Slavia – KPR Ruch 37:29 (kon.) | Poruba – Hodonín 30:25 (kon.) | Olomouc – Michalovce 25:25 (kon.)
Písek – Zlín 32:32 (kon.) | DHC Plzeň – Dunajská Streda 24:26 (kon.) | Šaľa – Most 22:31 (kon.)
Tatran Stupava – Kynžvart 19:39 (kon.)
DHC Plzeň
24:26 (17:12)
HC DAC Dunajská Streda
Středa 03.11.2021, 18:00 • Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň • MOL liga žen • 9. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera. (19:33:29)

Plzeň si prohrála skvěle rozehraný zápas. Nad slovenským vicemistrem vedla v poločase o pět branek, ale ve druhé půli nastřílela jen sedm gólů! S takovým výkonem pochopitelně náskok neudržela a Dunajská Streda skóre otočila. Západočešky mohly vybojovat alespoň bod, ale v předposlední minutě neproměnily samostatný únik.

DHC Plzeň – MŠK Dunajská Streda 24:26 (17:12)
    Nejvíce branek: V. Galušková 7/1, Kepková 4, Vlachová 4 – R. Bíziková 6, Sáriová 5/2, Hudáková 5. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/2. Vyloučení: 2:3. Diváci: 96.

Konec zápasu. (24:26)

60
    Kepková z levého křídla netrefila branku. (24:26)
    60
    Barbara Sáriová se trefuje z pivota a je nejspíše rozhodnuto! (24:26)

59
    Řezáčová lapila ránu ze spojky, vyslala do úniku Lindu Galuškovou, ale ta v klíčovém momentu selhala a neprostřelila brankářku! (24:25)

58
    Plzni dnes nevyšla ani jedna dohrávka na pivota. Dominika Galušková nezpracovala přihrávku a Dunajská Streda může rozhodnout. (24:25)
    57
    Cintia Bugárová propálila Řezáčovou ranou z pravé spojky. (24:25)

57
    Oddechový čas pro hosty. (24:24)

57
    Bušauerová ale Oláhovou nepřekvapila střelou z kroku. (24:24)

56
    Réka Bíziková z levého křídla přestřelila branku a Plzeň si může vzít zpět ztracený náskok. (24:24)
    56
    Andrea Vlachová se na brankovišti dostala k odraženému míči a srovnává! (24:24)

55
    Beatrix Élöová ranou ze spojky přestřelila. (23:24)

54
    Dnešní utkání sleduje 96 diváků. (23:24)
    54
    Linda Galušková se prosazuje po individuální akci, Plzeň střílí gól po devíti minutách. (23:24)

54
    Sáriová ze sedmičky napálila břevno. (22:24)

54
    Barbara Sáriová faulovaná při střelbě, sedmička pro Dunajskou Stredu. (22:24)

53
    Bella Oláhová vyráží střelu Bušauerové z kroku ze spojky. Plzeň se ve druhém poločase úplně sesypala, Západočeškám nevychází vůbec nic. (22:24)