Novosibirsk – Jokerit 0:2 (kon.) | Čeljabinsk – Viťaz 2:4 (kon.) | Kazaň – Omsk 2:1 (kon.)
Nižněkamsk – Kunlun 3:5 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
Red Star Kunlun
Pondělí 01.11.2021, 17:30 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • KHL

59:37
    Ještě jedno vyloučení. Maxim Berezin jde usednou za spoluhráčem Šafigullinem za krosček a je zde přesilovka pět na tři, která pro hosty potrvá do konce zápasu.

58:24
    Bulat Šafigullin zastavil rychlý protiútok Kunlunu vysokou holí a patrně zcela končí domácí naděje na dramatizaci stavu či vstřelení kontaktní branky. To již probíhají poslední dvě minuty zápasu.

45:26
    Ansel Galimov oslabuje svůj tým a dává Kunlunu šanci na vyrovnáná. Dvě minuty za držení.

38:08
    Další přesilovka pět na tři pro domácí za nedovolené bránění Nikity Chlystova. Ta bude téměř dvouminutová!

37:58
    Josh Nicholls dostává dvě minuty za zdržování hry – zašlapování puku.

30:45
    Cory Kane si pomohl při průniku Čiviljova před brankou lehkým háčkem, což sudí viděl a dává domácím výhodu přesilové hry.

20:23
    Velká šance pro domácí hráče, kteří budou hrát dvojnásobnou přesilovou hru za hrubost Ryana Sproula.

19:10
    Denis Osipov zahrál před svou branou vysokou holí. Domácí jednu přesilovku již využili, podaří se jim to samé v první třetině znovu?

13:09
    Ale potřetí v první třetině se budou bránit i domácí. Danila Popov dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

08:14
    Domácí budou mít výhodu první přesilové hry. Za nedovolené bránění jde ven Mikael Tam.

05:18
    Ovšem nyní se budou muset domácí opět bránit. Andrej Čiviljov dostává dvě minuty za podrážení.

01:06
    Hned po 66 sekundách hry je vyloučen domácí útočník Rafael Bikmullin za krosček.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 9. Miťakin (Klok, Chajrullin), 22. Porjadin (J. Popov, Miťakin), 32. J. Popov (Chajrullin, Klok) – 18. Yip (Tyler Wong, Fram), 26. M. Abramov, 47. S. Foo (Sproul, Yip), 48. Yip (Werek, Lockhart), 54. M. Abramov

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Ozolin) – Knot, K. Vorobjov (A), Klok, M. Sidorov, Berezin (A), Petriščev, Puzanov – Porjadin, Miťakin, Chajrullin (C) – Chafizov, Šafigullin, Bikmullin – D. Popov, Čiviljov, D. Sexton – J. Popov, Ansel Galimov, Vladislav Šutov.
    Red Star Kunlun: J. Smith (P. O'Brien) – Sproul (A), Chelios, Fram, Tam, N. Chlystov, D. Osipov – S. Foo, Yip (C), Tyler Wong – Nicholls, C. Kane (A), Werek – Yuen, J. Chu, M. Abramov – Riche, Lockhart, Squires.

Rozhodčí: Andris Ansons, Anton Gofman – Daniil Zacharov, Arťom Savenkov