Stíhačka mužů, 12,5 km, Hochfilzen | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) | | | Štafeta žen, 4x6 km, Hochfilzen | Vítěz: Švédsko (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) | | | SuperG žen, St. Moritz | Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Klingenthal | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, volně, Davos | Vítěz: M. Dahlqvistová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Běh mužů 10 km, Otepää | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh žen 5 km, Otepää | Vítěz: I. M. Hagenová (NOR) (kon.) |
Skoky mužů HS97, Otepää | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Skoky žen HS97, Otepää | Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) |
konec
SP - Běh mužů 10 km, Otepää
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Cíl
|
Ale nezvládl to. Riiber se před něj prodral po levé straně a do finiše vjíždí jako první s drobným náskokem půl sekundy!
|
|
Došlo ke změně formátu závodu. Skokanská část se přesouvá až na odpoledne a skákat by se mělo v 15:30. První proběhne běžecký závod, a to s hromadným startem už v 9:30.
|
Pořadí po běhu
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Vincenz Geiger (GER) -0,1
3. Jörgen Graabak (NOR) -0,2
4. Johannes Rydzek (GER) -0,4
5. Johannes Lamparter (AUT) -0,4
6. Eric Frenzel (GER) -0,4
7. Fabian Riessle (GER) -0,5
8. Terence Weber (GER) -0,7
9. Eero Hirvonen (FIN) -1,2
10. Ilkka Herola (FIN) -1,4
11. Akito Watabe (JPN) -1,4
12. Taylor Fletcher (USA) -1,5
13. Manuel Faisst (GER) -1,7
14. Raffaele Buzzi (ITA) -2,0
15. Espen Bjørnstad (NOR) -2,1
16. Kristjan Ilves (EST) -2,3
17. Rjota Jamamoto (JPN) -2,3
18. Hideaki Nagai (JPN) -2,8
19. Martin Fritz (AUT) -2,9
20. Lukas Klapfer (AUT) -3,7
21. Espen Andersen (NOR) -3,8
22. Kasper Moen Flatla (NOR) -4,5
23. Laurent Muhlethaler (FRA) -4,7
24. Julian Schmid (GER) -4,8
25. Alessandro Pittin (ITA) -4,9
26. Samuel Costa (ITA) -5,8
27. Stefan Rettenegger (AUT) -5,9
28. Stephen Schumann (USA) -9,4
29. Kodaj Kimura (JPN) -11,3
30. Sora Jači (JPN)-11,4
Pořadí SP
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 300
2. Johannes Lamparter (AUT) 272
3. Terence Weber (GER) 196
4. Jens Luraas Oftebro (NOR) 178
5. Eric Frenzel (GER) 169
6. Vincenz Geiger (GER) 148
7. Lukas Greiderer (AUT) 141
8. Mario Seidl (AUT) 139
30. Tomáš Portyk (CZE) 13
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Vincenz Geiger (GER) -0,1
3. Jörgen Graabak (NOR) -0,2
4. Johannes Rydzek (GER) -0,4
5. Johannes Lamparter (AUT) -0,4
6. Eric Frenzel (GER) -0,4
7. Fabian Riessle (GER) -0,5
8. Terence Weber (GER) -0,7
9. Eero Hirvonen (FIN) -1,2
10. Ilkka Herola (FIN) -1,4
11. Akito Watabe (JPN) -1,4
12. Taylor Fletcher (USA) -1,5
13. Manuel Faisst (GER) -1,7
14. Raffaele Buzzi (ITA) -2,0
15. Espen Bjørnstad (NOR) -2,1
16. Kristjan Ilves (EST) -2,3
17. Rjota Jamamoto (JPN) -2,3
18. Hideaki Nagai (JPN) -2,8
19. Martin Fritz (AUT) -2,9
20. Lukas Klapfer (AUT) -3,7
21. Espen Andersen (NOR) -3,8
22. Kasper Moen Flatla (NOR) -4,5
23. Laurent Muhlethaler (FRA) -4,7
24. Julian Schmid (GER) -4,8
25. Alessandro Pittin (ITA) -4,9
26. Samuel Costa (ITA) -5,8
27. Stefan Rettenegger (AUT) -5,9
28. Stephen Schumann (USA) -9,4
29. Kodaj Kimura (JPN) -11,3
30. Sora Jači (JPN)-11,4
Pořadí SP
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 300
2. Johannes Lamparter (AUT) 272
3. Terence Weber (GER) 196
4. Jens Luraas Oftebro (NOR) 178
5. Eric Frenzel (GER) 169
6. Vincenz Geiger (GER) 148
7. Lukas Greiderer (AUT) 141
8. Mario Seidl (AUT) 139
30. Tomáš Portyk (CZE) 13
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka