Sprint žen, 7,5 km, Östersund | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) | | | Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: S. Samuelsson (SWE) (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
SuperG mužů, Lake Louise | (zruš.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: A. Lanišek (SLO) (kon.) |
Stíhačka mužů, 15 km volně, Ruka | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) | | | Stíhačka žen, 10 km volně, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
Adam Kodet
Startovní listina
1. Kjetil Jansrud (NOR)
2. Loïc Meillard (SUI)
3. Matthias Mayer (AUT)
4. Travis Ganong (USA)
5. Vincent Kriechmayr (AUT)
6. Christian Walder (AUT)
7. Marco Odermatt (SUI)
8. Max Franz (AUT)
9. Andreas Sander (GER)
10. Christof Innerhofer (ITA)
11. Romed Baumann (GER)
12. Dominik Paris (ITA)
13. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
14. Ryan Cochran-Siegle (USA)
15. Alexis Pinturault (FRA)
16. James Crawford (CAN)
17. Matthieu Bailet (FRA)
18. Mattia Casse (ITA)
19. Beat Feuz (SUI)
20. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
21. Daniel Hemetsberger (AUT)
22. Blaise Giezendanner (FRA)
23. Justin Murisier (SUI)
24. Raphael Haaser (AUT)
25. Gino Caviezel (SUI)
26. Johan Clarey (FRA)
27. Stefan Babinsky (AUT)
28. Josef Ferstl (GER)
29. Felix Monsen (SWE)
30. Emanuele Buzzi (ITA)
31. Brodie Seger (CAN)
32. Riccardo Tonetti (ITA)
33. Guglielmo Bosca (ITA)
34. Daniel Danklmaier (AUT)
35. Broderick Thompson (CAN)
36. Stefan Rogentin (SUI)
37. Steven Nyman (USA)
38. Simon Jocher (GER)
39. Roy Piccard (FRA)
40. Niels Hintermann (SUI)
41. Jeffrey Read (CAN)
42. Bryce Bennett (USA)
43. Martin Čater (SLO)
44. Thomas Tumler (SUI)
45. Boštjan Kline (SLO)
46. Jared Goldberg (USA)
47. Trevor Philp (CAN)
48. Miha Hrobat (SLO)
49. Dominik Schwaiger (GER)
50. Matteo Marsaglia (ITA)
51. Sam Alphand (FRA)
52. Gilles Roulin (SUI)
53. Erik Arvidsson (USA)
54. Pavel Trichičev (RUS)
55. Riley Seger (CAN)
56. Olle Sundin (SWE)
57. Nicolo Molteni (ITA)
58. Nico Gauer (LIE)
59. Nejc Naraločnik (SLO)
1. Kjetil Jansrud (NOR)
2. Loïc Meillard (SUI)
3. Matthias Mayer (AUT)
4. Travis Ganong (USA)
5. Vincent Kriechmayr (AUT)
6. Christian Walder (AUT)
7. Marco Odermatt (SUI)
8. Max Franz (AUT)
9. Andreas Sander (GER)
10. Christof Innerhofer (ITA)
11. Romed Baumann (GER)
12. Dominik Paris (ITA)
13. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
14. Ryan Cochran-Siegle (USA)
15. Alexis Pinturault (FRA)
16. James Crawford (CAN)
17. Matthieu Bailet (FRA)
18. Mattia Casse (ITA)
19. Beat Feuz (SUI)
20. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
21. Daniel Hemetsberger (AUT)
22. Blaise Giezendanner (FRA)
23. Justin Murisier (SUI)
24. Raphael Haaser (AUT)
25. Gino Caviezel (SUI)
26. Johan Clarey (FRA)
27. Stefan Babinsky (AUT)
28. Josef Ferstl (GER)
29. Felix Monsen (SWE)
30. Emanuele Buzzi (ITA)
31. Brodie Seger (CAN)
32. Riccardo Tonetti (ITA)
33. Guglielmo Bosca (ITA)
34. Daniel Danklmaier (AUT)
35. Broderick Thompson (CAN)
36. Stefan Rogentin (SUI)
37. Steven Nyman (USA)
38. Simon Jocher (GER)
39. Roy Piccard (FRA)
40. Niels Hintermann (SUI)
41. Jeffrey Read (CAN)
42. Bryce Bennett (USA)
43. Martin Čater (SLO)
44. Thomas Tumler (SUI)
45. Boštjan Kline (SLO)
46. Jared Goldberg (USA)
47. Trevor Philp (CAN)
48. Miha Hrobat (SLO)
49. Dominik Schwaiger (GER)
50. Matteo Marsaglia (ITA)
51. Sam Alphand (FRA)
52. Gilles Roulin (SUI)
53. Erik Arvidsson (USA)
54. Pavel Trichičev (RUS)
55. Riley Seger (CAN)
56. Olle Sundin (SWE)
57. Nicolo Molteni (ITA)
58. Nico Gauer (LIE)
59. Nejc Naraločnik (SLO)
Náhrada za zrušené Super-G snad bude ve čtvrtek v Beaver Creeku. Zde právě tento závod přibyl, dále se dle plánu pojede v Americe v pátek Super-G a víkendové sjezdy. Snad vše v pořádku proběhne. (19:23:47)