Zlín – Slavia 31:33 (kon.) | KPR Ruch – Tatran Stupava 47:16 (kon.)
KPR Ruch Chorzów
47:16 (18:10)
HC Tatran Stupava
Neděle 31.10.2021, 18:00 • Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu, Chorzów • MOL liga žen • 8. kolo
    60
    Tyszczaková poslala balón pod pravou ruku Mozoľové a uzavírá tabulku střelkyň dnešního střetnutí. (47:16)

60
    Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Katarína Griffiths). (46:16)

60
    Poslední minuta druhého poločasu! (46:16)
    59
    Blížíme se k padesáté brance Chorzówa, tu šestačtyčicátou nyní dala Kielová. (46:16)
    59
    Sabina Radlaková otevírá předposlední minutu základní hrací doby dalším zásahem. (45:16)
    58
    Míříme do finiše, tentokrát se pod trefu Chorzówa podepsala Sandra Kielová. (44:16)
    57
    Horváthová znovu potvrdila svou skvělou úspěšnost ze sedmi metrů a překonala Ciesiółkaovou. (43:16)
    56
    Grabińská podruhé, po hladkém překonání hostující obrany vystřelila z hranice brankoviště. (43:15)
    55
    Chorzówské slečny nejsou ani po čtyřiceti brankách unaveny, tentokrát se trefila Grabińská. (42:15)
    54
    Doktorczyková si necelých sedm minut před koncem zapisuje na své konto druhý gól v zápase. (41:15)

53
    Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Aneta Schwarzová). (40:15)
    53
    Další kulatý zásah Chorzówa je na světě, její autorkou je Sandra Kielová. (40:15)
    53
    Tatran přesilovku nevyužil, Galková se prosadila až deset sekund po jejím definitivním vypršení. (39:15)
    52
    Na začátku dvaapadesáté minuty dává další branku domácího celku Sabina Radlaková. (39:14)
    51
    Ruch má milník čtyřiceti vstřelených gólu na dosah ruky, blíže ho k němu nyní posunula Grabińská. (38:14)

50
    Vyloučení v týmu KPR Ruch Chorzów (Marcelina Polańská). (37:14)
    50
    Po dlouhé době míří na seznam střelkyň také jméno jedné z hostek, a to Ivany Gašparekové. (37:14)
    49
    Gólmanky Stupavy působí naprosto bezmocně, míč teď zaplul do hostující klece po střele Polańské. (37:13)
    48
    Domácí hráčky si chvilku odpočinuly a pokračují v kanonádě, další dílek přidává Iwanowiczová. (36:13)

47
    Oddechový čas pro domácí. (35:13)
    47
    Obrana Tatranu úplně zapomněla na Stokowiecovou, i další únik Chorzówa končí brankou. (35:13)
    46
    Polský výběr své soupeřky bez milosti válcuje dál, podruhé v zápase se trefila Radlaková. (34:13)
    45
    Wilczeková se podepisuje pod šestý nepřetržitý zásah Chorzówa, Stupava je zrála na ručník. (33:13)
    44
    Masiudaová překonává Hanzalíkovou. Ruch si na palubovce dělá co chce. (32:13)
    43
    Ruch na palubovce naprosto dominuje, Stupava je úplně bezmocná. Nyní skóruje Masalovová. (31:13)
    42
    Poměrně dlouhá série přihrávek Chorzówa vedla k zásahu Wilczekové, třicet branek je na světě. (30:13)
    41
    Kanonáda Chorzówa pokračuje stále dál, tentokrát se prosadila Polina Masalovová. (29:13)
    40
    Na konci čtyřicáté minuty dává svou čtvrtou branku v zápase Polańská, Ruch atakuje hranici třiceti zásahů. (28:13)
    40
    Adéla Horváthová je dnes asi jedinou světlou stránkou hry Tatranu, jehož manko je díky ní nyní znovu o něco málo menší. (27:13)
    39
    Po souhře s Masalovovou se prosazuje Grabińská, její rána vymetla bližší horní roh svatyně. (27:12)
    38
    Masalovová vystihla kombinaci dvou protihráček a její následný únik končí dalším zásahem. (26:12)
    36
    Horváthová se ze všech sil snaží udržet svůj výběr nad vodou a reaguje svou další trefou. (25:12)
    36
    Doktorczyková se nyní přeci jen dočkala a prosazuje se hezkou střelou z levého křídla. (25:11)
    36
    Pod první gól Stupavy ve druhé půli se podepisuje Horváthová, jde o její první zásah ze hry. (24:11)

35
    Vyloučení v týmu KPR Ruch Chorzów (Katarzyna Wilczeková). (24:10)
    35
    Oproti tomu brankářka na druhém konci palubovky byla proti zakončení Kolonkové bezmocná. (24:10)

34
    Oddechový čas pro hosty. (23:10)
    34
    Stokowiecová se nyní z křídla rozhodla nabídnout míč Wilczeková a ani ona se nemýlila. (23:10)
    33
    A znovu Stokowiecová, tentokrát z úniku uklidila balón naprosto přesně pod břevno. (22:10)
    32
    Stupavě znovu nevychází vstup do dění, třetí branku Chorzówa ve druhé půli dává Stokowiecová. (21:10)
    32
    Defenzivní činnost zvládl výborně a odměnou mu je zásah Kolonkové z následného protiútoku. (20:10)
    31
    Druhé dějství otevírá přesnou ranou ke vzdálenější tyči Wilczeková, Chorzów nyní jde do obrany. (19:10)
    30
    Tatran prožívá povedený závěr prvního poločasu, ve kterém se nyní prosazuje Gašpareková. (18:10)

30
    Poslední minuta prvního poločasu! (18:9)
    29
    Stupava si pro své protihráčky připravila rychlou odpověď, pod gól se opět podepisuje Turčanová. (18:9)
    28
    Sudí už naznačoval pasivitu, Iwanowiczová tak vzala věci do svých rukou a skórovala. (18:8)
    28
    Turčanová zachytila dlouhou přihrávku a po rozražení domácí obrany zakočnila do sítě. (17:8)
    27
    Polská brankářka se sesunula k zemi, střela Horváthové ze sedmi metrů šla od země přesně pod víko. (17:7)

27
    Vyloučení v týmu KPR Ruch Chorzów (Klaudia Grabińská). (17:7)
    26
    Domácí svým soupeřkám znovu utíkají, na rozdíl jedenácti branek náskok rozšiřuje Polańská. (17:6)
    25
    Ruch si drží stoprocentní úspěšnost v sedmimetrových hodech, tentokrát se prosadila Masiudaová. (16:6)

25
    Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Mária Štrbáňová). (16:6)
    25
    Tentokrát už ale akce Chorzówa gólem končí, a to díky přesnému zakončení Sabiny Radlakové. (15:6)

24
    Oddechový čas pro domácí. (14:6)
    24
    Adéla Horváthová přetavila i svou druhou sedmičku v přesný zásah a snižuje manko Stupavy. (14:6)

21
    Patrícia Tornócziová (STP) dostává za svůj exces červenou kartu, dnes už jí neuvidíme! (14:5)
    20
    Rychlý výpad přesnou střelou uzavřela Galková, Tatran ještě nehodlá hodit flintu do žita. (14:5)
    18
    Osmnáctou minutu krásnou střelou z levé strany otevřela Wilczeková, Ruch vede o deset gólů. (14:4)
    17
    Přestřelka se po chvilce klidu znovu rozjela na plné obrátky, první gól si připisuje Masiudaová. (13:4)

17
    Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Nina Palušová). (13:4)
    16
    Hostující hráčky pomalu ale jistě ožívají, pod jejich další přesný zásah se podepsala Palušová. (12:4)

16
    Žlutá karta pro tým HC Tatran Stupava (Aneta Schwarzová). (12:4)
    16
    Ruch nechce nechat soupeřky nějak výrazně promluvit do dění a brankou Kielové rozšiřuje svůj náskok. (12:3)
    15
    Stupava nyní po chybě protihráček vytáhla z rukávu pěkný protiútok, který z pravé strany proměnila Karkušová. (11:3)

14
    Žlutá karta pro tým KPR Ruch Chorzów (Marcelina Polańská). (11:3)
    12
    Trvalo to skoro dvanáct minut, ale Stupava se díky Schwarzové poprvé prosadila ze hry. (11:2)
    12
    A znovu Kolonková, její dělovka tentokrát vymetla pravý horní roh hostující branky. (11:1)
    11
    Stupava se svými protihráčkami vůbec nestíhá držet krok, Kolonková se trefuje podruhé v zápase. (10:1)
    10
    V Chorzówě už je to o osm branek, tentokrát se mezi střelkyně zařazuje Grabińská. (9:1)

10
    Oddechový čas pro hosty. (9:1)
    10
    Jen krátce poté se z identické sitauce prosazuje Polańská, hosté si berou oddechový čas. (8:1)
    9
    Stokowiecová se dostala do úniku, ze kterého hravě překonala beznadějnou gólmanku Stupavy. (7:1)

8
    Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Ivana Gašpareková). (7:1)
    8
    Katarzyna Wilczeková se prosazuje podruhé, rychlý protiútok Chorzówa vede v další trefu. (6:1)
    7
    Domácí hráčky mají bitvu plně pod kontrolou, další přesný zásah přidává Polańská. (5:1)
    6
    Viděli jsme další gól ze sedmičky, tentokrát na druhém konci plochy. Přesně pálila Wilczeková. (4:1)
    5
    Z hranice sedmi metrů mířila přesně i Horváthová, Stupava si připisuje první vstřelený gól. (3:1)
    3
    Na pravém křídle se uvolnila Stokowiecová, která následně poslala balón ke vzdálenější tyči. (3:0)
    2
    Jana Mozoľová nyní nezvládla zneškodnit sedmičku Chorzówa, domácí vedou o dvě branky. (2:0)
    1
    Střela Gašparekové se k domácí brankářce nedostala, skóre tak otevřela až Kolonková. (1:0)