Michalovce – DHC Plzeň 41:19 (kon.) | Kynžvart – Poruba 36:27 (kon.) | Hodonín – Šaľa 27:29 (kon.)
Most – Olomouc 32:21 (kon.)
DHK Baník Most
32:21 (15:10)
DHK Zora Olomouc
Sobota 30.10.2021, 17:30 • Sportovní hala Most • MOL liga žen • 8. kolo
    60
    Hejlová se protáhla přes bránící Zemanovou a zakončila do dolní poloviny branky. (32:21)
    59
    Cholevová si vyskočila vysoko nad bloky a poslala přesnou ránu do protipohybu Poláškové. (32:20)
    58
    Zemanová z levé spojky podstřelila obranu Olomouce. (31:20)
    57
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová). (30:20)

57
    Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu DHK Baník Most (Veronika Andrýsková). (30:19)
    57
    Andrýsková a její dalekonosná rána se zastavila až v síti olomoucké branky. (30:19)
    56
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Natálie Kuxová). (29:19)
    54
    Rychlý kontr zakončený Mikulčík, Černí andělé si pohodlně drží svůj náskok. (29:18)
    52
    První sedmička Mostu v zápase. Do role střelkyně se postavila Stříšková a střelou o tyč byla úspěšná. (28:18)

52
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Valentína Kapsová). (27:18)
    52
    Mikulčík znovu přesná při střele z levého křídla. (27:18)
    51
    Špatná rozehrávka Janssen přímo do ruky Jansové, která její zaváhání bez rozmyslu potrestala. (26:18)
    49
    Skvělá přihrávka Maňákové na Mikulčík a zakončení z pivota střelou mezi nohy. Povedená akce v podání Černých andělů. (26:17)
    48
    Kapsová propálila vše co jí stálo v cestě. (25:17)
    48
    Andrýsková a její vysoký výskok znovu slavil úspěch při zakončení. (25:16)
    47
    Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Markéta Zemanová). (24:16)
    47
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Valentína Kapsová). (23:16)
    46
    Pokud dnes něco Olomouci opravdu jde, pak jsou to sedmimetrové hody. Jansová si poradila s dánskou brankařkou Janssen a Hanačky tak mají 4/4 na sedmičkách. (23:15)

46
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Barbora Kroftová). (23:14)
    45
    Zemanová se dobře protáhla přes dvě bránící hráčky Zory a zamířila přesně k pravé tyči. (23:14)
    44
    Jansová si poradila i se třetí sedmičkou, kterou dnes měla k dispozici, Janssen je na její pokusy zatím krátká. (22:14)
    43
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
    (22:13)
    43
    Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Charlotte Cholevová). (22:12)

38
    Druhé dvouminutové vyloučení pro Andrýskovou v dnešním utkání, tentokráte se svou soupeřkou doslova zametla na palubovku. (21:12)
    37
    Jenže Černí andělé velmi rychle kontrují zásluhou Maňákové. (21:12)
    36
    Vůbec první sedmička v dnešním utkání přišla až z kraje druhé půle. Postavila se na ní Jansová a střelou do dolní poloviny branky překonala Janssen. (20:12)
    35
    Andrýsková využila své výšky a přes bloky propálila brankařku Olomouce. (20:11)
    34
    Smetková prokazuje svůj dnešní střelecký potenciál také ve druhém poločase. Rychlý náběh na púivota a přesná rána k tyči byla nad síly Haládikové. (19:11)
    33
    Maňáková se trefuje přesně střelou pod břevno ze střední spojky. (18:11)
    33
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková). (17:11)
    32
    Eksteinová sice nedokázala proměnit rychlý brejk, za ní se ale k odraženému míči dostala Stříšková a ta už si se situací poradit dokázala. (17:10)
    31
    Rychlá branka na úvod početní výhody, o kterou se postarala střelou z levého křídla Stříšková. (16:10)

31
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová). (15:10)
    30
    Ještě jedna branka do sítě Müllnerové před poločasovou přestávkou po tvrdé ráně Kašpárkové. (15:10)
    30
    Nakonec se podařilo čtyřicet vteřin před poločasovou sirénou překonat Haládikovou Mikulčík. (15:9)
    25
    Andrýsková na druhé straně bleskově kontruje střelou přes postavené bloky. (14:9)
    24
    Kuxová ze střední spojky střelou přes bloky překvapila Müllnerovou v mostecké brance. (13:9)
    23
    Eksteinová a první branka Mostu dnes z pozice pravého křídla. (13:8)
    22
    Kostelná se protáhla mezi dvěma bránícími hráčkami Zory a zamířila přesně umístěnou ranou k pravé tyči. (12:8)
    22
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Klára Kubálková). (11:8)

21
    Andrýsková dostává dvě minuty za zásah do obličeje protihráčky Kapsové. (11:7)
    19
    První dnešní zásah do černého zaznamenává slovenská spojka Kostelná střelou na vzdálenější tyč. (11:7)
    18
    I přes signalizovanou pasivitu se v posledních vteřinách dokázaly Hanačky prosadit přes aktivní obranu Mostu. (10:7)
    16
    Dvě rychlé branky v krátkém časovém sledu dávají domácím jasně najevo, že hráčky Olomouce to dnes ještě rozhodně nezabalily. Dobře umístěná rána Kubálkové našla svůj prostor za brankovou čárou. (10:6)
    16
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková). (10:5)
    15
    Vystřídavší sestavě Černých andělů se daří, první zásah zapisuje také Maňáková. (10:4)
    14
    Probouzí se také loňská juniorka sezóny. Adéla Stříšková dostala přihrávku při akci 2 na 1 a střelou do horní poloviny branky překonala Haládikovou. (9:4)
    13
    Znovu se dokázala Jansová prosadit z pozice pivota, tentokráte zaznamenala další branky s pomocí pravé tyče. (8:4)
    13
    Domácí tým záhy odpovídá. Mikulčík dorazila střelu Kroftové a vrací Mostu pětibrankové vedení. (8:3)
    12
    Jansová teď dostala přesnou přihrávku na pozici pivota a střelou mezi nohy nedala Müllnerové šanci. (7:3)
    10
    Smetková si tentokráte našla střeleckou pozici na pravé spojce a ukázala, že ani tahle pozice jí není cizí, trefila se přesně pod břevno olomoucké svatyně. (7:2)
    9
    Jestli něco umí velmi dobře Mostečanky potrestat, tak jsou to ztráty míčů soupeřek na vlastní polovině. Mikulčík z rychlého kontru tváří v tvář Haládikové překonala brankařku Olomouce. (6:2)
    8
    Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Veronika Andrýsková). (5:2)
    8
    Smetková je dnes při chuti, její střelecká potence neutuchá ani po další přesně umístěné střele z pozice střední spojky. (4:2)
    7
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková). (3:2)
    6
    Se štěstím se teď hostující hráčky mohou radovat z jejich úvodní trefy. Střela Kapsové skončila sražená bránícími hráčkami až v síti domácí branky. (3:1)
    5
    Špatná rozehrávka Hanaček na útočné polovině znamená tříbrankové vedení po rychlém kontru zakončeném Cholevovou. (3:0)
    4
    Dlouho se Černí andělé probíjeli přes dobře postavenou obranu Zory, až se to povedlo znovu Smetkové z obdobné pozice. (2:0)

3
    Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová). (1:0)
    2
    Valerie Smetková otevírá skóre utkání střelou ze střední spojky přes bloky. (1:0)