NY Rangers – Vegas 2:3 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Buffalo 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Washington 2:5 (kon.)
St. Louis – Dallas 4:1 (kon.) | Chicago – Nashville 2:3 (po pr.) | Anaheim – Arizona 5:6 (po pr.)
Chicago Blackhawks
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
Nashville Predators
Sobota 18.12.2021, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

Hokejisté Nashvillu vyhrávají tento zápas na ledě soupeře 3:2 v prodloužení. Nastavený čas rozhodl po rychlé akci Tanner Jeannot, který předčil obránce a šikovně zakončoval. (06:53:02)

Nashville právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, hosté vyhrají. Po situaci dva na jednoho dokázal velmi dobře zakončit po šikovném pasu spoluhráče TANNER JEANNOT. Asistence: Roman Josi.

60:32
    Colton Sissons vypálil, jeho rána nebyla přesná. Brankář zasahovat nemusel.

60:05
    Prodloužení začalo, puk mají hosté.

60:01

Třetí třetina nabídla také dvě branky, a tak budeme sledovat prodloužení.

60:00

59:45
    Buly v útočném pásmu Predators.

59:28
    Akce hostů byla zblokovaná domácí obranou.

59:04

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:35
    Znovu dostal Nashville puk daleko od své branky.

58:10
    Marc-Andre Fleury má kotouč za svou brankou, jeho spoluhráči následně rozehrávají.

58:00
    To se podařilo až nyní, ale následně hosté rychle vyhodili.

57:34
    Blackhawks se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.

57:12
    Seth Jones rozehrává od své branky, domácí celek hraje přesilovku v závěru třetí třetiny.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Dach (Entwistle, D. Kubalík), 54. J. Toews (R. Stillman) – 12. Novak (A. Carrier, Kunin), 52. Sissons (F. Forsberg, Tolvanen), 61. Jeannot (Josi)

Chicago Blackhawks: M.-A. Fleury (Lankinen) – E. Gustafsson, S. Jones, C. Jones, C. Murphy, R. Stillman, McCabe – DeBrincat (A), D. Strome, P. Kane (A) – Hagel, J. Toews (C), Kurashev – D. Kubalík, Dach, R. Carpenter – Entwistle, Jo. Slavin, Gabriel.
    Trenér: Derek King

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), A. Carrier, Benning, P. Myers – F. Forsberg, Sissons (A), Tolvanen – Kunin, C. Glass, Jeannot – Olivier, Novak, Trenin – Cole Smith, Grimaldi, Kole Sherwood.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Pochmara, Rank – Tobias, Apperson

Diváci: 18 298