Písek – KPR Ruch 36:30 (kon.) | Kynžvart – Hodonín 39:29 (kon.) | Olomouc – Zlín 24:24 (kon.)
DHK Zora Olomouc
24:24 (13:12)
Handball PSG Zlín
Sobota 13.11.2021, 17:30MOL liga žen • 11. kolo

Olomouc se rozešla smírně se Zlínem po remíze 24:24. Druhý poločas lépe vyšel Zlínu, který dokázal otočit nepříznivé skóre a v poslední minutě ještě vedl o jednu branku, Kapsová zachránila Olomouci bod, když skórovala z poslední akce Olomouce. (19:05:47)

Konec zápasu. (24:24)

59
    Zlín nedokázal dohrát poslední útok, i tak můžou být hostující hráčky spokojené, jelikož dokázaly favorita potrápit a odvést si z Hané bod za remízu 24:24. (24:24)

59
    Do konce zápasu zbývá necelá půlminuta. (24:24)

59
    Kapsová si našla volné místo ve zlínské obraně a vyrovnává v poslední minutě. (24:24)

59
    Olomouc branku v přesilovce nedává, Zlín může odskočit o dvě branky. (23:24)

58
    Zlín dokázal dohrát svoji kombinaci do brankového vyústění. (23:24)

57
    Sovová je dnes ze sedmiček neomylná. (23:23)

57
    Síly se na hřišti srovnají, rozhodčí vylučují hostující hráčku, navíc Olomouc bude zahrávat sedmičku. (22:23)

56
    Zlín akci dohrál do levého křídla, které dalo branku. (22:23)

56
    Rozhodčí vylučují Kuxovou na dvě minuty. (22:22)

55
    Jenže se dopustily přestupku proti pravidlům a rozhodčí jim berou míč. (22:22)

54
    Nyní dobře zasáhl olomoucká brankářka a její kolegyně mohou poslat Olomouc do vedení. (22:22)

52
    Na konci 52. minuty se Olomoučanky prosazují a je vyrovnáno. (22:22)

52
    Sovová ze sedmičky se prosazuje znovu vede Zlín jen o branku. (20:21)

51
    Polomíková se prosadila z prostoru pivota. (19:21)

50
    Olomouc snižuje na rozdíl jedné branky po pěkné kombinaci. (19:20)

48
    Zlín má před sebou posledních dvanáct minut, kdy může obrat favorita o body. (18:20)

47
    Nyní padla jedna branka na každé straně. (18:20)

46
    Zlínské hráčky odskakují o dvě branky, druhý poločas je zatím v jejich moci. (17:19)
    44
    Sekulová po dlouhé době dostává Zlín do vedení. (16:17)

44
    Nyní jsou nepřesnosti na obou stranách, obě dvě mužstva kazí v předfinální fázi. (16:16)

42
    Zlín smazal tříbrankový náskok Olomouce a vyrovnal. (16:16)
    40
    Zlín se dostává do hry po pěkné kombinaci. (16:15)
    37
    Zlín snižuje na rozdíl dvou branek. (15:13)

36
    Monika Machačová šla sama na zlínskou brankářku, ale nastřelila pravou tyč. (15:12)
    35
    Kuxová zakončila rychlý kontr Hanaček. (15:12)

33
    Klára Sovová zůstala po kontaktu s protihráčkou na palubovce a jde za doprovodu lékaře na lavičku. (14:12)

32
    Zlínu rozhodčí avizovali pasivitu, z devítky se neprosadila Fleková. (14:12)

32
    Ani domácímu mančaftu se nepovedlo prosadit, stále tedy Olomouc vede o dvě branky. (14:12)

31
    Hostujícímu celku se nepovedla útok, Olomouc může odskočit na tři branky. (14:12)
    31
    Sovová se prosadila ze sedmimetrového hodu. (14:12)

31
    Začal druhý poločas. (13:12)

Zora Olomoc v průběhu poločasu si vypracovala dvoubrankový náskok, který nakonec se ztenčil na rozdíl jedné branky, minimální náskok budou domácí hráčky hájit ve druhém poločase.

30
    První poločas skončil. (13:12)
    29
    Poslední branku prvního poločasu dala Hubová. (13:12)
    28
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Valentína Kapsová). (13:11)
    28
    Kašpárková teď minula, Zlín šel ihned dopředu a dokázala toho využít Štipčáková. (12:11)
    27
    Kubáčková zadovkou našla Kašpárkovou a ta mířila přesně k tyči. (12:10)
    26
    Kolářová z osy hřiště prostřelila k tyči brankářku Olomouce. (11:10)

25
    Domácí trenér si vzal oddychový čas. (11:9)
    23
    Lucie Fleková z brankoviště dává branku. (11:9)

22
    Kubálková vyfasovala od rozhodčího dvě minuty. (11:9)
    22
    Po delší době se prosadila Možíšová. (11:8)
    20
    Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Sekulová). (10:8)
    19
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Štěpánka Hejlová). (10:7)
    18
    Zlín zahrával sedmičku, úspěšnou exekutorkou byla Kolářová. (9:7)

17
    Hostující lavička si vzala oddechový čas. (9:6)
    17
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Klára Kubálková). (9:6)
    16
    Z levého křídla se prosadila přesnou ranou na zadní tyč Hejlová. (8:6)
    15
    Lenka Sekulová drží Zlín nadále v utkání. (7:6)
    14
    Nejprve domácí brankářka zasáhla skvěle proti zlínské hráčce a následně po kombinaci dává branku podstřelem Kubáčková. (7:5)
    13
    Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Sekulová). (6:5)
    12
    Znovu Olomouc odskakuje na dvě branky, prosadila se Kuxová. (6:4)

11
    Také na druhé se nepovedl útok Zlínu. (5:4)

11
    Kubáčková přestřelila z osy hřiště. (5:4)

10
    Kašpárková si jde odpočinout na dvě minuty. (5:4)
    10
    Fleková i když byla dobře bráněna, tak se dokázala prosadit přes trojici protihráček. (5:4)
    8
    Sovová je dnes neaktivnější střelkyní Olomouce. (5:3)
    7
    V téže minutě snižuje Sekulová, když prostřelila domácí brankářku. (4:3)
    7
    Domácí hráčky jdou do dvoubrankového trháku zásluhou Kubáčkové. (4:2)
    6
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Monika Machačová). (3:2)
    3
    Olomouc vyrovnala z levého křídla. (2:2)
    3
    Sovová zahrávala sedmičku a byla úspěšná. (1:2)
    2
    Zlínu vyšel další útok, Štipčáková nedala brankářce Poláškové žádnou šanci. (0:2)
    2
    První branku Zlína zaznamenala Gärtnerová. (0:1)

1
    Hostujícím hráčkám se útok nepovedl, poté šla Kubálková sama na hostující brnakářku a střelu nasměřovala do břevna, od kterého se balon odrazil před brankovou čáru. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

-1
    Jako první budou rozehrávat hráčky Zlína.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Kapsová, Krajčovičová, Kašpárková, Roupcová, Machačová, Možíšová, Hejlová, Kuxová, Kubálková, Kubáčková, Závišková, Sovová.

Handball PSG Zlín: Blažková, Jechová – Fleková, Herbočková, Štipčáková, M. Sekulová, Gärtnerová, Kolářová, Rafajová, L. Sekulová, Polomíková, Sedláčková, Hubová, Holíncová, Protivánková.

Rozhodčí: Králíček Jiří, Letev Milan.

Olomouc v posledních dvou kolech sehrála zápasy s dvěma slovenskými celky, v domácím prostředí dokázala vybojovat bod s Michalovcemi za remízu 25:25, v Dunajské Stredě ale prohrála v minulém kole 26:33. Jinak jsou Hanačky na šesté pozici s deseti body. Zlín je v tabulce třináctý se třemi body, které získal v prvním a devátém kole. Hned na úvod soutěže porazil Stupavu a dvě kola zpět remizoval v Písku 32:32.

Příjemný sobotní podvečer, vítejte u sledování 11. kola MOL ligy v házené žen. Dnes se utkání mezi sebou dva moravské celky, šestá DHK Olomouc vyzve třináctý Handball PSG Zlín.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.