Sev. Irsko – Litva 4:0 (kon.) | Řecko – Bělorusko 2:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Island 0:3 (kon.)
Kypr – Portugalsko 0:1 (kon.) | Maďarsko – Lotyšsko 1:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Rakousko 0:3 (kon.)
Norsko – Finsko 3:1 (kon.) | Rusko – Slovensko 3:0 (kon.) | Švédsko – Bosna 4:0 (kon.)
Slovinsko – Albánie 3:0 (kon.) | Srbsko – Faerské ostrovy 0:0 (kon.) | Německo – Polsko 0:4 (kon.)
Švýcarsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Irsko – Itálie 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Bulharsko 3:1 (kon.)
Gibraltar – Wales 0:7 (kon.) | Skotsko – Kazachstán 2:1 (kon.) | Belgie – Turecko 2:0 (kon.)
Malta – Španělsko 0:5 (kon.)
Lichtenštejnsko
0:3 (0:3)
Island
Pátek 12.11.2021, 15:00Kvalifikace ME U21 • Skupina D

Je konec! Island potvrdil roli favorita a vítězí 3:0. V 15. minutě otevřel skóre Kristián Hlynsson. Na jeho zásah navázal o deset minut později Agust Hlansson a po půlhodině hry přidal třetí zásah Brynjolfur Willumsson. Po změně stran byl Island stále aktivnější, ale další branku už nepřidal. (16:50:23)

90+2

90
    Nastavuje se jedna minuta!

89
    Hosté v závěru pokračují v herním stylu z prvního poločasu. Defenziva Lichtenštejnska po změně stran výrazně zlepšila hru, ale to bylo málo.

87
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Netzer, přichází Eggenberger.

86
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Willumsson, přichází Oskarsson.

85
    Hosté v závěru dirigují hru kombinací na polovině a nikam se neženou. Oba týmy prakticky pouze čekají na finální hvizd.

83
    Skvělou práci odvedl v souboji Valgeirsson, který získal míč pro hosty a roztáhl těžiště hry na levé křídlo.

82
    Island po delší době ohrozil domácí branku. Zakončení z velké vzdálenosti však minulo horní tyč.

80
    Valdimarsson vyrazil za hranici velkého vápna, kde svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Defenziva Islandu už opět otáčí hru.

79
    Lichtenštejnsko se hnalo do útoku po levé straně, ale ani další nákop za obranu domácím nepřinesl nějakou nadějnou pozici.

78
    Island se hnal do útoku po levém křídle, jenže centr z levé strany skončil na noze připraveného obránce, který míč srazil do bezpečí.

76
    Island kopal rohový kop, jenže nikdo v bílém nezakončil, protože snahu hostů zhatil ofenzivní faul.

75
    Hosté kombinují na hranici velkého vápna, ale nikdo v bílém si netroufá na zakončení. Domácí naopak brání skvěle.

74
    Hostující brankář vyrazil na hranici velkého vápna a poslal přihrávku na pravou stranu, jenže domácí se u míče dlouho neohřáli.

73
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Kranz, přichází Lorenz.

71
    Domácí předvedli sympatický výpad po pravé straně hřiště, ale centr skončil na hrudi prvního obránce.

70
    Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut. Ani jeden z týmů se nikam nežene. Duel se spíše pouze dohrává.

68
    Andrason si v pokutovém území soupeře vyšlápl na jednoho z obránců a dopustil se faulu.