Plzeň – Zubří 29:23 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 35:27 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
35:27 (17:10)
O2xyworld HBC Jičín
Neděle 14.11.2021, 16:00Chance Extraliga mužů • 10. kolo

Dnešní utkání mezi Kopřivnicí a Jičínem končí vítězstvím domácího celku, který vyhrál i druhý poločas, v domácí brance chytal famózně Žingor, který mimo jiné dal i dvě branky. Házenkáři Kopřivnice si náskok z prvního poločasu pohlídali, hosté s blížícím se koncem riskovali hru bez brankáře a byli za to několikrát potrestáni. (17:44:28)

KH ISMM Kopřivnice – HBC Ronal Jičín 35:27 (17:10)
    Nejvíce branek: Hanus 9, Čadra 8/2, Střelec 5/2 – Kastner 5/1, J. Dolejší 4, Freiberg 4. Rozhodčí: Bareš Marek, Uhlíř Jakub. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/1. Vyloučení: 3:3.

Konec zápasu. (35:27)
    60
    Jan Pekař byl posledním, kdo se zapsal mezi střelce. (35:27)
    60
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra). (35:26)

60
    Jičín dlouho kombinoval až se dopustil nepřesnosti, sudí jim vzali míč za technickou chybu. (34:26)
    58
    Krahulec jen kosmeticky snižuje na rozdíl osmi branek. (34:26)
    58
    Žingor nyní dva střelecké pokusy chytil a navíc střelou přes celé hřiště dává svoji druhou branku. (34:25)
    57
    Freiberg dává branku z prostoru brankoviště, střelu umístil po pravé ruce brankáře Žingora. (33:25)

56
    Také Jakub Kastner dostal dvě minuty za oplácení. (33:24)

56
    Jan Hanus dostal dvě minuty za nesportovní chování. (33:24)
    56
    Už je nyní jasné, že dva body zůstanou v Kopřivnici, i když dává branku Doškař. (33:24)
    55
    Kopřivnice dobře bránila a získala míč, Adamovič opět do opuštěné branky poslal míč. (33:23)
    54
    Martin Bukovský byl bráněn, ale i přesto dokázal přesně balon poslat k tyči a překonat Machalického. (32:23)
    53
    Jičín hrál bez brankáře, Hanus vystřelil ze své poloviny a přesně míč zacílil do branky. (31:23)
    52
    Martin Střelec si sběhl z křídla do středu a dostal přihrávku a tu zužitkoval v branku. (30:23)
    52
    Jiří Dolejší vymetl šibenici kopřivnické branky. (29:23)
    52
    Jan Greš z rychlé kombinaci dává branku. (29:22)
    51
    Jan Pekař snižuje na rozdíl šesti branek, stále je to pro Jičín nedosažitelný rozdíl. (28:22)