Sprint žen, 7,5 km, Östersund | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) | | | Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: S. Samuelsson (SWE) (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
SuperG mužů, Lake Louise | (zruš.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: A. Lanišek (SLO) (kon.) |
Stíhačka mužů, 15 km volně, Ruka | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) | | | Stíhačka žen, 10 km volně, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - Sprint žen, 7,5 km, Östersund
Vítěz: H. Öbergová (SWE)
Denisa Józsová
Konečné pořadí:
1. Hanna Öbergová (SWE) 19:01,5 (0)
2. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +11,3 (0)
3. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +15,4 (1)
4. Dzinara Alimbekavová (BLR) +18,0 (0)
5. Hanna Solaová (BLR) +27,3 (1)
6. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +35,9 (1)
7. Franziska Preussová (GER) +38,8 (1)
8. Elvira Öbergová (SWE) +38,9 (2)
9. Linn Perssonová (SWE) +47,1 (1)
10. Ida Lienová (NOR) +50,9 (0)
11. Eva Puskarčíková (CZE) +52,8 (0)
12. Clare Eganová (USA) +53,2 (0)
13. Anais Bescondová (FRA) +54,0 (1)
14. Baiba Bendiková (LAT) +59,5 (0)
15. Markéta Davidová (CZE) +59,8 (1)
16. Anna Weidelová (GER) +1:01,3 (0)
17. Uljana Nigmatullinová (RUS) +1:03,7 (0)
18. Mona Brorssonová (SWE) +1:06,5 (2)
18. Jessica Jislová (CZE) +1:06,5 (0)
20. Anna Magnussonová (SWE) +1:09,0 (1)
21. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:15,1 (2)
22. Lotte Lieová (BEL) +1:18,3 (1)
23. Dorothea Wiererová (ITA) +1:18,6 (1)
24. Olena Bilosjuková (UKR) +1:22,1 (0)
25. Denise Herrmannová (GER) +1:22,4 (2)
26. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:24,0 (1)
27. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:28,9 (2)
28. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:30,7 (3)
29. Tereza Vinklárková (CZE) +1:30,8 (0)
30. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +1:31,6 (0)
31. Dunja Zdoucová (AUT) +1:32,8 (0)
32. Mari Ederová (FIN) +1:34,5 (2)
33. Kristina Rezcovová (RUS) +1:36,9 (2)
34. Amy Basergaová (SUI) +1:38,9 (1)
35. Julia Simonová (FRA) +1:39,7 (3)
36. Christina Riederová (AUT) +1:40,8 (0)
37. Tuuli Tomingasová (EST) +1:45,2 (1)
38. Vanessa Voigtová (GER) +1:48,0 (2)
38. Jing Čchü (CHN) +1:48,0 (0)
40. Janina Hettichová (GER) +1:48,9 (2)
...
48. Ivona Fialková (SVK) +1:55,2 (2)
54. Lucie Charvátová (CZE) +2:02,2 (3)
82. Paulina Fialková (SVK) +2:39,5 (3)
109. Henrieta Horvátová (SVK) +4:16,5 (2)
Pořadí po druhé střelbě
1. Hanna Öbergová (SWE) 13:34,4 min (0)
2. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1,8 s (0)
3. Dzinara Alimbekavová (BLR) +9,1 (0)
4. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +12,1 (1)
5. Hanna Solaová (BLR) +18,9 (1)
6. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +31,6 (1)
7. Eva Puskarčíková (CZE) +35,8 (0)
...
13. Jessica Jislová (CZE) +42,1 (0)
19. Markéta Davidová (CZE) +50,3 (1)
26. Tereza Vinklárková (CZE) +1:04,5 min (0)
50. Ivona Fialková (SVK) +1:29,8 (2)
62. Lucie Charvátová (CZE) +1:38,3 (3)
84. Paulina Fialková (SVK) +2:08,5 (3)
107. Henrieta Horvátová (SVK) +3:03,4 (2)
Pořadí po první střelbě
1. Hanna Solaová (BLR) 6:44,9 min (0)
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +2,6 s (0)
3. Mona Brorssonová (SWE) +7,5 (0)
4. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +8,2 (0)
5. Hanna Öbergová (SWE) +10,4 +(0)
5. Dzinara Alimbekavová (BLR) +10,4 (0)
...
8. Lucie Charvátová (CZE) +14,7 (0)
9. Markéta Davidová (CZE) +18,4 (0)
12. Eva Puskarčíková (CZE) +20,5 (0)
19. Jessica Jislová (CZE) +26,6 (0)
23. Ivona Fialková (SVK) +30,0 (0)
35. Tereza Vinklárková (CZE) +36,5 (0)
75. Henrieta Horvátová (SVK) +1:01,7 min (0)
97. Paulina Fialková (SVK) +1:25,3 (2)
Startovní listina
1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 11:00:30
2. Emma Lunderová (CAN)
3. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
4. Mari Ederová (FIN)
5. Dorothea Wiererová (ITA)
6. Milena Todorovová (BUL)
7. Lucie Charvátová (CZE) 11:03:00
8. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
9. Selina Gasparinová (SUI)
10. Franziska Preussová (GER)
11. Lotte Lieová (BEL)
12. Lisa Vittozziová (ITA)
13. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
14. Markéta Davidová (CZE) 11:07:00
15. Natalja Kočerginová (LTU)
16. Hanna Öbergová (SWE)
17. Paulina Fialková (SVK)
18. Elvira Öbergová (SWE)
19. Galina Višněvská-Šeporenková (KAZ)
20. Lena Häckiová (SUI)
21. Janina Hettichová (GER)
22. Baiba Bendiková (LAT)
23. Tuuli Tomingasová (EST)
24. Denise Herrmannová (GER)
25. Fujuko Tačizakiová (JPN)
26. Tiril Eckhoffová (NOR)
27. Dunja Zdoucová (AUT)
28. Linn Perssonová (SWE)
29. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
30. Hanna Solaová (BLR)
31. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
32. Vita Semerenková (UKR)
33. Clare Eganová (USA)
34. Julia Simonová (FRA)
35. Elena Kručinkinová (BLR)
36. Uljana Nigmatullinová (RUS)
37. Valj Semerenková (UKR)
38. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
39. Larisa Kuklinová (RUS)
40. Eva Puskarčíková (CZE) 11:20:00
41. Dzinara Alimbekavová (BLR)
42. Ivona Fialková (SVK)
43. Suvi Minkkinenová (FIN)
44. Vanessa Hinzová (GER)
45. Nadia Moserová (CAN)
46. Julija Džimová (UKR)
47. Johanna Talihärmová (EST)
48. Alina Stremousová (MDA)
49. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
50. Valeria Vasněcovová (RUS)
51. Světlana Mironovová (RUS)
52. Vanessa Voigtová (GER)
53. Polona Klemenčičová (SLO)
54. Mona Brorssonová (SWE)
55. Kamila Żuková (POL)
56. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
57. Julia Schwaigerová (AUT)
58. Elisa Gasparinová (SUI)
59. Michela Carraraová (ITA)
60. Anais Bescondová (FRA)
61. Sanita Bulinová (LAT)
62. Fan-čchi Meng (CHN)
63. Ziva Klemenčičová (SLO)
64. Sarah Beaudryová (CAN)
65. Darcie Morotonová (AUS)
66. Deedra Irwinová (USA)
67. Amanda Lightfootová (GBR)
68. Aita Gasparinová (SUI)
69. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
70. Ťia-lin Tchang (CHN)
71. Anna Weidelová (GER)
72. Daniela Kadevová (BUL)
73. Jessica Jislová (CZE) 11:36:30
74. Darja Kliminová (KAZ)
75. Sari Maedaová (JPN)
76. Jurie Tanakaová (JPN)
77. Ida Lienová (NOR)
78. Či-hi Mun (KOR)
79. Anna Mąkaová (POL)
80. Anika Kožicaová (CRO)
81. Henrieta Horvátová (SVK)
82. Iryna Leščanková (BLR)
83. Kristina Rezcovová (RUS)
84. Olena Bilosjuková (UKR)
85. Nastasija Kinnunenová (FIN)
86. Chloé Chevalierová (FRA)
87. Aljona Ivanovová (MDA)
88. Rebecca Passlerová (ITA)
89. Anastasia Tolmachevová (ROU)
90. Anna Juppeová (AUT)
91. Anna Magnussonová (SWE)
92. Kadri Lehtlaová (EST)
93. Stina Nilssonová (SWE)
94. Son-su Kim (KOR)
95. Irina Kručinkinová (BLR)
96. Nika Vindišarová (SLO)
97. Elena Chirkovová (ROU)
98. Anastasija Merkušinová (UKR)
99. Susan Kuelmová (EST)
100. Susan Dunkleeová (USA)
101. Jüan-meng Čchu (CHN)
102. Amy Basergaová (SUI)
103. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
104. Irina Kazakevičová (RUS)
105. Asuka Hačisukaová (JPN)
106. Christina Riederová (AUT)
107. Erika Jänkäová (FIN)
108. Juliane Freuwirtová (GER)
109. Tereza Vinklárková (CZE) 11:54:30
110. Benita Peifferová (CAN)
111. Lora Hristovová (BUL)
112. Karolina Pitońová (POL)
113. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
114. Jen Čang (CHN)
115. Samuela Comolaová (ITA)
116. Annija Keita Sabuleová (LAT)
1. Hanna Öbergová (SWE) 19:01,5 (0)
2. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +11,3 (0)
3. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +15,4 (1)
4. Dzinara Alimbekavová (BLR) +18,0 (0)
5. Hanna Solaová (BLR) +27,3 (1)
6. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +35,9 (1)
7. Franziska Preussová (GER) +38,8 (1)
8. Elvira Öbergová (SWE) +38,9 (2)
9. Linn Perssonová (SWE) +47,1 (1)
10. Ida Lienová (NOR) +50,9 (0)
11. Eva Puskarčíková (CZE) +52,8 (0)
12. Clare Eganová (USA) +53,2 (0)
13. Anais Bescondová (FRA) +54,0 (1)
14. Baiba Bendiková (LAT) +59,5 (0)
15. Markéta Davidová (CZE) +59,8 (1)
16. Anna Weidelová (GER) +1:01,3 (0)
17. Uljana Nigmatullinová (RUS) +1:03,7 (0)
18. Mona Brorssonová (SWE) +1:06,5 (2)
18. Jessica Jislová (CZE) +1:06,5 (0)
20. Anna Magnussonová (SWE) +1:09,0 (1)
21. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:15,1 (2)
22. Lotte Lieová (BEL) +1:18,3 (1)
23. Dorothea Wiererová (ITA) +1:18,6 (1)
24. Olena Bilosjuková (UKR) +1:22,1 (0)
25. Denise Herrmannová (GER) +1:22,4 (2)
26. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:24,0 (1)
27. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:28,9 (2)
28. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:30,7 (3)
29. Tereza Vinklárková (CZE) +1:30,8 (0)
30. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +1:31,6 (0)
31. Dunja Zdoucová (AUT) +1:32,8 (0)
32. Mari Ederová (FIN) +1:34,5 (2)
33. Kristina Rezcovová (RUS) +1:36,9 (2)
34. Amy Basergaová (SUI) +1:38,9 (1)
35. Julia Simonová (FRA) +1:39,7 (3)
36. Christina Riederová (AUT) +1:40,8 (0)
37. Tuuli Tomingasová (EST) +1:45,2 (1)
38. Vanessa Voigtová (GER) +1:48,0 (2)
38. Jing Čchü (CHN) +1:48,0 (0)
40. Janina Hettichová (GER) +1:48,9 (2)
...
48. Ivona Fialková (SVK) +1:55,2 (2)
54. Lucie Charvátová (CZE) +2:02,2 (3)
82. Paulina Fialková (SVK) +2:39,5 (3)
109. Henrieta Horvátová (SVK) +4:16,5 (2)
Pořadí po druhé střelbě
1. Hanna Öbergová (SWE) 13:34,4 min (0)
2. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1,8 s (0)
3. Dzinara Alimbekavová (BLR) +9,1 (0)
4. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +12,1 (1)
5. Hanna Solaová (BLR) +18,9 (1)
6. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +31,6 (1)
7. Eva Puskarčíková (CZE) +35,8 (0)
...
13. Jessica Jislová (CZE) +42,1 (0)
19. Markéta Davidová (CZE) +50,3 (1)
26. Tereza Vinklárková (CZE) +1:04,5 min (0)
50. Ivona Fialková (SVK) +1:29,8 (2)
62. Lucie Charvátová (CZE) +1:38,3 (3)
84. Paulina Fialková (SVK) +2:08,5 (3)
107. Henrieta Horvátová (SVK) +3:03,4 (2)
Pořadí po první střelbě
1. Hanna Solaová (BLR) 6:44,9 min (0)
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +2,6 s (0)
3. Mona Brorssonová (SWE) +7,5 (0)
4. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +8,2 (0)
5. Hanna Öbergová (SWE) +10,4 +(0)
5. Dzinara Alimbekavová (BLR) +10,4 (0)
...
8. Lucie Charvátová (CZE) +14,7 (0)
9. Markéta Davidová (CZE) +18,4 (0)
12. Eva Puskarčíková (CZE) +20,5 (0)
19. Jessica Jislová (CZE) +26,6 (0)
23. Ivona Fialková (SVK) +30,0 (0)
35. Tereza Vinklárková (CZE) +36,5 (0)
75. Henrieta Horvátová (SVK) +1:01,7 min (0)
97. Paulina Fialková (SVK) +1:25,3 (2)
Startovní listina
1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 11:00:30
2. Emma Lunderová (CAN)
3. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
4. Mari Ederová (FIN)
5. Dorothea Wiererová (ITA)
6. Milena Todorovová (BUL)
7. Lucie Charvátová (CZE) 11:03:00
8. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
9. Selina Gasparinová (SUI)
10. Franziska Preussová (GER)
11. Lotte Lieová (BEL)
12. Lisa Vittozziová (ITA)
13. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
14. Markéta Davidová (CZE) 11:07:00
15. Natalja Kočerginová (LTU)
16. Hanna Öbergová (SWE)
17. Paulina Fialková (SVK)
18. Elvira Öbergová (SWE)
19. Galina Višněvská-Šeporenková (KAZ)
20. Lena Häckiová (SUI)
21. Janina Hettichová (GER)
22. Baiba Bendiková (LAT)
23. Tuuli Tomingasová (EST)
24. Denise Herrmannová (GER)
25. Fujuko Tačizakiová (JPN)
26. Tiril Eckhoffová (NOR)
27. Dunja Zdoucová (AUT)
28. Linn Perssonová (SWE)
29. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
30. Hanna Solaová (BLR)
31. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
32. Vita Semerenková (UKR)
33. Clare Eganová (USA)
34. Julia Simonová (FRA)
35. Elena Kručinkinová (BLR)
36. Uljana Nigmatullinová (RUS)
37. Valj Semerenková (UKR)
38. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
39. Larisa Kuklinová (RUS)
40. Eva Puskarčíková (CZE) 11:20:00
41. Dzinara Alimbekavová (BLR)
42. Ivona Fialková (SVK)
43. Suvi Minkkinenová (FIN)
44. Vanessa Hinzová (GER)
45. Nadia Moserová (CAN)
46. Julija Džimová (UKR)
47. Johanna Talihärmová (EST)
48. Alina Stremousová (MDA)
49. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
50. Valeria Vasněcovová (RUS)
51. Světlana Mironovová (RUS)
52. Vanessa Voigtová (GER)
53. Polona Klemenčičová (SLO)
54. Mona Brorssonová (SWE)
55. Kamila Żuková (POL)
56. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
57. Julia Schwaigerová (AUT)
58. Elisa Gasparinová (SUI)
59. Michela Carraraová (ITA)
60. Anais Bescondová (FRA)
61. Sanita Bulinová (LAT)
62. Fan-čchi Meng (CHN)
63. Ziva Klemenčičová (SLO)
64. Sarah Beaudryová (CAN)
65. Darcie Morotonová (AUS)
66. Deedra Irwinová (USA)
67. Amanda Lightfootová (GBR)
68. Aita Gasparinová (SUI)
69. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
70. Ťia-lin Tchang (CHN)
71. Anna Weidelová (GER)
72. Daniela Kadevová (BUL)
73. Jessica Jislová (CZE) 11:36:30
74. Darja Kliminová (KAZ)
75. Sari Maedaová (JPN)
76. Jurie Tanakaová (JPN)
77. Ida Lienová (NOR)
78. Či-hi Mun (KOR)
79. Anna Mąkaová (POL)
80. Anika Kožicaová (CRO)
81. Henrieta Horvátová (SVK)
82. Iryna Leščanková (BLR)
83. Kristina Rezcovová (RUS)
84. Olena Bilosjuková (UKR)
85. Nastasija Kinnunenová (FIN)
86. Chloé Chevalierová (FRA)
87. Aljona Ivanovová (MDA)
88. Rebecca Passlerová (ITA)
89. Anastasia Tolmachevová (ROU)
90. Anna Juppeová (AUT)
91. Anna Magnussonová (SWE)
92. Kadri Lehtlaová (EST)
93. Stina Nilssonová (SWE)
94. Son-su Kim (KOR)
95. Irina Kručinkinová (BLR)
96. Nika Vindišarová (SLO)
97. Elena Chirkovová (ROU)
98. Anastasija Merkušinová (UKR)
99. Susan Kuelmová (EST)
100. Susan Dunkleeová (USA)
101. Jüan-meng Čchu (CHN)
102. Amy Basergaová (SUI)
103. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
104. Irina Kazakevičová (RUS)
105. Asuka Hačisukaová (JPN)
106. Christina Riederová (AUT)
107. Erika Jänkäová (FIN)
108. Juliane Freuwirtová (GER)
109. Tereza Vinklárková (CZE) 11:54:30
110. Benita Peifferová (CAN)
111. Lora Hristovová (BUL)
112. Karolina Pitońová (POL)
113. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
114. Jen Čang (CHN)
115. Samuela Comolaová (ITA)
116. Annija Keita Sabuleová (LAT)
1. Hanna Öbergová (SWE) 19:01,5 (0)
2. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +11,3 (0)
3. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +15,4 (1)
4. Dzinara Alimbekavová (BLR) +18,0 (0)
5. Hanna Solaová (BLR) +27,3 (1)
6. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +35,9 (1)
7. Franziska Preussová (GER) +38,8 (1)
8. Elvira Öbergová (SWE) +38,9 (2)
9. Linn Perssonová (SWE) +47,1 (1)
10. Ida Lienová (NOR) +50,9 (0)
11. Eva Puskarčíková (CZE) +52,8 (0)
12. Clare Eganová (USA) +53,2 (0)
13. Anais Bescondová (FRA) +54,0 (1)
14. Baiba Bendiková (LAT) +59,5 (0)
15. Markéta Davidová (CZE) +59,8 (1)
16. Anna Weidelová (GER) +1:01,3 (0)
17. Uljana Nigmatullinová (RUS) +1:03,7 (0)
18. Mona Brorssonová (SWE) +1:06,5 (2)
18. Jessica Jislová (CZE) +1:06,5 (0)
20. Anna Magnussonová (SWE) +1:09,0 (1)
21. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:15,1 (2)
22. Lotte Lieová (BEL) +1:18,3 (1)
23. Dorothea Wiererová (ITA) +1:18,6 (1)
24. Olena Bilosjuková (UKR) +1:22,1 (0)
25. Denise Herrmannová (GER) +1:22,4 (2)
26. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:24,0 (1)
27. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:28,9 (2)
28. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:30,7 (3)
29. Tereza Vinklárková (CZE) +1:30,8 (0)
30. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +1:31,6 (0)
31. Dunja Zdoucová (AUT) +1:32,8 (0)
32. Mari Ederová (FIN) +1:34,5 (2)
33. Kristina Rezcovová (RUS) +1:36,9 (2)
34. Amy Basergaová (SUI) +1:38,9 (1)
35. Julia Simonová (FRA) +1:39,7 (3)
36. Christina Riederová (AUT) +1:40,8 (0)
37. Tuuli Tomingasová (EST) +1:45,2 (1)
38. Vanessa Voigtová (GER) +1:48,0 (2)
38. Jing Čchü (CHN) +1:48,0 (0)
40. Janina Hettichová (GER) +1:48,9 (2)
...
48. Ivona Fialková (SVK) +1:55,2 (2)
54. Lucie Charvátová (CZE) +2:02,2 (3)
82. Paulina Fialková (SVK) +2:39,5 (3)
109. Henrieta Horvátová (SVK) +4:16,5 (2)
1. Hanna Öbergová (SWE) 13:34,4 min (0)
2. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1,8 s (0)
3. Dzinara Alimbekavová (BLR) +9,1 (0)
4. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +12,1 (1)
5. Hanna Solaová (BLR) +18,9 (1)
6. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +31,6 (1)
7. Eva Puskarčíková +35,8 (0)
...
14. Markéta Davidová (CZE) +50,3 (1)
35. Lucie Charvátová (CZE) +1:38,3 min (3)
39. Paulina Fialková (SVK) +2:08,5 (3)
1. Hanna Solaová (BLR) 6:44,9 min (0)
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +2,6 s (0)
3. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +8,2
4. Hanna Öbergová (SWE) +10,4
5. Franziska Preussová (GER) +11,1
6. Lucie Charvátová (CZE) +14,7
7. Markéta Davidová (CZE) +18,4