KPR Ruch – Hodonín 29:19 (kon.) | Zlín – Šaľa 24:20 (kon.) | Most – Kynžvart 34:19 (kon.)
Handball PSG Zlín
24:20 (11:12)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 20.11.2021, 14:00 • hala Datart, Zlín • MOL liga žen • 12. kolo

Handball PSG Zlín – HK Slovan Duslo Šaľa 24:20 (11:12)
    Nejvíce branek: Kolářová 8/4, M. Sekulová 5, Gärtnerová 3 – Takáčová 3, Pócsíková 3/1, Varjassiová 3. Rozhodčí: Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek. Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1. Vyloučení: 4:3. (15:27:57)

Zlín nakonec ovládl toto utkání. Jeho házenkářky nebyly od začátku lepší. Stále musely dorovnávat krok. Až v šestačtyřicáté minutě se konečně dokázaly dostat do vedení. Hra byla ale stále stejná, Zlín vsítil, ale následně inkasoval. To se změnilo kolem čtyřiapadesáté minuty, kdy si zlínské hráčky dokázaly vytvořit tříbrankový náskok a ten už Slovenky nedokázaly stáhnout.

Konec zápasu. (24:20)
    60
    Michaela Kolářová je dnes na sedmičkách absolutně nekompromisní. Čtvrtý proměněný hod už znamená čtyřbrankový náskok a to už je v poslední minutě jasné vítězství. (24:20)
    58
    Natálie Gärtnerová se nyní do hry zapojuje velice aktivně. Na hřiště vletěla jako uragán a je to v krátkém sledu její třetí branka. (23:20)
    56
    Na druhé straně však po dvanácti sekundách kontruje Petra Varjassiová, která tak zapisuje dvacátou branku Šaľy a snižuje na dvougólový rozdíl. (22:20)
    56
    Michaela Sekulová zaznamenala již pátou branku v utkání, těsně poté, co skončila přesilovka Zlínu. Ten tak jde již do tříbrankového vedení. (22:19)

54
    Peter Pčola si vyžádal oddechový čas, kde s týmem Šaľy probere taktiku na poslední minuty. (21:19)
    54
    A znovu Natálie Gärtnerová! Skvělá pasáž domácích, kteří podruhé využívají přesilovou hru. (21:19)
    54
    Natálie Gärtnerová se prosazuje poprvé v zápase. Zapisuje tak celkově dvacátou branku Zlína. (20:19)

54
    Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová). (19:19)
    53
    Katarína Pócsíková dokázala srovnat. Střela přišla po chvílích zmatku v obraně Zlína. (19:19)

52
    Žlutá karta pro realizační tým Handball PSG Zlín (Ivo Vávra). (19:18)

52
    Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Vendula Hubová). (19:18)
    51
    Lenka Sekulová dokázala zaznamenal další branku v rozmezí jen patnácti sekund a Zlín otáčí zápas! (19:18)
    51
    Michaela Sekulová se prosadila skvělou střelou hned z následujícího útoku. Je to její čtvrtý zásah v utkání. (18:18)
    50
    Terézia Takáčová dostala dlouhou přihrávku do samostatného úniku a ten zakončila střelou o zem. (17:18)
    46
    Liza Somogyiová parádně dohrála z křídla a překonala soupeřovu brankářku. (17:17)