Česko – J. Korea 26:32 (kon.) | Chorvatsko – Argentina 28:22 (kon.) | Německo – Kongo 29:18 (kon.)
Brazílie – Rakousko 38:31 (kon.) | Dánsko – Maďarsko 30:19 (kon.) | Španělsko – Japonsko 28:26 (kon.)
Brazílie
38:31 (15:15)
Rakousko
Středa 08.12.2021, 18:00Mistrovství světa žen • Skupina 4

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (19:28:01)

Brazílie – Rakousko 38:31 (15:15)
    Nejvíce branek: Araújová 8, Cardosová 5/1, Guarieirová 5 – I. Ivancoková 8, Kovácsová 6/1, Dedicová 5. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 2:3.

Parádní utkání končí! Brazílie nakonec po gólových hodech poráží oslabené Rakousko 38:31. Brazilky ale měly velké problémy. Ještě o přestávce platilo nerozhodné skóre 15:15. V úvodu druhé půle se Rakousko navíc dostalo do vedení. Mezi 35. a 45. minutou však Brazilky odskočily a vypracovalo si finální náskok, který už pouze navyšovaly.

Konec zápasu. (38:31)
    60
    Poslední slovo nakonec mají Rakušanky. Jejich sympatický výkon ještě vylepšila Reichertová. (38:31)
    60
    Favorizovaný celek nakonec navyšuje své vedení. Další úspěšný brejk zakončila brankou Fernandesová. (38:30)
    59
    Minutu před koncem utkání přidává další zásah Brazílie Larisa Araújová. (37:30)
    58
    Rakousko se dočkalo třicáté branky! Draguljicová uklidila dělovku pod břevno. (36:30)
    58
    Na opačné straně se uvolnila da Rochaová, která pod tlakem uklidila míč kolem nohy brankářky do rohu. (36:29)
    57
    Další protiútok Rakouska s přehledem zakončila Tomasiniová. (35:29)
    57
    Kovácsová se pro změnu trefila z levé strany. Rakušanka dnes hraje opravdu povedené utkání. (35:28)
    56
    Quintinová dostala přihrávku na pravé křídlo, naskočila si do dobrého úhlu a nasadila brankářce jesličky. (35:27)
    56
    Po další akci už se Schindlerová i s pořádnou dávkou štěstí prosazuje. (34:27)

55
    Schindlerová byla ve skvělé střelecké pozici, ale nedokázala si seřídit mířidla. (34:26)
    54
    Další zásah z křídla přidává Larisa Araújová. Brazílie dnes po křídlech moc nehrála. (34:26)
    53
    Na opačné straně okamžitě odpovídá svou druhou brankou v utkání Reichertová. (33:26)
    53
    Brazílie hraje v útoku s velkou lehkostí. Po kličce se trefila da Rochaová. (33:25)
    52
    Rakousko znovu snižuje. Reichertová dostala přihrávku na levou stranu a pravačkou prostřelila brankářku kolem hlavy. (32:25)