Michalovce – DHC Plzeň 41:19 (kon.) | Kynžvart – Poruba 36:27 (kon.) | Hodonín – Šaľa 27:29 (kon.)
Most – Olomouc 32:21 (kon.)
Házená Kynžvart
36:27 (22:13)
DHC Sokol Poruba
Sobota 30.10.2021, 16:00 • Hala Milana Prokeše, Lázně Kynžvart • MOL liga žen • 8. kolo
    60
    Tentokrát to už Veronice Dvořákové vyšlo, Kynžvart dělá definitivní tečku za dnešním střetnutím. (36:27)

60
    Poslední minuta druhého poločasu! (35:27)

59
    Oddechový čas pro domácí. (35:27)
    57
    Přesilovku využila Alžběta Michalíková. Uvidíme, co nyní v útoku předvedou domácí hráčky. (35:27)

56
    Domácí se budou muset obejít bez Barbory Tesařové (KYN), která opět na dvě minuty mizí ze hry. (35:26)
    56
    Svou první trefou v utkání skóre kosmeticky upravuje Ivana Salašová, je to o devět gólů. (35:26)
    56
    Tamara Jovičevićová je dnes ve formě a přidává další přesný zásah, svůj osmý v dnešním utkání. (35:25)
    54
    Projektil z dílny Tamary Jovičovićové jen tak tak proklouzl za brankovou čáru. (34:25)
    52
    Poruba ani tentokrát nezvládla zabránit gólu, pod který se podepisuje Kristýna Königová. (33:25)

51
    Oddechový čas pro domácí. (32:25)
    50
    Ostravské hráčky stále nehodlají hodit flintu do žita, jejich pětadvacátou branku dává Michalíková. (32:25)
    50
    Kynžvart si pro své protihráčky připravil rychlou odpověď v podobě trefy Barbory Tesařové. (32:24)
    49
    Na pravé straně byla úplně volná Michalíková, která se po rychlé přihrávce hravě prosadila. (31:24)

47
    Oddechový čas pro hosty. (31:23)
    47
    Kombinaci tentokrát zakončila Kristýna Königová, pro kterou je to už pátá trefa v dnešním zápase. (31:23)
    45
    Silvie Polášková si napravila svou reputaci a tentokrát už sedmičku rovnou přetavila v gól. (30:23)
    44
    Čtrnáctou minutu druhého poločasu svým dalším přesným zásahem uzavírá Dvořáková. (30:22)

44
    Za faul na zakončující Baumbachovou je dvěma minutami trestána Martina Weisenbilderová (KYN). (29:22)
    44
    Lehká střela Adély Baumbachové zaletěla k levé tyči, Porubu navíc čeká další přesilovka. (29:22)
    42
    Obrovská smůla hostů! Hráčka Poruby nyní nastřelila tyčku a z následného protiútoku takřka okamžitě skórovala Annamaria Patrnčiáková. (29:21)

41
    Poprvé jsou dvěma minutami trestány hráčky Poruby, konkrétně jde ven ze hry Ivana Salašová (PRB). (28:21)
    40
    Silvie Polášková dává svůj druhý dnešní gól ze hry, Porubě se nyní na palubovce celkem daří. (28:21)
    39
    ...z následné dorážky ale už ano! (28:20)

39
    První dvouminutový trest ve druhé půli dostává Veronika Dvořáková (KYN), uvidíme další sedmičku. (28:19)
    38
    Tereza Michalcová se dostala za obranu a následně přidala svůj pátý zásah v dnešním střetnutí. (28:19)
    37
    Jen pár sekund nato odpovídá Alžběta Michalíková, sledujeme celkem vyrovnanou bitvu. (27:19)
    37
    Annamaria Patrnčiáková prožívá povedené utkání a v sedmé minutě přidává další gól. (27:18)
    36
    Silvie Polášková ani potřetí v utkání nezaváhala a znovu přetavila sedmimetrový hod v gól. (26:18)
    35
    Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Tereza Michalcová). (26:17)
    35
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Tereza Dybalová). (25:17)
    34
    Na Weisenbilderovou poměrně rychle navazuje Dvořáková, náskok Kynžvartu je znovu propastný. (25:16)
    34
    Weisenbilderová znovu o něco málo rozšiřuje gólový rozdíl mezi Porubou a Kynžvartem. (24:16)
    33
    A pozor, nyní se opět prosazuje Michalíková, v Kynžvartu je to už "jen" o sedm gólů. (23:16)
    33
    Celek z Ostravy se ještě nehodlá vzdát a další brankou Dybalové snižuje své manko. (23:15)
    32
    Na začátku druhé minuty se prosazuje Patrnčiáková, jde o její třetí trefu v dnešním zápase. (23:14)
    31
    Poločas zásahem do černého otevírá Michalíková, Poruba se prosazuje hned z prvního útoku. (22:14)
    30
    Ba ne, to jsem se unáhlil! Sekundu před koncem dává dvaadvacátý domácí gól Jovičevićová. (22:13)
    30
    První poločas přesným zásahem uzavírá Veronika Dvořáková, jdeme do přestávky. (21:13)
    30
    Poruba se snaží se vrátit do hry, nad vodou jí nyní drží hlavně skvělá Eliška Desortová. (20:13)

30
    Poslední minuta prvního poločasu! (20:12)

29
    A k tomu ještě žlutou kartu dostává kouč kynžvartských házenkářek Peter Sabadka (KYN). (20:12)

29
    ...na nyní na dvě minuty mizí ze hřiště. Barbora Tesařová (KYN) oslabuje svůj celek. (20:12)
    29
    Dvacítka je tam, Barbora Tesařová se podepisuje pod kulatý zásah domácího výběru. (20:12)
    28
    Eliška Desortová rychle využívá početní výhodu a stahuje manko svého týmu na sedm zásahů. (19:12)

28
    Malá komplikace pro domácí hráčky, Tereza Michalcová (KYN) je na dvě minuty vykázána z bojiště. (19:11)
    27
    Kynžvart ještě před koncem půle zřejmě pokoří hranici dvaceti branek, nyní pálila Tesařová. (19:11)
    27
    Domácí svým protihráčkám utíkají, i tentokrát recept na gólmanku Poruby našla Tereza Michalcová. (18:11)
    25
    Jenže hráčky Kynžvartu jsou dnes prostě a jednoduše k nezastavení, další gól dává Michalcová. (17:11)
    25
    Tereza Dybalová se jen tak tak probila za obranu a rozvlnila síť kynžvartské svatyně. (16:11)
    24
    Nalevo se uvolnila Veronika Dvořáková, která následnou rychlou přihrávku přetavila v gól. (16:10)

23
    Oddechový čas pro domácí. (15:10)
    22
    Kynžvart se po skoro čtyřech minutách bez branky prosazuje, a to zásluhou Terezy Michalcové. (15:10)
    21
    Z rychlého výpadu Porubu k vyrovnání přibližuje Hana Maiwaelderová střelou do horního rohu. (14:10)
    18
    Po skvělém zákroku domácí gólmanky následoval bleskový protiútok, který jednoduchou střelou do horní části branky zakončila Barbora Tesařová. (14:9)
    17
    Ani jedna obrana teď nefunguje tak, jak by měla, na druhém konci skóruje Maiwaelderová. (13:9)
    16
    Takřka všechny výlety Kynžvartu před svatyni soupeřek skončily brankou, včetně toho posledního. Mezi úspěšné střelkyně se zařazuje Veronika Dvořáková. (13:8)
    15
    Ostrava ale tentokrát našla bleskovou odpověď, jen deset sekund nato snižuje Baumbachová. (12:8)
    15
    Další útočné tažení Kynžvartu v branku velmi rychle přetavuje Tamara Jovičevićová. (12:7)
    14
    Desortová z hranice brankoviště poslala balón přesně do vzdálenějšího dolního rohu branky. (11:7)
    13
    Poruba se zatím v útoku trápí, oproti tomu Kynžvart září. Podruhé v utkání skóruje Patrnčiáková. (11:6)
    11
    V Kynžvartu zatím padají branky jako na běžícím páse, Silvie Polášková proměňuje další sedmičku. (10:6)
    11
    Tamara Jovičevićová se opět prosazuje, porubská obrana si s ní dnes zatím neví rady. (10:5)
    10
    Silvie Polášková se z hranice sedmi metrů nemýlila, Poruba drží krok se svými soupeřkami. (9:5)
    10
    Kristýna Königová přidává svůj čtvrtý zásah v zápase, Kynžvart se blíží k hranici deseti branek. (9:4)
    9
    Jako první se po oddechovém čase prosazuje Eliška Desortová, ostravský tým se stahuje do obrany. (8:4)

8
    Oddechový čas pro hosty. (8:3)
    8
    S Porubou to vůbec nevypadá dobře, hosté si po brance Annamarie Patrnčiákové berou timeout. (8:3)
    8
    Jenže Kynžvart je stále výborně naladěn a přidává další branku, opět dává gól Jovičevićová. (7:3)
    8
    Tereza Dybalová z posledních sil zvládla uklidit míč do branky z hranice domácího brankoviště. (6:3)
    7
    Kynžvart trestá pasivitu soupeřek dalším gólem, na rozdíl čtyř gólů upravuje Jovičevićová. (6:2)
    7
    A znovu Königová, tentokrát balón poslala z pravé strany přesně k bližší tyči porubské branky. (5:2)
    6
    Přihrávku jedné z protihráček vystihla Königová, jejíž následný únik končí krásnou trefou. (4:2)
    4
    O minutu později se prosazuje Maiwaelderová, která se uvolnila na pravém křídle a bez váhání střílela. (3:2)
    3
    Znovu je to o dvě branky, Weisenbilderová pronikla za defenzívu a hravě skóruje. (3:1)
    3
    Tentokrát už to porubským bojovnicím vyšlo, střelou od země snižuje Tereza Dybalová. (2:1)
    2
    Po neúspěšném tažení Poruby přetavila protiútok v gól Jovičevićová, která vymetla pravý horní roh. (2:0)
    2
    Po dlouhé sérii přihrávek se střelou z křídla prosazuje Königová, domácí jdou do vedení. (1:0)