Stíhačka žen, 10 km, Östersund | Vítěz: M. Olsbuová-Røiselandová (NOR) (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sjezd mužů, Beaver Creek | Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.) | | | Sjezd žen, Lake Louise | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS134, Wisla | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Muži 15 km volně, Lillehammer | Vítěz: S. H. Krüger (NOR) (kon.) | | | Ženy 10 km volně, Lillehammer | Vítěz: F. Karlssonová (SWE) (kon.) |
Týmový závod mužů, skoky HS98, Lillehammer | Vítěz: Německo (kon.) | | | Skoky žen HS98, Lillehammer | Vítěz: M. L. Lundová (NOR) (kon.) |
Týmový závod mužů, běh 4x5 km, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Běh žen 5 km, Lillehammer | Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) |
Al Matavao - Pavel Salčák | Vítěz: Al Matavao (kon.) | | | Daniel Dittrich - Thomas Narmo | Vítěz: Daniel Dittrich (kon.) |
Matěj Kuzník - Krisztián Simon | Vítěz: Matěj Kuzník (kon.) | | | Christian Eckerlin - Ioannis Palaiologos | Vítěz: Christian Eckerlin (kon.) |
Karol Ryšavý - Losene Keita | Vítěz: Losene Keita (kon.) | | | David Kozma - Bojan Veličković | Vítěz: David Kozma (kon.) |
konec
SP - Běh žen 5 km, Lillehammer
Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR)
Milan Huppert
Konečné pořadí
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 16:02,7 min
2. Mari Leinanová Lundová (NOR) +52,6 s
3. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:29,1 min
4. Marte Leinanová Lundová (NOR) +1:37,3
5. Ida Marie Hagenová (NOR) +1:38,2
6. Ema Volavšeková (SLO) +1:50,9
7. Annika Sieffová (ITA) +1:55,2
8. Juna Kasaiová (JPN) +1:57,0
9. Cindy Haaschová (GER) +2:27,0
10. Stefanija Nadymovová (RUS) +2:32,9
11. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:35,5
12. Andžu Nakamuraová (JPN) +2:44,9
13. Silva Verbičová (SLO) +3:06,3
14. Anastasija Gončarovová (RUS) +3:28,3
15. Léna Brocardová (FRA) +3:31,0
16. Maria Gerbothová (GER) +3:31,6
17. Jenny Nowaková (GER) +3:31,8
18. Svenja Würthová (GER) +3:44,1
19. Daniela Dejoriová (ITA) +3:57,3
20. Hanna Midtsundstadová (NOR) +4:04,3
21. Annika Malacinskiová (USA) +4:16,6
22. Sophia Maurusová (GER) +5:23,8
23. Čulpan Valjevová (RUS) +5:24,4
24. Ami Sawayaová (JPN) +5:26,2
25. Tereza Koldovská (CZE) +5:35,0
26. Thea Öihaugenová (NOR) +6:32,9
27. Oda Leiraamová (NOR) +6:45,7
Pořadí po skokanské části
1. Mari Leinanová Lundová (NOR)
2. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) +10 s
3. Annika Sieffová (ITA) +1:07 min
4. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:14
5. Juna Kasaiová (JPN) +1:21
6. Silva Verbičová (SLO) +1:32
7. Ida Marie Hagenová (NOR) +1:45
8. Svenja Würthová (GER) +1:48
9. Marte Leinanová Lundová (NOR) +1:53
10. Ema Volavšeková (SLO) +1:54
11. Stefanija Nadymovová (RUS) +1:55
12. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:11
13. Cindy Haaschová (GER) +2:32
14. Jenny Nowaková (GER) +2:35
15. Léna Brocardová (FRA) +2:40
16. Andžu Nakamuraová (JPN) +2:52
17. Maria Gerbothová (GER) +2:52
18. Anastasija Gončarovová (RUS) +3:14
19. Annika Malacinskiová (USA) +3:26
20. Daniela Dejoriová (ITA) +3:36
21. Hanna Midtsundstadová (NOR) +3:45
22. Sophia Maurusová (GER) +3:49
23. Čulpan Valjevová (RUS) +4:15
24. Tereza Koldovská (CZE) +4:23
25. Thea Öihaugenová (NOR) +4:32
26. Ami Sawayaová (JPN) +5:04
27. Oda Leiraamová (NOR) +6:03
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 16:02,7 min
2. Mari Leinanová Lundová (NOR) +52,6 s
3. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:29,1 min
4. Marte Leinanová Lundová (NOR) +1:37,3
5. Ida Marie Hagenová (NOR) +1:38,2
6. Ema Volavšeková (SLO) +1:50,9
7. Annika Sieffová (ITA) +1:55,2
8. Juna Kasaiová (JPN) +1:57,0
9. Cindy Haaschová (GER) +2:27,0
10. Stefanija Nadymovová (RUS) +2:32,9
11. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:35,5
12. Andžu Nakamuraová (JPN) +2:44,9
13. Silva Verbičová (SLO) +3:06,3
14. Anastasija Gončarovová (RUS) +3:28,3
15. Léna Brocardová (FRA) +3:31,0
16. Maria Gerbothová (GER) +3:31,6
17. Jenny Nowaková (GER) +3:31,8
18. Svenja Würthová (GER) +3:44,1
19. Daniela Dejoriová (ITA) +3:57,3
20. Hanna Midtsundstadová (NOR) +4:04,3
21. Annika Malacinskiová (USA) +4:16,6
22. Sophia Maurusová (GER) +5:23,8
23. Čulpan Valjevová (RUS) +5:24,4
24. Ami Sawayaová (JPN) +5:26,2
25. Tereza Koldovská (CZE) +5:35,0
26. Thea Öihaugenová (NOR) +6:32,9
27. Oda Leiraamová (NOR) +6:45,7
Pořadí po skokanské části
1. Mari Leinanová Lundová (NOR)
2. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) +10 s
3. Annika Sieffová (ITA) +1:07 min
4. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:14
5. Juna Kasaiová (JPN) +1:21
6. Silva Verbičová (SLO) +1:32
7. Ida Marie Hagenová (NOR) +1:45
8. Svenja Würthová (GER) +1:48
9. Marte Leinanová Lundová (NOR) +1:53
10. Ema Volavšeková (SLO) +1:54
11. Stefanija Nadymovová (RUS) +1:55
12. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:11
13. Cindy Haaschová (GER) +2:32
14. Jenny Nowaková (GER) +2:35
15. Léna Brocardová (FRA) +2:40
16. Andžu Nakamuraová (JPN) +2:52
17. Maria Gerbothová (GER) +2:52
18. Anastasija Gončarovová (RUS) +3:14
19. Annika Malacinskiová (USA) +3:26
20. Daniela Dejoriová (ITA) +3:36
21. Hanna Midtsundstadová (NOR) +3:45
22. Sophia Maurusová (GER) +3:49
23. Čulpan Valjevová (RUS) +4:15
24. Tereza Koldovská (CZE) +4:23
25. Thea Öihaugenová (NOR) +4:32
26. Ami Sawayaová (JPN) +5:04
27. Oda Leiraamová (NOR) +6:03
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 16:02,7 min
2. Mari Leinanová Lundová (NOR) +52,6 s
3. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:29,1 min
4. Marte Leinanová Lundová (NOR) +1:37,3
5. Ida Marie Hagenová (NOR) +1:38,2
6. Ema Volavšeková (SLO) +1:50,9
7. Annika Sieffová (ITA) +1:55,2
8. Juna Kasaiová (JPN) +1:57,0
9. Cindy Haaschová (GER) +2:27,0
10. Stefanija Nadymovová (RUS) +2:32,9
11. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:35,5
12. Andžu Nakamuraová (JPN) +2:44,9
13. Silva Verbičová (SLO) +3:06,3
14. Anastasija Gončarovová (RUS) +3:28,3
15. Léna Brocardová (FRA) +3:31,0
16. Maria Gerbothová (GER) +3:31,6
17. Jenny Nowaková (GER) +3:31,8
18. Svenja Würthová (GER) +3:44,1
19. Daniela Dejoriová (ITA) +3:57,3
20. Hanna Midtsundstadová (NOR) +4:04,3
21. Annika Malacinskiová (USA) +4:16,6
22. Sophia Maurusová (GER) +5:23,8
23. Čulpan Valjevová (RUS) +5:24,4
24. Ami Sawayaová (JPN) +5:26,2
25. Tereza Koldovská (CZE) +5:35,0
26. Thea Öihaugenová (NOR) +6:32,9
27. Oda Leiraamová (NOR) +6:45,7
1. Mari Leinanová Lundová (NOR)
2. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) +10 s
3. Annika Sieffová (ITA) +1:07 min
4. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:14
5. Juna Kasaiová (JPN) +1:21
6. Silva Verbičová (SLO) +1:32
7. Ida Marie Hagenová (NOR) +1:45
8. Svenja Würthová (GER) +1:48
9. Marte Leinanová Lundová (NOR) +1:53
10. Ema Volavšeková (SLO) +1:54
11. Stefanija Nadymovová (RUS) +1:55
12. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:11
13. Cindy Haaschová (GER) +2:32
14. Jenny Nowaková (GER) +2:35
15. Léna Brocardová (FRA) +2:40
16. Andžu Nakamuraová (JPN) +2:52
17. Maria Gerbothová (GER) +2:52
18. Anastasija Gončarovová (RUS) +3:14
19. Annika Malacinskiová (USA) +3:26
20. Daniela Dejoriová (ITA) +3:36
21. Hanna Midtsundstadová (NOR) +3:45
22. Sophia Maurusová (GER) +3:49
23. Čulpan Valjevová (RUS) +4:15
24. Tereza Koldovská (CZE) +4:23
25. Thea Öihaugenová (NOR) +4:32
26. Ami Sawayaová (JPN) +5:04
27. Oda Leiraamová (NOR) +6:03