Wizards Praha – Kadaň 4:5 (kon.) | Boca Chotěboř – Kladno 2:5 (kon.) | Černý Dub – Oxyworld Baník Chomutov 9:6 (kon.)
Wizards DDM Praha 10
4:5 (2:4)
International Futsal Club Kadaň
Pátek 12.11.2021, 19:30 • SH ZŠ Kunratice • 2. Futsal liga západ • 8. kolo

Máme za sebou zajímavý zápas, domácí nebyli daleko od bodového zisku. Toť z tohoto zápasu všechno, děkujeme za pozornost. (21:02:28)

40
    Vácha našel Jeřábka, ten nedokázal tečovat míč! Velká škoda pro domácí.

40
    Minuta do konce zápasu. Domácí ovšem ztrácí míč, Wizards musí už riskovat napadání.

39
    Hosté mají 5 faulů, každý další znamená 10.metrový kop!

39
    Jeřábek si vzal černý dres, jeho přihrávka byla riskantní.

38
    Powerplay domácích!

37
    Aktuální stav na fauly máme v poměru 4.4. 2 minuty a 16 vteřin do konce zápasu!

37
    Oddechový čas pro domácí.

37
    Chalupa kličkoval, hosté odehráli míč na rohový kop. Poté si domácí trenér Tomáš Imlauf vzal time out.

37
    Jeřábek fauloval Krstiče, standartní situace na hranici vápna!

37
    Bulatovič ze standartní situace vypálil hodně nepřesně.

37
    Žlutou kartu dostává Shkirych (Wizards DDM Praha 10).

36
    Chmelan pelášil po pravé straně, vypálil – ovšem Roučka byl opět proti, vzápětí zlikvidoval další pokus Krstičovi. Hostům se o Roučkovi bude dnes zdát.

35
    Dvě střely v krátkém sledu, nejprve zkoušel štěstí Chalupa, poté Shkirych, domácí brankář nemusel zasahovat.

35
    Šafář odebral skvěle míč Filingerovi, na balonu jsou domácí.

34
    Poprvé na palubovce je dnes David Filinger, bere si oddechový čas, přichází důležitá pasáž zápasu.

34
    Oddechový čas pro hosty.

34
    Chmelan vyhořel na Roučkovi, ten se dostal do transu a chytá všechny šance hostů!

Jan Kopřiva

Branky: 4. Kroutil (Imlauf), 19. Šafář (Jeřábek), 23. Jeřábek, 25. Chalupa (Tomek) – 10. Krok (Bulatovič), 15. Krok (Chmelan), 17. Bulatovič (Krstič), 20. Chmelan (Krok), 24. Bulatovič (Krstič)

Karty:   37. Shkirych (WIP), 37. Jeřábek (WIP)

Wizards DDM Praha 10: Roučka – Tomek, Chalupa, Shkirych, Kroutil, Vácha, Jeřábek, Šafář, T.Imlauf

Hrající trenér: Tomáš Imlauf

International Futsal Club Kadaň: Šlégr ( Lamichhane) – Šinkovič, Schreiner, Bulatovič, Krstič, Filinger, Chmelan, Krok

Hrající trenér: David Filinger

Rozhodčí: Matyš – Kaštánek, delegát: Tanáč