Ufa – Dynamo Moskva 0:4 (kon.) | Čeljabinsk – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Vladivostok 2:1 (kon.)
Čerepovec – Chabarovsk 1:2 (kon.) | Nižněkamsk – Barys 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Riga 3:4 (2:3 po s.n.)

Československá stopa
    V zápase se žádný český či slovenský hokejista neobjevil.

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:43:48)

Hokejisté Dynama Moskva uspěli na ledě Ufy a domů si vezou tři body za vítězství 4:0. To se rodilo již v úvodní třetině, na jejímž konci se v krátkém sledu prosadili z individuálních akcí Andrej Sergejev a nahozením od modré čáry Anton Bělov. V prostřední třetině padly také dvě branky, obě měl na svědomí přesnými střelami Stanislav Galijev. V závěrečné periodě si hosté dokázali výsledek pohlídat, pro brankáře Bočarova udrželi i čisté konto.

59:50
    Po vhazování v útočném pásmu střílel ještě Volkov, jeho pokus mířil vedle. Víc se již nestane.

59:23
    A nejspíše se jim to nepovede, protože kupředu opět míří domácí.

58:59
    Hosté se drží v útočném pásmu, kde kombinují u pravého mantinelu. Ke vstřelení páté branky v utkání zatím blízko nejsou.

58:26
    Kadějkin dostal puk do útočné třetiny, ale zase to bylo jen na chvilku. Hosté kotouč odpálili do středního pásma.

57:46
    Další zákrok domácího brankáře. Z ochozů stadionu už míří diváci domů, je jim jasné, že jejich tým dnes bodově úspěšný nebude.

57:07
    Galijev a Šipačov ujeli do přečíslení dvou na jednoho, prvně jmenovaný vycítil šanci na hattrick, navíc mu byla šance přihrát zmařena, proto vystřelil, ale Šaryčenkov betonem puk vyrazil.

56:31
    Šikovná žabička od hostů nekončí zakázaným uvolněním, domácí tak začínají další útočnou akci z vlastní třetiny.

55:49
    Zajímavý průnik Kartajeva, který si to v rychlosti namířil do útočného pásma, objel obránce soupeře a poté zakončoval z levé strany, bohužel pro domácí mířil mimo.

55:07
    Další zákrok Šaryčenkova. Po střele od modré čáry vykopl puk betonem do rohu kluziště, kde k němu mají blíže domácí.

54:40
    Teď už musel domácí brankář zasahovat. Nepříjemnou střelou ho z levého kruhu prověřil Raševskij.

54:15
    Nahození od modré čáry Šaryčenkov pouze zkontroloval.

53:42
    Šipačov se dostal do útočné třetiny, chtěl trochu ambiciózně překonat dvojici obránců soupeře, jenže proti přesile neměl šanci.

53:01
    A tohle je zakázané uvolnění domácích. To přichází z přemíry snahy.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 17. Andrej Sergejev (Raševskij, O. Lindberg), 19. A. Bělov (V. Jefremov, Petunin), 26. Galijev (Wedin, Šipačov), 32. Galijev (Šipačov, A. Mironov)

Salavat Julajev Ufa: Metsola (26. Šaryčenkov) – P. Larsen, Panin, Koledov, Naumenkov, Viktor Antipin, Chafizullin, J. Birjukov, Zubarev – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin, V. Tichonov – Baškirov, Chochrjakov, Šmeljov – Sannikov, Kartajev, Platt.
    Trenér: Tomi Lamsa

Dynamo Moskva: I. Bočarov (G. Kuzněcov) – Andrej Sergejev, A. Bělov, Vojnov, A. Mironov, J. Zajcev, Volkov, S. Bojkov – Wedin, Šipačov, Galijev – O'Dell, O. Lindberg, Raševskij – Klinkhammer, Jakimov, A. Fjodorov – Igumnov, V. Jefremov, Petunin – V. Michajlov.
    Trenér: Alexej Kudašov