Frölunda – Leksands IF | 3:3 (kon.) | | | Rögle BK – Sparta | 1:3 (kon.) | | | Rouen – Tappara | 0:4 (kon.) |
Mnichov – Rauma | 2:1 (po pr.) |
Česko – Lotyšsko | 9:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Olomouc | 2:1 (kon.) |
Cheb – Chomutov | 5:7 (kon.) |
Jihlava – Třebíč | 8:5 (kon.) | | | Humpolec – Pelhřimov | 10:2 (kon.) | | | Bílí Tygři Liberec – Jablonec n/N | 18:0 (kon.) |
PZ Kladno – Hvězda Praha | 6:9 (kon.) |
Bílí Tygři Liberec – Jablonec n/N | 32:5 (kon.) |
Zvolen – Prešov | 0:3 (kon.) |
konec
BK Mladá Boleslav
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
HC Olomouc
Lukáš Chuchválek
Branky a nahrávky:
26. Němec (Plíšek, Půček), 39. Půček (Vacík) – 50. Ministr (Tomajko)
Rozhodčí: Úlehla, Veselý – Zmeškal, Brož
Diváci:
Neproměněná penalta:
BK Mladá Boleslav:
Stuchlík (Krinwald) – Moravec, Němec, Vacík, Křepelka, Rajgl, Vlasák A. – Simon, Závora, Brouček, Půček, Broš, Vlasák M., Hruška, Václavík, Hamršmíd, Hašlar, Plíšek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Kmec (Kubík) – Kočí, Rajzík, Přecechtěl, Panáček, Stratil, Poledna – Tichý, Ministr, Tomajko, Zapletal, Fasner, Matašovský, Fibigr, Handl, Mácha, Tarnoczy, Ruda
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Kmec (Kubík) – Kočí, Rajzík, Přecechtěl, Panáček, Stratil, Poledna – Tichý, Ministr, Tomajko, Zapletal, Fasner, Matašovský, Fibigr, Handl, Mácha, Tarnoczy, Ruda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Úlehla, Veselý – Zmeškal, Brož
Diváci:
Hra byla po srovnání počtu hráčů na ledě taková rozlétaná a Boleslav otevřela okénko pro útok soupeře. Toho využil DANIEL MINISTR, který zblízka do horní části branky snižuje na rozdíl jedné branky. Ještě nás čeká drama. Asistence: Matěj Tomajko.
Domácí celek nakonec navyšuje na dvojbrankové vedení, když se trefil do sítě JAN PŮČEK. Asistence: Dominik Vacík.
Přesilová hra je po necelé minutě využita. Nejprve Plíšek neuspěl z levé strany, ale puk se šikovně od brankáře odrazil směrem k ŠIMONOVI NĚMCOVI, který si pro něj dojel na pravý kruh a poslal ho do horní části brankové konstrukce. Asistence: Jindřich Plíšek, Jan Půček.
BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Krinwald) – Moravec, Němec, Vacík, Křepelka, Rajgl, Vlasák A. – Simon, Závora, Brouček, Půček, Broš, Vlasák M., Hruška, Václavík, Hamršmíd, Hašlar, Plíšek.
HC Olomouc: Kmec (Kubík) – Kočí, Rajzík, Přecechtěl, Panáček, Stratil, Poledna – Tichý, Ministr, Tomajko, Zapletal, Fasner, Matašovský, Fibigr, Handl, Mácha, Tarnoczy, Ruda
Rozhodčí: Úlehla, Veselý – Zmeškal, Brož.
Hanáci hrají v klidném středu tabulky a na Boleslav ztrácejí 12 bodů. Z důvodu marodky jim nedávno byly zápasy odkládány, a tak jich mají více k dobru. Pokud v tomto zápase uspějí, mohou se posunout na 8. místo před Třinec. I mladíci z Olomouce mají slušně rozjetou sérii výher a od půlky října až dosud sbírají pravidelně body, až na krátký listopadový výpadek s první Plzní a čtvrtými Karlovými Vary. Zřejmě jim tento stav, kdy měli v poslední době v plánu dohrávky, svědčí. Uspějí i v Boleslavi? To teprve uvidíme.
V Boleslavi mohou být spokojeni s postavením v tabulce i s výsledky. Po útlumu z listopadu se mladí Bruslaři opět dostali na vítěznou vlnu a v posledních třech zápasech brali všech devět bodů. Díky tomu jsou nastejno se Spartou a s Karlovými Vary v tabulce se ziskem 51 bodů, horší jsou pouze o skóre. A tento zápas mají Bruslaři k dobru, takže v případě jakéhokoliv bodového zisku poputují na průběžné třetí místo před ně. Ve druhém kole přejela Boleslav Olomouc 5:2 na jejím kluzišti, takže stačí udržet trend i doma.