Jihlava – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:1 (kon.) | Havířov – Sokolov 1:3 (kon.)
Kadaň – Přerov 0:5 (kont.) | Šumperk – Vrchlabí 5:1 (kon.) | Kolín – Litoměřice 6:1 (kon.)
Frýdek-M. – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.) | Ústí n/L – Prostějov 2:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Frýdek-Místek
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 15.11.2021, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 20. kolo

Ode mě je to vše, loučím se s Vámi z prochladlé Haly Polárky. (20:40:21)

Třebíč hraje příští utkání ve středu v domácím prostředí proti Benátkám nad Jizerou. Frýdek ve středu vycestuje až do Sokolova, se kterým se utká o další body do tabulky.

Dnešní utkání nabídlo velmi vyrovnaný hokej. V první třetině se prosadil po dorážce na brankovišti Filip Komorski. Pak se hrálo hodně zodpovědně do obrany a vážnější situace k vidění moc nebyly. Třebíč našla odpověď až po polovině hrací doby, kdy se prosadil Vojtěch Střondala. Na začátku třetí třetiny se prosadil polský forvard Lyszczarczyk a vypadalo to, že všechny tři body zůstanou ve Frýdku-Místku. Jenže v 56. minutě se ujalo nahození Poizla, který vyrovnal na 2:2. Utkání tedy došlo do prodloužení, ve kterém se opět hrál vyrovnaný hokej a větší šance jsme neměli možnost vidět. Jediným úspěšným střelcem v nájezdech se stal Vojtěch Střondala, který Třebíčí zajistil bod navíc.

Vojtěch STŘONDALA - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Horácká Slavia Třebíč.
    Jediný proměněný nájezd určil vítěze dnešního utkání. Rozhodující nájezd vstřelil VOJTĚCH STŘONDALA.