Skellefteå – Sparta cz 1:3 (kon.) | Växjö – Tappara 2:2 (kon.) | EC-KAC – Leksands IF 4:0 (kon.)
Mannheim – Frölunda 1:10 (kon.) | Bolzano – Rauma 1:3 (kon.) | Fribourg – Mnichov 2:4 (kon.)
Zürich – Rögle BK 3:4 (kon.)
Fribourg-Gottéron
2:4 (1:1, 0:3, 1:0) Stav série: 0:1
EHC Red Bull Mnichov
Úterý 16.11.2021, 20:05 • BCF Arena • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Osmifinále

Více než pětiminutová hra bez gólmana domácím nakonec nepomohla a poprvé v tomto ročníku CHL prohrávají. Rozhodla o tom druhá třetina, kterou hosté vyhráli 3:0, na což domácí ani s úspěšným nájezdem Desharnaise nenašli odpověď. Odveta je naplánovaná na 24. listopad od 18 hodin. Pro dnešek to je ale všechno a já vám přeji dobrou noc! (22:24:34)

59:38
    Hosté úspěšně vyhazují.

59:30
    DiDominica zastavila tentokrát lapačka Birkena.

59:15
    A bude se hrát 6 na 4! Hager si jde sednout za hákování.

58:41
    Oddechový čas pro domácí. Hughes samozřejmě zůstává na střídačce.

58:41
    DiDominico zamířil moc vysoko.

58:13
    Gunderson opět trefil jen hráče před ním.

57:25
    Opět se kombinuje ve třetině Mnichova, nebyla z toho ale žádná kloudná akce.

56:38
    Toho samozřejmě Red Bull využil a začíná pressovat.

56:15
    DiDominico na moment ztratil kotouč a musel se vrátit na svou modrou.

55:53
    Gunners dostal přihrávku mezi kruhy, před brankou ale bylo moc těl.

55:16
    Diaz zastavil na středovém bodu puk, který utíkal směrem k opuštěné kleci.

54:55
    A pozor, domácí trenér jde brzce riskovat a odvolává gólmana!

54:48
    Střela Diaze do klubka hráčů neprošla.

54:20

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 8. Mottet, 45. Desharnais (TS) – 17. Schütz, 26. Blum, 36. Tiffels (Parkes), 39. Abeltshauser (Ehliz)

Fribourg-Gottéron: Berra (40. Hughes) – Chavaillaz, Gunderson, Jecker, Diaz, Furrer, Sutter, Kamerzin – DiDomenico, Schmid, Sprunger – Jörg, Walser, Rossi – Jobin, Moret, Etter – Mottet, Desharnals, Marchon
    EHC Red Bull Mnichov: Birken (Fiessinger) – Blum, Daubner, Abeltshauser, Redmond, Boyle, MacWilliam, Szuber – Ehliz, Hager, Ortega – Tiffels, Street, Parkes – Gogulla, Smith, Mauer – Heigl, Schütz, Varejcka

Rozhodčí: Magnusson, Holm – Fuchs, Progin
    Středa 24.11.2021
    Mnichov - Fribourg 3:2

Branky a nahrávky: 44. Parkes (Street), 53. Redmond (Ehliz, Hager), 60. Gogulla – 42. DiDomenico (Schmid, Furrer), 43. Walser (Brodin)