Litvínov – Sparta | 3:2 (kon.) |
Edmonton – Nashville | 5:2 (kon.) | | | Chicago – Carolina | 3:4 (kon.) | | | Colorado – Columbus | 4:5 (po pr.) |
Los Angeles – St. Louis | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Kazaň – Novosibirsk | 0:2 (kon.) | | | Čerepovec – Jekatěrinburg | 3:2 (kon.) | | | Jaroslavl – Magnitogorsk | 3:2 (kon.) |
N.Novgorod – Minsk | 4:0 (kon.) | | | Petrohrad – Spartak Moskva | 1:2 (po pr.) |
Znojmo – Lublaň | 4:3 (po pr.) |
Česko – Rusko | 3:9 (kon.) |
Česko – Dánsko | 3:1 (kon.) |
SR 18 – Pov. Bystrica | 2:4 (kon.) |
Engineers Prague – HC UP Olomouc | 5:2 (kon.) |
54:43
|
Vyloučení v týmu Česko (Lorencová – 2 min., držení).
|
|
42:11
|
Vyloučení v týmu Česko (Tejralová – 2 min., držení hole).
|
|
40:00
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Clarin Frandsen – 2 min., podrážení).
|
|
34:38
|
Vyloučení v týmu Česko (Tejralová – 2 min., sevření puku rukou).
|
|
29:02
|
Vyloučení v týmu Česko (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Lorencová.
|
|
27:48
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Lave Glud – 2 min., podrážení).
|
|
15:21
|
Vyloučení v týmu Česko (Erbanová – 2 min., hákování).
|
|
6:50
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Sondergaard – 2 min., hákování).
|
|
0:59
|
Vyloučení v týmu Česko (Kolowratová – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
1. Křížová (Neubauerová), 8. Křížová (Neubauerová), 39. Neubauerová (Kolowratová, Křížová) – 30. Andersen (Morch, Sondergaard)
Rozhodčí: Ilona Novotná – Zuzana Svobodová, Kamila Smetková.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Česko:
Švejdová (Peslarová) – Čajanová, Lásková, Tejralová (A), Kolowratová (A), Trnková, Horálková, Mills (C), Křížová, Neubauerová, Radová, Lédlová, Přibylová, Gruntová, Lorencová, Serdar, Pátková, Erbanová.
Náhradníci:
Trenér:
Dánsko: Repstock-Romme (Sellberg) – Clarin (A), Asperup, Hammer M, Andersen, Skott, Normann, Weis, Jakobsen (C), Blüthgen, Lave Glud, Sondergaard, Russel, Oksbrejg, Funch Ostergaard, Pearl Friis-Hansen, Bau Hansen, Holm Peters, Brix Nielsen, Ernst, Hoegh.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Dánsko: Repstock-Romme (Sellberg) – Clarin (A), Asperup, Hammer M, Andersen, Skott, Normann, Weis, Jakobsen (C), Blüthgen, Lave Glud, Sondergaard, Russel, Oksbrejg, Funch Ostergaard, Pearl Friis-Hansen, Bau Hansen, Holm Peters, Brix Nielsen, Ernst, Hoegh.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ilona Novotná – Zuzana Svobodová, Kamila Smetková.
Diváci:
Daniel Tichý