Frýdek-Místek – D. Benešov 2:1 (kon.) | Olomouc B – Znojmo 3:3 (kon.) | Zlínsko – Ostrava B 1:4 (kon.)
Uničov – Vrchovina 1:2 (kon.) | Blansko – Zlín B 0:1 (kon.) | Kroměříž – FKM Vysočina Jihlava 4:1 (kon.)
Uh. Brod – Rosice 0:0 (odl.) | Vel. Meziříčí – Vratimov 2:1 (kon.)
FC Zlínsko
1:4 (0:2)
FC Baník Ostrava B
Sobota 13.11.2021, 10:15 • Otrokovice-tráva • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

80
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Hostům se přece jen podařilo snížit alespoň na 1:4. Čestný gól proti týmu, jakým je béčko Baníku, se určitě počítá. Domácí už ale utkání určitě zdramatizovat nestihnou. Autorem branky je PETR ZAPALAČ.

77
    Žlutou kartu dostává Jiří Kiška (FC Viktoria Otrokovice).

64
    Žlutou kartu dostává Josef Pančochář (FC Viktoria Otrokovice).

57
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
    Baník splňuje očekávání, přidává čtvrtou branku a dojde si za vysokým vítězstvím. V sestavě je hned několik hráčů, kteří prošli „áčkem“, takže se vlastně není příliš čemu divit. Autorem branky je LUKÁŠ BUDÍNSKÝ.

48
    Také vstup do druhé půle se ze strany Ostravy vydařil a už vede o tři branky. Viktoria bude muset zabrat, pokud nechce z utkání odcházet z vysokým debaklem. Autorem branky je JAKUB POKORNÝ.

44
    Hosté orámovali góly první poločas, druhou branku totiž přidávají ve 44. minutě a do kabiny si patrně odnesou vedení v poměru 0:2. Teď už je prakticky jisté, že favorit si z dnešního měření odnese plný počet tří bodů. Autorem branky je ROMAN ZÁLEŠÁK.

1
    Béčko Baníku okamžitě potvrzuje svou kvalitu a ujímá se vedení v úvodní minutě. Cesta favorita za vítězstvím v tomto zápase by se tím měla odemknout. Autorem branky je DANIEL SMÉKAL.