Individuální závod žen, 15 km, Östersund | Vítěz: M. Davidová (CZE) (kon.) | | | Individuální závod mužů, 20 km, Östersund | Vítěz: S. H. Laegreid (NOR) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | (zruš.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | (zruš.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Muži 15 km klasicky, Ruka | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) | | | Ženy 10 km klasicky, Ruka | Vítěz: F. Karlssonová (SWE) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | Vítěz: T. Weber (GER) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Ruka | Vítěz: T. Weber (GER) (kon.) |
konec
SP - Skoky mužů HS142, Ruka
Vítěz: T. Weber (GER)
Milan Huppert
Pořadí po skokanské části
1. Terence Weber (GER) 0:00
2. Mario Seidl (AUT) +6 s
3. Kristjan Ilves (EST) +8
4. Rjota Jamamoto (JPN) +13
4. Espen Bjørnstad (NOR) +13
6. Eric Frenzel (GER) +15
7. Vincenz Geiger (GER) +18
8. Marco Heinis (FRA) +32
9. Tomáš Portyk (CZE) +32
10. Szczepan Kupczak (POL) +32
11. Johannes Lamparter (AUT) +39
12. Lukas Greiderer (AUT) +44
13. Akito Watabe (JPN) +45
14. Stefan Rettenegger (AUT) +51
15. Jošito Watabe (JPN) +52
16. Martin Fritz (AUT) +52
17. Laurent Muhlethaler (FRA) +56
18. Manuel Faisst (GER) +1:01 min
19. Sora Jači (JPN) +1:02
20. Espen Andersen (NOR) +1:04
21. Simen Tiller (NOR) +1:04
22. Jörgen Graabak (NOR) +1:06
23. Julian Schmid (GER) +1:13
24. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:18
25. Hideaki Nagai (JPN) +1:20
26. Ben Loomis (USA) +1:27
27. Thomas Jöbstl (AUT) +1:34
28. Johannes Rydzek (GER) +1:42
29. Fabian Riessle (GER) +1:44
30. Vid Vrhovnik (SLO) +1:52
...
36. Jan Vytrval (CZE) +2:47
43. Ondřej Pažout (CZE) +3:50
Startovní listina
1. Waltteri Karhumaa (FIN)
2. Rasmus Ahtava (FIN)
3. Samuel Costa (ITA)
4. Szczepan Kupczak (POL)
5. Gael Blondeau (FRA)
6. Iacopo Bortolas (ITA)
7. Jan Vytrval (CZE)
8. Sora Jači (JPN)
9. Viktor Pasičnik (UKR)
10. Aaron Kostner (ITA)
11. Kodaj Kimura (JPN)
12. Gašper Brecl (SLO)
13. Taylor Fletcher (USA)
14. Ondřej Pažout (CZE)
15. Otto Niittykoski (FIN)
16. Dmytro Mazurčuk (UKR)
17. Marco Heinis (FRA)
18. Raffaele Buzzi (ITA)
19. Če-un Pak (KOR)
20. Vid Vrhovnik (SLO)
21. Antoine Gerard (FRA)
22. Leevi Mutru (FIN)
23. Manuel Einkemmer (AUT)
24. Niklas Malacinski (USA)
25. Stefan Rettenegger (AUT)
26. Arttu Mäkiaho (FIN)
27. Martin Fritz (AUT)
28. Fabian Riessle (GER)
29. Thomas Jöbstl (AUT)
30. Tomáš Portyk (CZE)
31. Matteo Baud (FRA)
32. Hideaki Nagai (JPN)
33. Eric Frenzel (GER)
34. Simen Tiller (NOR)
35. Ben Loomis (USA)
36. Espen Andersen (NOR)
37. Franz-Josef Rehrl (AUT)
38. Kasper Moen Flatla (NOR)
39. Ilkka Herola (FIN)
40. Terence Weber (GER)
41. Laurent Muhlethaler (FRA)
42. Jošito Watabe (JPN)
43. Espen Bjørnstad (NOR)
44. Julian Schmid (GER)
45. Akito Watabe (JPN)
46. Vincenz Geiger (GER)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Rjota Jamamoto (JPN)
49. Kristjan Ilves (EST)
50. Jörgen Graabak (NOR)
51. Lukas Greiderer (AUT)
52. Manuel Faisst (GER)
53. Mario Seidl (AUT)
54. Jens Luraas Oftebro (NOR)
55. Johannes Lamparter (AUT)
56. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Terence Weber (GER) 0:00
2. Mario Seidl (AUT) +6 s
3. Kristjan Ilves (EST) +8
4. Rjota Jamamoto (JPN) +13
4. Espen Bjørnstad (NOR) +13
6. Eric Frenzel (GER) +15
7. Vincenz Geiger (GER) +18
8. Marco Heinis (FRA) +32
9. Tomáš Portyk (CZE) +32
10. Szczepan Kupczak (POL) +32
11. Johannes Lamparter (AUT) +39
12. Lukas Greiderer (AUT) +44
13. Akito Watabe (JPN) +45
14. Stefan Rettenegger (AUT) +51
15. Jošito Watabe (JPN) +52
16. Martin Fritz (AUT) +52
17. Laurent Muhlethaler (FRA) +56
18. Manuel Faisst (GER) +1:01 min
19. Sora Jači (JPN) +1:02
20. Espen Andersen (NOR) +1:04
21. Simen Tiller (NOR) +1:04
22. Jörgen Graabak (NOR) +1:06
23. Julian Schmid (GER) +1:13
24. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:18
25. Hideaki Nagai (JPN) +1:20
26. Ben Loomis (USA) +1:27
27. Thomas Jöbstl (AUT) +1:34
28. Johannes Rydzek (GER) +1:42
29. Fabian Riessle (GER) +1:44
30. Vid Vrhovnik (SLO) +1:52
...
36. Jan Vytrval (CZE) +2:47
43. Ondřej Pažout (CZE) +3:50
Startovní listina
1. Waltteri Karhumaa (FIN)
2. Rasmus Ahtava (FIN)
3. Samuel Costa (ITA)
4. Szczepan Kupczak (POL)
5. Gael Blondeau (FRA)
6. Iacopo Bortolas (ITA)
7. Jan Vytrval (CZE)
8. Sora Jači (JPN)
9. Viktor Pasičnik (UKR)
10. Aaron Kostner (ITA)
11. Kodaj Kimura (JPN)
12. Gašper Brecl (SLO)
13. Taylor Fletcher (USA)
14. Ondřej Pažout (CZE)
15. Otto Niittykoski (FIN)
16. Dmytro Mazurčuk (UKR)
17. Marco Heinis (FRA)
18. Raffaele Buzzi (ITA)
19. Če-un Pak (KOR)
20. Vid Vrhovnik (SLO)
21. Antoine Gerard (FRA)
22. Leevi Mutru (FIN)
23. Manuel Einkemmer (AUT)
24. Niklas Malacinski (USA)
25. Stefan Rettenegger (AUT)
26. Arttu Mäkiaho (FIN)
27. Martin Fritz (AUT)
28. Fabian Riessle (GER)
29. Thomas Jöbstl (AUT)
30. Tomáš Portyk (CZE)
31. Matteo Baud (FRA)
32. Hideaki Nagai (JPN)
33. Eric Frenzel (GER)
34. Simen Tiller (NOR)
35. Ben Loomis (USA)
36. Espen Andersen (NOR)
37. Franz-Josef Rehrl (AUT)
38. Kasper Moen Flatla (NOR)
39. Ilkka Herola (FIN)
40. Terence Weber (GER)
41. Laurent Muhlethaler (FRA)
42. Jošito Watabe (JPN)
43. Espen Bjørnstad (NOR)
44. Julian Schmid (GER)
45. Akito Watabe (JPN)
46. Vincenz Geiger (GER)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Rjota Jamamoto (JPN)
49. Kristjan Ilves (EST)
50. Jörgen Graabak (NOR)
51. Lukas Greiderer (AUT)
52. Manuel Faisst (GER)
53. Mario Seidl (AUT)
54. Jens Luraas Oftebro (NOR)
55. Johannes Lamparter (AUT)
56. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Terence Weber (GER) 0:00
2. Mario Seidl (AUT) +6 s
3. Kristjan Ilves (EST) +8
4. Rjota Jamamoto (JPN) +13
4. Espen Bjørnstad (NOR) +13
6. Eric Frenzel (GER) +15
7. Vincenz Geiger (GER) +18
8. Marco Heinis (FRA) +32
9. Tomáš Portyk (CZE) +32
10. Szczepan Kupczak (POL) +32
11. Johannes Lamparter (AUT) +39
12. Lukas Greiderer (AUT) +44
13. Akito Watabe (JPN) +45
14. Stefan Rettenegger (AUT) +51
15. Jošito Watabe (JPN) +52
16. Martin Fritz (AUT) +52
17. Laurent Muhlethaler (FRA) +56
18. Manuel Faisst (GER) +1:01 min
19. Sora Jači (JPN) +1:02
20. Espen Andersen (NOR) +1:04
21. Simen Tiller (NOR) +1:04
22. Jörgen Graabak (NOR) +1:06
23. Julian Schmid (GER) +1:13
24. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:18
25. Hideaki Nagai (JPN) +1:20
26. Ben Loomis (USA) +1:27
27. Thomas Jöbstl (AUT) +1:34
28. Johannes Rydzek (GER) +1:42
29. Fabian Riessle (GER) +1:44
30. Vid Vrhovnik (SLO) +1:52
...
36. Jan Vytrval (CZE) +2:47
43. Ondřej Pažout (CZE) +3:50