko – Vel. Meziříčí | 4:0 (kon.) |
D. Benešov – Zlínsko | 2:0 (kon.) | | | Rosice – Ostrava B | 0:1 (kon.) | | | Vrchovina – Frýdek-Místek | 0:0 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Skalica | 1:2 (kon.) | | | Žilina B – FC Košice | 3:2 (kon.) | | | Bardejov – Podbrezová | 0:2 (kon.) |
Trebišov – Púchov | 2:1 (kon.) |
Osijek – Dragovoljac | 1:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Gorica | 0:0 (kon.) |
Raków – Termalica | 3:2 (kon.) | | | Gdańsk – Zabrze | 1:1 (kon.) | | | Pogoň – Jagiellonia | 4:1 (kon.) |
Wisla Krakov – Śląsk | 0:5 (kon.) |
Kutná Hora – Benátky n/J | 0:5 (kon.) |
konec
FC Slovan Rosice
0:1
(0:1)
FC Baník Ostrava B
90+4
|
Žlutou kartu dostává Zdeněk Říha (Baník Ostrava B).
|
|
45
|
Žlutou kartu dostává Filip Zouhar (Baník Ostrava B).
|
|
40
|
Žlutou kartu dostává Radek Buchta (Slovan Rosice).
|
Branky:
13. Jaroň
Rozhodčí: Marek – Pospíšil, Rygl
Diváci: 590
Karty: 40. Buchta (ROS) – 45. Zouhar (OVB), 90+4. Říha (OVB)
Neproměněná penalta:
FC Slovan Rosice:
Zádrapa – Vítámvás (18. Fila), Zezula, Drbal, Buchta – Novák, Koláčný (72. Dobrovodský) – Černý /K/, Selinger, Přerovský – Pazourek.
Náhradníci: Juran – Kršák, Šíp, Krejčí, Kozel.
Trenér:
FC Baník Ostrava B: Murin – Zálešák, Zouhar, Harušťák, Sanneh – Jaroň, Chvěja (86. Říha), De Azevedo /K/ (88. Holaň), Stoklásek, Sor (74. Martiník) – Smékal.
Náhradníci: Číž – Fulnek, Sotorník.
Trenér:
Náhradníci: Juran – Kršák, Šíp, Krejčí, Kozel.
Trenér:
FC Baník Ostrava B: Murin – Zálešák, Zouhar, Harušťák, Sanneh – Jaroň, Chvěja (86. Říha), De Azevedo /K/ (88. Holaň), Stoklásek, Sor (74. Martiník) – Smékal.
Náhradníci: Číž – Fulnek, Sotorník.
Trenér:
Rozhodčí: Marek – Pospíšil, Rygl
Diváci: 590
Karel Jedlička