Kopřivnice – Dukla 33:31 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
33:31 (19:15)
HC Dukla Praha
Středa 27.10.2021, 18:30 • hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice • Chance Extraliga mužů • 8. kolo

KH ISMM Kopřivnice – HC Dukla Praha 33:31 (19:15)
    Nejvíce branek: Hanus 9, Čadra 8/4, D. Zima 4 – F. Březina 10/5, Hlinka 5, M. Březina 5. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 7/4 – 6/5. Vyloučení: 2:4. ČK: Hlinka (DUK). (20:07:35)

Utkání je za námi. Domácí sice ze začátku poločasu ztratili vedení, které si ale poté opět dokázali vytvořit. Po většinu poločasu ho pak drželi. až ke konci se hra opět hodně vyrovnala a zrychlila, ovšem Kopřivnice vedení nepustila a Dukla i kvůli několika chybným útokům na body ze zápasu nedosáhla.

Konec zápasu. (33:31)
    60
    Pár sekund před koncem Dukla ještě snižuje ze sedmimetrového hodu. Ten si vzal na starost Filip Březina a mír poslal skvěle o zem za záda soupeřova gólmana. (33:31)
    60
    David Zima parádně sebral míč a dostal se do samostatné akce, kterou bez problémů proměnil a poslal svůj tým do vedení o tři branky. (33:30)

60
    Igor Fulnek si bere na patrně nejdůležitější část zápasu oddechový čas. (32:30)
    60
    Domácí se s míčem dobře propracovali skrze obranu soupeře, naservírovalo ho Davidu Zimovi a ten skvěl zakončil. Kopřivnice už je bodům velmi blízko. (32:30)
    59
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha (Filip Březina).
    (31:30)

59
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus). (31:29)

58
    Tentokrát to Čadrovi už ale nevyšlo, proti mu byl brankář hostí. (31:29)
    58
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Filip Březina). (31:29)
    58
    Zdeněk Čadra opět úspěšný na sedmičce! Tentokrát znovu ani nenaznačoval a jen vypálil. Je to jeho čtvrtá branka ze sedmičky a devátá celkově. (31:28)
    57
    Po dlouhé době, přesněji po šesti minutách jsme konečně zase viděli branku, kterou si tentokrát připsal David Zima, jenž se dnes trefil po druhé. (30:28)

56
    Daniel Čurda si vyžádal poslední oddechový čas. (29:28)

55
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (29:28)
    52
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jan Blecha). (29:28)
    51
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Březina). (29:27)
    50
    Jakub Krušberský se parádně uvolnil a vyslal do branky pořádnou dělovku. Jedná se už o jeho čtvrtou branku v zápase. (29:26)

49
    Marek Bukovský pohrdl obrovskou šancí ke vstřelení branky když se sedmičky míč napálili jen do tyčky. (29:25)