Ružomberok – Trenčín 3:0 (kon.)
MFK Ružomberok
3:0 (2:0)
AS Trenčín
Pátek 19.11.2021, 17:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 15. kolo

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek pátečního dne. (18:56:23)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 5:9. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 15:19.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který nakonec skončil vítězstvím domácího Ružomberoku. Ten se dvakrát prosadil v prvním poločase, jednu branku přidal také ve druhém dějství a Trenčín nakonec porazil 3:0. Hosté byli ve druhém poločase jasně lepším týmem, ale v zakončení se jim nedařilo a dnes tedy nezískali ani bod.

90+4

90+4
    Tomáš Bobček získal míč, objevil se ve velké šanci, ale nezamířil přesně!

90+3
    Závěr utkání patří hostům, kteří se snaží zaznamenat alespoň čestný úspěch. Nyní je ovšem zastavil ofsajd.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Jenže ani tato série rohových kopů hostům nic nepřinesla. Trenčín je stále mnohem aktivnější, ale už je jasné, že dnes nezíská ani bod.

86
    Žlutou kartu dostává Samuel Šefčík (MFK Ružomberok).

86
    Po zisku míče šli domácí dopředu. Na konci celé akce byl Martin Regáli, ale jeho rána přesná nebyla, takže Michal Kukučka byl bez práce.

84
    Třetí rohový kop Trenčína nic nepřinesl. Hosté tlačí, jsou aktivnější, ale v zakončení se jim vůbec, ale vůbec nedaří.

83
    Po centru hlavičkoval Eduvie Ikoba, ale ani on se nedočkal branky! Následuje další roh pro Trenčín!

83
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Philip Azango, přichází Abubakar Ghali.