S. Makedonie – Ukrajina 1:1 (kon.) | Chorvatsko – Estonsko 2:0 (kon.) | San Marino – Izrael 0:4 (kon.)
Anglie – Česko 3:1 (kon.) | Francie – Arménie 7:0 (kon.)
San Marino
0:4 (0:4)
Izrael
Čtvrtek 11.11.2021, 19:00Kvalifikace ME U21 • Skupina B

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:12. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 7:11. (20:50:47)

Je konec! Izrael vítězí na půdě San Marina 4:0 a nadále živí naděje na postup na závěrečný turnaj. Hosté totiž hráli od úvodu velmi aktivně a ve 13. minutě se prosadil Bilevi. O dvě minuty později udeřil Davida. Po půlhodina přidal třetí zásah Buganim a ve 33. minutě se prosadil Shahar. Po změně stran už se hrálo hodně opatrně a hosté si pohlídali vedení.

90+3

90+2
    Hosté se v závěru poločasu usadili na polovině soupeře, ale jejich akce skončila nepřesným nákopem za obranu.

90
    Nastavují se tři minuty!

89
    Domácí brankář nakopl míč na pravou stranu, jenže k jeho pobídce se nikdo v modrém dresu nedostal. Balón propadl do autu.

87
    Duel už se pouze dohrává. Ani hostující celek se v závěru netlačí do pokutového území.

85
    Po delší době se San Marino hnalo do protiútoku, ale přihrávka na pravou stranu skončila v autu.

84
    Hosté se i v závěru tlačí do útoku, nicméně centr z pravé strany domácí defenziva zažehnala rázným odkopem do autu.

83
    Domácí brankář nakopl míč na levou stranu, ale pobídkou neoslovil nikoho ze svých spoluhráčů. Míč proskákal až do autu.

82
    Domácí podnikli rychlý výpad po levé straně, ale centr z křídla skončil v moci připraveného zadáka.

81
    Žlutou kartu dostává Zasano (Izrael).

80
    Hosté zahrávali další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, jenže defenziva San Marina si hravě poradila.

79
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Bilevi, přichází Sade.

78
    Zadáci San Marina uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Domácí celek se po změně stran soustředí na to, aby neschytal ještě větší výprask.

77
    Žlutou kartu dostává Levy (Izrael).

75
    Další ofsajd na straně Izraele. Defenziva domácího celku teď vystoupila v pravý čas.

74
    Už to vypadalo, že hosté zvládli navýšit své vedení, ale míč podle rozhodčího nepřekročil brankovou čáru celým objemem!

73
    Střídající Jaber vlétl z levé strany do pokutového území, ale místo zakončení zkoušel kličkou, kterou se zahnal do autu.