Saint-Étienne – PSG 1:3 (kon.) | Bordeaux – Brest 1:2 (kon.) | Lorient – Rennes 0:2 (kon.)
Monaco – Štrasburk 1:1 (kon.) | Remeš – Clermont Foot 1:0 (kon.) | Montpellier – Lyon 0:1 (kon.)
Marseille – Troyes 1:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:3 (1:1)
Paris Saint-Germain
Neděle 28.11.2021, 13:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo
    45. Červená karta

45
    Tak to je velká komplikace pro domácí, protože Timothée Kolodziejczak fauloval unikajícího Mbappého a vyfasoval červenou kartu!

36
    Další žlutá karta, tentokrát jí vyfasoval domácí Mahdi Camara, který fauloval.

33
    Hosté chybovali a domácí se hnali do přečíslení. Vše ale zastavil faulem Juan Bernat, který také hned vyfasoval žlutou kartu.
    32. Žlutá karta pro Boudebouze

32
    Ryad Boudebouz po souboji přišlápl Di Maríu a za svůj zákrok vyfasoval zcela zaslouženě žlutou kartu.
    18. Žlutá karta

18
    Alpha Sissoko přijel do souboje, jak se říká na saních, a sestřelil u lajny Neymara. Jasná žlutá karta pro domácího obránce.

Jakub Kopřiva

Branky: 23. Bouanga – 45+1. Marquinhos (Messi), 79. Di María (Messi), 90+1. Marquinhos (Messi)

Karty:   18. Sissoko (SET), 32. Boudebouz (SET), 36. M. Camara (SET) – 33. Bernat (PSG)   45. Kolodziejczak (SET)

Držení míče: 28 % : 72 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 7:10.
    AS Saint-Étienne: Green – Sissoko (46. Moukoudi), Nade, Kolodziejczak, Maçon (86. Krasso), Trauco – M. Camara (C) (86. Calodat), Aouchiche (46. Youssouf), Boudebouz (72. Douath), Bouanga – Chazrí.
    Náhradníci: Fall – Youssouf, Douath, Sow, Krasso, Dioussé, Ramírez, Moukoudi, Calodat.

Trenér: C. Puel

Paris Saint-Germain: G. Donnarumma – Hakimí, Marquinhos (C), Ramos, Bernat – Danilo Pereira, I. Gueye (77. Paredes) – Di María, Messi, Neymar (88. Dina Ebimbe) – Mbappé.
    Náhradníci: S. Rico – Paredes, Rafinha Alcântara, N. Mendes, Kehrer, Simons, Kimpembe, Dina Ebimbe, Dagba.

Trenér: M. Pochettino