86:92 (22:26, 45:46, 64:75)
Galatasaray Nef
Středa 22.12.2021, 18:30Liga mistrů • 6 • Skupina E

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (20:27:25)

Vítězství celku z Istanbulu bohužel znamená konec Nymburku v letošní basketbalové Lize mistrů. Nymburk se celý zápas soupeře držel, ale nepovedený konec třetí čtvrtiny, po kterém domácí hráči prohrávali o jedenáct bodů, dal tureckému týmu takový náskok, který Nymburk už nedokázal smazat. Výsledek zápasu je tedy 92:86 pro Galatasaray Nef.

Nejproduktivnější hráči:
    Vojtěch Hruban (NYM) 21b
    DeVaughn Akoon-Purcell (GAL) 20b
    Dee Bost (GAL) 20b

Konec zápasu. (86:92)

39:58
    Jerrick Harding kosmeticky upravuje skóre na šestibodový rozdíl. (86:92)

39:45
    Melo Trimble ukončuje naděje Nymburku svojí úspěšnou střelou za dva body. (84:92)

39:34
    Jerrick Harding snižuje, ale bohužel pro domácí trefil jen jeden ze dvou trestných hodů. (84:90)

39:00
    Oddechový čas pro domácí. (83:90)

38:20
    Palyzas dává naději Nymburku svojí úspěšnou střelou za tři body, ale času už je opravdu málo. (83:90)

38:14
    Sadik Emir Kabaca snižuje šance domácích úspěšnou střelou za dva body. (80:88)

37:30
    Hruban důležitou trojkou snižuje na rozdíl tří bodů, ale čas se domácím krátí. (80:86)

36:55
    Ross proměnil oba své trestné hody a připisuje si důležité dva body. (77:86)

36:29
    Čas se českému týmu krátí. Nymburk se v posledních minutách trápí v útoku. (75:86)

35:32
    Blackshear snižuje naděje domácích na vítězství v dnešním zápase další povedenou střelou za tři body. (75:86)

34:05
    Colbey Ross trefil obě šestky a dává naději Nymburku. (75:83)

34:00
    Kerry Blackshear proměnil jeden z dvou nařízených trestných hodů a hosté vedou o deset. (73:83)

33:19
    Ridvan Oncel zamířil zpoza půlkruhu přesně a z jeho střely je další trojka. (73:82)

32:33
    Oddechový čas pro hosty. (72:79)

32:32
    Colbey Ross zakončil svůj průnik dvoubodově. Navíc ještě vybojoval pro svůj tým trestný hod. (72:79)

32:02
    Sebevědomě se Hruban natlačil pod koš a po faulu nařízené trestné hody proměnil. (70:79)