Buffalo – Calgary 0:5 (kon.) | Toronto – NY Rangers 2:1 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:6 (kon.)
Ottawa – Nashville 0:0 (odl.) | Florida – New Jersey 4:1 (kon.) | Philadelphia – Tampa 3:4 (0:2 po s.n.)
St. Louis – San Jose 4:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 7:2 (kon.) | Arizona – Columbus 4:5 (2:3 po s.n.)
Edmonton – Winnipeg 2:1 (2:0 po s.n.) | Vegas – Detroit 5:2 (kon.) | Anaheim – Carolina 1:2 (kon.)
Minnesota Wild
7:2 (2:0, 1:0, 4:2)
Dallas Stars
Pátek 19.11.2021, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:54:32)

V oslabení: 0:0

Ve třetí třetině jsme tedy mohli vidět ráznou přestřelku, když v ní dohromady padlo hned šest branek. Jedna vstřelená branka Dallas vždy stála dvě inkasované. Po sedmé brance šel z brány i Chudobin, kterého ve zbytku utkání nahradil Oettinger, který si snad poté už ani nepřipsal žádný zákrok.

Minnesota Wild tedy zcela jasně rozdrtila Dallas Stars jasným výsledkem 7:2.

59:38
    Od modré čáry ještě letěla jedna střela na bránu Minnesoty, avšak puk nakonec en proletěl kolem tyče.

58:48
    Kaprizov se pokoušel otočkou projít kolem Benna, ale ten ho čistě tělem odstrčil.

58:14
    Tak se Duhaime bitky s Faksou přeci jen dočkal, ale i přes velkou snahu nakonec domácí útočník skončil na zádech. Oba hráč tedy dostávají pět minut.

58:09
    Sturmova střela byla zblokována hostují obranou mimo bránu Dallasu.

57:43
    Duhaime je zpět ve hře.

57:34
    Heiskanen zavezl puk do útočného pásma, kde následně vyslal i hodně snadnou střelu pro Talbota, která letěla přímo do středu.

57:13
    Minnesotě se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

56:41
    Po střele Gurjanova se k dorážce dostával Benn, který však jen trefil beton Talbota.

56:10
    Jenže puk následně skončil na zakázaném uvolnění.

56:03
    Dallas rozjíždí svou přesilovkovou akci od svého brankáře.

55:42
    Brandon Duhaime (MNS) se chtěl pustit do Faksy když hned po buly zahodil rukavice, ale český útočník tohle zcela ignoroval, takže dvě minuty za nesportovní chování dostává jen domácí hráč.

55:42
    Goligoského střelu se Radulovovi podařilo ztečovat mimo hrací plochu.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 10. R. Pitlick (N. Sturm, Duhaime), 16. Kaprizov (Zuccarello, V. Rask), 39. Hartman (Goligoski, K. Fiala), 48. Goligoski (J. Eriksson Ek, Greenway), 49. F. Gaudreau (Kaprizov), 54. Zuccarello (Kaprizov, Goligoski), 54. V. Rask (Kaprizov, Zuccarello) – 44. Peterson (Seguin, Glendening), 53. Jamie Benn (Gurjanov, Lindell)

Minnesota Wild: C. Talbot (Kähkönen) – Goligoski, Spurgeon, J. Brodin, Dumba, D. Kulikov, Merrill – K. Fiala, Hartman, Zuccarello – Greenway, J. Eriksson Ek, M. Foligno – Kaprizov, V. Rask, F. Gaudreau – Duhaime, N. Sturm, R. Pitlick.
    Dallas Stars: Chudobin (54. Oettinger) – R. Suter, J. Klingberg, M. Heiskanen, Lindell, Sekera, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Peterson, Seguin, A. Radulov – M. Raffl, Jamie Benn, Gurjanov – Kiviranta, Faksa, Glendening.

Rozhodčí: Meier, Pochmara – Cherrey, Gawryletz

Diváci: 17 088